Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21191
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 15 яну 2018 16:59

Warped написа:
Kris_men2000 написа:Ето и отговора на човека с тигъра.
"[size=150Трансферният прозорец в Европа е отворен, а в България все още не е, .[/size]

Това както се знае предполагам, не е вярно. Левски надали ще дава милиони за играчи така че хъх


Пъ кой знае?! "Милиони", едва ли, но допускам, че може да купят някой, ако Роси го иска. И ако разбира се Буки не му прави сечено.

THE G.A.M.E
Мнения: 49935
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот THE G.A.M.E » 15 яну 2018 18:33

Синът на Ривалдо ( Ривалдиньо ) все пак бил в София, днес го засекли.
Освен това от Динамо Б. вдигат врява, че играчът искал да избяга при нас без трансферна сума, а още не е разтрогнал с тях ... :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

gonzo72
Мнения: 145
Регистриран на: 18 сеп 2010 03:27
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот gonzo72 » 16 яну 2018 08:36

Какво става със селекцията в Левски ???

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9230
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 16 яну 2018 08:37

Вчера Красимир Иванов каза,че има време за селекция и имало месец и половина,някои хора май още не знаят къде са попаднали :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21191
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 16 яну 2018 09:13

Е, реално си е така. Утре кат' ни изтипосат четирима накуп да позират с фланелката, всичко ще се оправи. Работата е, че не ни трябват само нови за титуляри, но и за резерви. Сезонът е дълъг, шит хапенс. Кво става при контузия на някой от титулярите? Не ми харесва, че освободихме Пиргов. Антонио също е чуплив. А не ми се мисли, ако Цветкович даде фира или Габи, какво правим...

Втори човек вече им го казва след Петрович, "Левски", разбирай ръководителите му, трябва да си изяснят какво искат! Да живурка клуба в групата или да се прави нещо сериозно. Смятам, че ръководителите в клуба отговарят на Дельо с бездействието си! Ние нямаме достатъчна бройка футболисти, да не говорим, че има титуляри де играят като резерви (Буш, Горанов, Кабрал)...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот TristaNNN » 16 яну 2018 10:52

THE G.A.M.E написа:Синът на Ривалдо ( Ривалдиньо ) все пак бил в София, днес го засекли.
Освен това от Динамо Б. вдигат врява, че играчът искал да избяга при нас без трансферна сума, а още не е разтрогнал с тях ... :roll:

Е то хубаво, ама Краси Иванов категорично отрече, че Ривалдиньо е идвал в София за прегледи. :roll:
https://levski.gong.bg/bg-football/parv ... ira-466988
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
OGI1914RZ
Мнения: 161
Регистриран на: 01 юни 2016 09:59
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот OGI1914RZ » 16 яну 2018 11:22

Левски трябва да привлече Ертан Томбак от Черно Море! Българин,младежки национал,най-обещаващия десен краен защитник в първенството ни.Крайно време е да започнем да привличаме най доброто от вътрешния пазар+качествени чужденци,които успеем да навием да дойдат в България.Неизбежно във входа на втория полусезон Цветкович ще бъде наказан или контузен.Защо не вземахме Аргилашки?

csimoen2
Мнения: 584
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот csimoen2 » 16 яну 2018 14:36

Според Новспорт ще вземем Меледже от Ботев Пл.

Май Рошу е сигурен пътник.

http://www.novsport.com/news2655611_1003.html

THE G.A.M.E
Мнения: 49935
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот THE G.A.M.E » 16 яну 2018 16:04

TristaNNN написа:
THE G.A.M.E написа:Синът на Ривалдо ( Ривалдиньо ) все пак бил в София, днес го засекли.
Освен това от Динамо Б. вдигат врява, че играчът искал да избяга при нас без трансферна сума, а още не е разтрогнал с тях ... :roll:

Е то хубаво, ама Краси Иванов категорично отрече, че Ривалдиньо е идвал в София за прегледи. :roll:
https://levski.gong.bg/bg-football/parv ... ira-466988
Нямам обяснение на ситуацията... Склонен съм да се доверя на румънските медии, а наще не искат да се разбере, че имат интерес към бразилеца, щото вероятно се надяват да разтрогне и да го вземем без транс сума.
Пък ако от Букурещ знаят, че имаме интерес, ще откажат да разтрогнат с Ривалдиньо и ще искат кинти... Предполагам такава е врътката и нашите за това отричат ... :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Serafim
Мнения: 5172
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 16 яну 2018 16:29

Левски няма как да преговаря с играч, който има действащ договор, докато той самия не се е разбрал с клуба си. За това и явно изказването на Иванов е такова. Динамо трябва да дадат зелена светлина на малкия Ривалдо да договоря условията си с Левски, а след това да се разберат какво обезщетение ще им плати (или пък Левски). Обикнвенно са 3-4 заплати. Но явно не е такава ситуацията и искат трансферна сума. Аз малко се съмнявам обаче в цялата тази новина. Ако е вярно, че няма да се продава Мапуку, то с този бразилец ще станат 4 нападателя.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта