Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 18 яну 2018 20:42

koisa написа:
metodito написа:
mikata написа:Ако не дойдат нови до 24-25.01, по-добре да не идва никой :evil:

Ще видиш, че ще има нови. Такова предчувствие имам. Иначе Роси им го каза в прав текст: ако ще ми водите белаидовци и костовци, не благодаря, и с тея тука ще се оправя...

Той го каза преди да вземем Костов и след това, хоп... изненадааааааааааа. :lol:


Да, вярно.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 18 яну 2018 20:47

Според мен 24-25.01 е прекалено късно. В близките два-три дни трябва да се вземат поне двама, за да няма после оправдания за късна селекция и лоша подготовка на новите.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9298
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 18 яну 2018 20:50

Вчера Букарев обеща нови до 2-3 дни,един вече мина :cry:
Последна промяна от mikata на 18 яну 2018 20:52, променено общо 1 път.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Jordan1914 » 18 яну 2018 20:51

Sstefanov написа:
olimpi написа:
blue avalanche написа:Не съм "адвокат" нито на Костов, нито на Белаид, но ще припомня на тези, които ЯВНО са забравили, че първата титла на Л-ц беше спечелена с Дяков, Деко, Генчев, М.Александров, Й.Минев, Ив.Стоянов и т.н.
Чужденците тогава бяха: Гулдан, Барт, Шоко, Голубович и Марселиньо.
Може и да съм пропуснал някого...
Как ви се струва един такъв "дрийм тийм"???
Ако ние сега направим нещо такова, тук ще хвърчат плюнки до небесата...

++++++++++++++++++++

Не само това, но състава ни срещу Шалке, който по скромно мнение ако Фане ще изкриви каузата беше :


Георги Петков
Живко Миланов
Елин Топузаков
Игор Томашич
Лусио Вагнер
Станислав Ангелов
Даниел Боримиров
Димитър Телкийски
Седрик Бардон
Христо Йовов
Валери Домовчийски

т.е. трима КЛАСНИ чужденци + наши юноши + отписани за футбола играчи.

Заеби това, ама гледай как лудите, взимат играч с 16 гола за 1 полусезон в Полша, за 2 мил лева и на 25 години. А нашите нападатели нямат толкова голове общо в супер силната А група :D

Хахха,щом се стига да сравнявате ЛЕВСКИ СОФИЯ с каузата,лайногорец или както искате ги наричайте,значи сте паднали доста ниско!Какво като е вкарал тоя 16 гола,което включва голове и за купата.Тоя е играл за Заглебие Любин,които са 5-ти в първенствтото им и 100% не всеки мач им е на нож и кокъл,както са нашите мачове.Срещу нас всеки отбор без каузата и тирето се хвърлят с 9 човека в защита и въпреки това Мапуку има 9 гола от 17 мача,като не е играл пълни 90 мин в повечето от тях!Айде кротнете се вече бе хора,вие сте ЛЕВСКАРИ,а не като тая сган журналистите,които се бутят всяка сутрин с мисълта ЛЕВСКИ да е зле,за да могат да напишат някоя помия!!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 18 яну 2018 20:57

Полското е кошмар за залагане. Отборите са много равностойни. Не е като тук. Тук отбор от долната половина на таблицата, гостуващ на някой от тройката посмъртно не може да победи, а там се случва често. Въобще, хората се развиват, само ние тъпчем на едно място.

Иначе, според мен е хубаво да си гледаме в собствената си паничка и да се сравняваме със себе си преди и сега, а не с другите.

realno
Мнения: 6460
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот realno » 19 яну 2018 10:02

koisa написа:Според мен 24-25.01 е прекалено късно. В близките два-три дни трябва да се вземат поне двама, за да няма после оправдания за късна селекция и лоша подготовка на новите.

В момента вече трябваше да се мисли за лятната селекция, а ние още не сме завършили зимната. Кога нашите ръководители ще започната да мислят ПОНЕ половин година напред.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот onegavon » 19 яну 2018 10:27

metodito написа:Полското е кошмар за залагане. Отборите са много равностойни. Не е като тук. Тук отбор от долната половина на таблицата, гостуващ на някой от тройката посмъртно не може да победи, а там се случва често. Въобще, хората се развиват, само ние тъпчем на едно място.

Иначе, според мен е хубаво да си гледаме в собствената си паничка и да се сравняваме със себе си преди и сега, а не с другите.


Точно така е! Между първият и деветия разликата е осем точки.Като девети са стария гранд Висла.Всеки от тези има шанс за титла.Аз лично не смятам ,че Люблин са слаби и момчето явно е добро за да има такава освобождаваща клауза.Както и да е според мен е по-добър от Слави Костов. :) При нас се мъчеше с топката и не му се получи.Не знам защо въобще го взехте.Едва ли Роси си го е харесал.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот blue avalanche » 19 яну 2018 12:06

Чета, че ще върнем Вутов на Удинезе.
Много правилно. Нека на тях да къса нервите.
Аз се чудя защо, изобщо, го взехме. За целия си престой в отбора показа едно нищо.
Уж бил голям левскар, уж бил талант...дрън-дрън-дрън...

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 19 яну 2018 12:18

blue avalanche написа:Чета, че ще върнем Вутов на Удинезе.
Много правилно. Нека на тях да къса нервите.
Аз се чудя защо, изобщо, го взехме. За целия си престой в отбора показа едно нищо.
Уж бил голям левскар, уж бил талант...дрън-дрън-дрън...


Взеха го Митов/Боримиров, с идеята, че ще повтори сезона си с Ботев и че подобно на Неделев, който също имаше сериозни проблеми да се реализира в чужбина, тук ще "блесне". Уви. Колкото и да е тъжно, всеки ритнитопковец от чужбина отдавна е усвоил елементарни тактически познания и дисциплина. Само с талант за никъде.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 19 яну 2018 13:00

Вутов е малък и има накъде да расте. Докато дрти магарета колко и да ги учиш все ще са си коне с капаци. Основните проблеми на Антонио са вероятно в главата, а не в краката. От него зависи. Дано го осъзнае.

Самата статия е спекулация, ама няма нищо. Интересно, ако не го харесва, защо го пускаше като титуляр толкова често Роси преди контузията?

Уж бил голям левскар, уж бил талант...дрън-дрън-дрън...


Все повече се убеждавам, че са те натирили от Герена като малък и сега хейтиш децата що си мислиш, че някой друг ти е виновен. Българска работа.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 146 госта