Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот olimpi » 18 яну 2018 13:35

blue avalanche написа:Не съм "адвокат" нито на Костов, нито на Белаид, но ще припомня на тези, които ЯВНО са забравили, че първата титла на Л-ц беше спечелена с Дяков, Деко, Генчев, М.Александров, Й.Минев, Ив.Стоянов и т.н.
Чужденците тогава бяха: Гулдан, Барт, Шоко, Голубович и Марселиньо.
Може и да съм пропуснал някого...
Как ви се струва един такъв "дрийм тийм"???
Ако ние сега направим нещо такова, тук ще хвърчат плюнки до небесата...

++++++++++++++++++++

Не само това, но състава ни срещу Шалке, който по скромно мнение ако Фане ще изкриви каузата беше :


Георги Петков
Живко Миланов
Елин Топузаков
Игор Томашич
Лусио Вагнер
Станислав Ангелов
Даниел Боримиров
Димитър Телкийски
Седрик Бардон
Христо Йовов
Валери Домовчийски

т.е. трима КЛАСНИ чужденци + наши юноши + отписани за футбола играчи.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Sstefanov » 18 яну 2018 15:18

olimpi написа:
blue avalanche написа:Не съм "адвокат" нито на Костов, нито на Белаид, но ще припомня на тези, които ЯВНО са забравили, че първата титла на Л-ц беше спечелена с Дяков, Деко, Генчев, М.Александров, Й.Минев, Ив.Стоянов и т.н.
Чужденците тогава бяха: Гулдан, Барт, Шоко, Голубович и Марселиньо.
Може и да съм пропуснал някого...
Как ви се струва един такъв "дрийм тийм"???
Ако ние сега направим нещо такова, тук ще хвърчат плюнки до небесата...

++++++++++++++++++++

Не само това, но състава ни срещу Шалке, който по скромно мнение ако Фане ще изкриви каузата беше :


Георги Петков
Живко Миланов
Елин Топузаков
Игор Томашич
Лусио Вагнер
Станислав Ангелов
Даниел Боримиров
Димитър Телкийски
Седрик Бардон
Христо Йовов
Валери Домовчийски

т.е. трима КЛАСНИ чужденци + наши юноши + отписани за футбола играчи.

Заеби това, ама гледай как лудите, взимат играч с 16 гола за 1 полусезон в Полша, за 2 мил лева и на 25 години. А нашите нападатели нямат толкова голове общо в супер силната А група :D

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 18 яну 2018 15:36

Е нашите не струват 2млн евро, ще извиняваш. Мапуку да струва 400 хил евра, в най-добрия случай. И въпреки това има 9 гола в 19 мача, като е играл най-много 79минути. 7 като титуляр и 12, като резерва. Не е толкова куц, колкото всички се опитват да го изкарват. Със сигурност е далеч от тактическото ниво, на което ни се ще да е, но предвид, че отбора играе страшно зле от към създаване на положения и креативност, и в повечето време нападателите играят с гръб към вратата и имат намалко задачи в дефанзивен план (видно най-вече при Буш), специално резултатите на Мапуку не са толкова зле.

vvessel
Мнения: 4312
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот vvessel » 18 яну 2018 18:01

На Левски липсва някой като Марселиньо. Обертан , който натоварват с тия функции е доста неефективен. Да си го пуска Роси по крилото и да мисли други варианти. То за това точно е подготовката - да види кой за къде става. Но с двама класни на възлови позиции може да вдигнем рязко нивото. Важното е да има кой да ги избере първо и после някой да даде пари за тях. Щото без пари - толкова.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 18 яну 2018 18:25

Ако самият Обертан знаеше на каква позиция играе, днес нямаше да подритва в "Левски". ;)

А Мапуку, за да е вкарал толкова гола все някой трябва да му е подал. Не знам какъв е този стремеж да бъде оправдаван един посредствен ритнитопковец. Може да е имал голям потенциал, но няма нищо случайно, че е в България. Все пак се радвам, че остана, защото, ако бяха махнали и него, съвсем фира щяхме да сме с Буш само. На 28, Черната сила трябва да показва най-доброто от себе си. След тази възраст, годинките почват да се обаждат... Трябваше ни доказан голмайстор, вкарващ двуцифрено число голове в някое нелошо първенство. Такива без пари няма. Ерго, свиквайте. Включително и аз трябва да го направя. Смърдя такъв, но знам, че реално няма да дойде нищо по-добро. За без пари - толкоз!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9291
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 18 яну 2018 19:00

Ако не дойдат нови до 24-25.01, по-добре да не идва никой :evil:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

vvessel
Мнения: 4312
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот vvessel » 18 яну 2018 19:51

metodito написа:Ако самият Обертан знаеше на каква позиция играе, днес нямаше да подритва в "Левски". ;)

А Мапуку, за да е вкарал толкова гола все някой трябва да му е подал. Не знам какъв е този стремеж да бъде оправдаван един посредствен ритнитопковец. Може да е имал голям потенциал, но няма нищо случайно, че е в България. Все пак се радвам, че остана, защото, ако бяха махнали и него, съвсем фира щяхме да сме с Буш само. На 28, Черната сила трябва да показва най-доброто от себе си. След тази възраст, годинките почват да се обаждат... Трябваше ни доказан голмайстор, вкарващ двуцифрено число голове в някое нелошо първенство. Такива без пари няма. Ерго, свиквайте. Включително и аз трябва да го направя. Смърдя такъв, но знам, че реално няма да дойде нищо по-добро. За без пари - толкоз!

Мапуко половината голове сам си ги е изработил. Ако има и кой да му подава както и на Буш ще са два пъти по-ефективни. Сигурен съм. Буш според мен е типичен консуматор , но трудно му тръгна тая есен. Няма кой да захранва с голови пасове. Ние от 2 положения правим един гол и пазим резултата. Понякога вкарваме и без положение. Ако не намерят някой качествен зад нападателя, дано се сработят повече на подготовката, че иначе мъката ще продължи и пролетта.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 18 яну 2018 20:09

Ами дано. Признавам, че Гарата без Дарко нямаше да вкара толкова голове. Но и те са доста различни като футболисти. За мен без истинска девятка няма да стане.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 18 яну 2018 20:36

mikata написа:Ако не дойдат нови до 24-25.01, по-добре да не идва никой :evil:

Ще видиш, че ще има нови. Такова предчувствие имам. Иначе Роси им го каза в прав текст: ако ще ми водите белаидовци и костовци, не благодаря, и с тея тука ще се оправя...

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот koisa » 18 яну 2018 20:41

metodito написа:
mikata написа:Ако не дойдат нови до 24-25.01, по-добре да не идва никой :evil:

Ще видиш, че ще има нови. Такова предчувствие имам. Иначе Роси им го каза в прав текст: ако ще ми водите белаидовци и костовци, не благодаря, и с тея тука ще се оправя...

Той го каза преди да вземем Костов и след това, хоп... изненадааааааааааа. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 72 госта