Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот sin4ec » 23 яну 2018 21:31

Kris_men2000 написа:Трябва на първият мач на Георги Аспарухов едно мощно от агитката на ЛЕВСКИ - БОРЕ БЛАГОДАРИМ ТИ ,ЧЕ МИЛЕ3ЕШ ЗА ЛЕВСКИ.

Аве, понеже строим покрит терен за школата от нз колко време, като го построи Борето-тогава!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 24 яну 2018 08:59

Днес трябва да има развитие по звездната селекция на Спас и Асен :lol:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Red_Neck » 24 яну 2018 13:10

mikata написа:Днес трябва да има развитие по звездната селекция на Спас и Асен :lol:

Има :!:
Божидар Краев отново е опция за Левски, след като младокът бе продаден миналото лято на датския Мидтиланд. Юношата на "сините" обаче не може да се пребори за място в състава, поради което има едва 3 мача на сметката си в шампионата. От тях в два е влизал като резерва, а в един е започнал сред стартовите 11.

Според потвърдена информация на [offtopic]ТОПСПОРТ[/offtopic] младокът не е доволен от статута си, поради което неговият мениджър Джон Ингълс работи по въпроса. Пред футболиста стоят няколко варианта, а един от тях е завръщане в Левски със статут на преотстъпен.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот phd » 24 яну 2018 13:18

Red_Neck написа:
mikata написа:Днес трябва да има развитие по звездната селекция на Спас и Асен :lol:

Има :!:
Божидар Краев отново е опция за Левски, след като младокът бе продаден миналото лято на датския Мидтиланд. Юношата на "сините" обаче не може да се пребори за място в състава, поради което има едва 3 мача на сметката си в шампионата. От тях в два е влизал като резерва, а в един е започнал сред стартовите 11.

Според потвърдена информация на [offtopic]ТОПСПОРТ[/offtopic] младокът не е доволен от статута си, поради което неговият мениджър Джон Ингълс работи по въпроса. Пред футболиста стоят няколко варианта, а един от тях е завръщане в Левски със статут на преотстъпен.


Ааааххахаххахха....

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Warped » 24 яну 2018 13:43

Краев ще се окаже много глупав. В момента взима добра заплата и живее в Дания, какво повече. Ако не го искат в отбора в момента, да иде под наем пак някъде в Дания. Луд. Като Божинов, вчера в интервю казва ;Много искам Панайониос" ми ше иска като тряа от някъде кинти а се показа като глупак
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21357
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 24 яну 2018 13:55

Warped написа:Краев ще се окаже много глупав. В момента взима добра заплата и живее в Дания, какво повече. Ако не го искат в отбора в момента, да иде под наем пак някъде в Дания. Луд. Като Божинов, вчера в интервю казва ;Много искам Панайониос" ми ше иска като тряа от някъде кинти а се показа като глупак

Това за Краев, според мен, са интерпретации по тема. От шампиона на Дания в третия в България. Според мен може съвсем спокойно да се уреди във Втора Бундеслига, да речем, но от Мидтиланд, поне на приказки, засвитедетелстваха, че Божката го вземат с мисъл за бъдещето.

И статистиката на тъпспорт не е коректна. Ама така е като не можеш да си служиш с Интернет. :!: За Мидтиланд, Краев има седем мача и два гола.Три мача (два от пейката) за първенство, без гол, три мача (всичките от пейката) в Европа, и един гол, и един мач за купата (11 минути игра) с един гол. ;)

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 24 яну 2018 14:45

Айде, след Вутов нямаме нужда и от Краев. Игра, каквото игра, помогна с каквото можа, направи трансфер в чужбина и това е. На 20 години не е суперзвезда, която да има претенции да е титуляр. Успех и да дерзае.
В тоя ред на мисли ще вкарам дежурния лаф на мрънкачите - играч 470 минути за полусезона - не мерси. По-добре Станислав Иванов да получава по малко игрово време. И без това вече се готви с отбора и подписа нов договор. Може след две-три години да излъжем някой клуб, който да плати 500 хил евро и за него, по подобие на Вутов и Краев. А защо пък и да не му потръгне.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21357
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 24 яну 2018 14:57

Кои точно са "мрънкачите", човек и защо толкова ги споменаваш? Това не е ли форум?

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 24 яну 2018 15:08

metodito написа:Кои точно са "мрънкачите", човек и защо толкова ги споменаваш? Това не е ли форум?


Поименно не ги знам. Обикновенно се познават по това, че критикуват клуба за всичко и най-вече за трансферите му.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21357
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 24 яну 2018 15:16

Това е подфорума на "Левски". Очаква се, че не сме като оранжево-червения сектор, където всичко, което направи бащицата е благо свише, а несъгласните се гонят с факли. Повече от 10 години само грешки в тоя клуб. Правят нещо хубаво и после го развалят. Ето, аз от сега ти казвам, че ще направят и нещо с Роси. Не съм на 100% убеден и дано не съм прав, но знам едно: те са последователни в "грешките" си. Ако разбира се това са грешки.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, Google [Bot] и 116 госта