Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3156
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот wilge » 21 яну 2018 20:09

groti написа:Крис на теб всяко мнение ти от едната на другата крайност. Баси биполярността. На всеки 10 мнения различна емоция те е хванала. На 6ти чакахме велика селекция, звезди и смърт и мизерия за другите отбори. Сега 2 седмици по-късно си на обратния полюс

А (почти) всички знаем, че биполярното разстройство е диагноза.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Kris_men2000 » 22 яну 2018 10:46

groti написа:Крис на теб всяко мнение ти от едната на другата крайност. Баси биполярността. На всеки 10 мнения различна емоция те е хванала. На 6ти чакахме велика селекция, звезди и смърт и мизерия за другите отбори. Сега 2 седмици по-късно си на обратния полюс



Защото и мен ме лъжат яко от кухнята.А аз така лъжа вас и се навързваме като свински черва.И така всеки лъже другият и такива като теб ме хокат (с право) на какво да направя като навсякъде е пълно с лъжци.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот W84me » 22 яну 2018 11:43

Тука някои писаха, че Роси избрал Малта, за да може да си ходи до Италия. Сега обаче излезе, че само Роси от треньорския щаб е останал в Малта... Извинения не чакам :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9290
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 22 яну 2018 12:32

Португалецът Жоао Талоча е основната цел на Левски за позицията ляв бек, научи ексклузивно БЛИЦ. 28-годишният бранител е част от елитния Боависта.

От ръководството на Левски са провели вече няколко разговора с колегите си, а самият футболист е готов да пристигне на "Герена". За него българският клуб ще трябва да плати трансферна сума, а именно тя е причината Талоча все още да не пътува към "сините".

Договорът на бранителя, който е избран лично от треньора Делио Роси, изтича през лятото. Той отказва да го поднови и може да си тръгне като свободен агент след края на сезона. Именно по тази причина от Боависта са готови да се разделят със своя основен играч срещу поносима за Левски трансферна сума.

Талоча е оценен на 800 000 евро от специализирания сайт "Трансфермаркет", но "сините" ще могат да си осигурят услугите му срещу много по-малко пари.

Развитие по трансфера се очаква в следващите два-три дни
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот groti » 22 яну 2018 12:40

W84me написа:Тука някои писаха, че Роси избрал Малта, за да може да си ходи до Италия. Сега обаче излезе, че само Роси от треньорския щаб е останал в Малта... Извинения не чакам :mrgreen:


Да, бе.. Тоя па Роси. Сега очаквам заглавия "Роси изгонен от жена си - не се прибира в Италия", "Русев не даде на Роси да се прибере" , "Роси наказан", както и една тема преразказ от онзи с женското име "Левски буксува, а Роси си седи в Малта".
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Martin_K » 22 яну 2018 14:19

Сензационен трансфер прави "Левски" фаворит за Купата и Титлата!

Бразилски виртуоз е на път да акостира на Герена. Играч с уникална техника и виждане на играта, с по-силен ляв крак (точно такъв търсеше Роси) и роден голмайстор, в което ще се убедите от приложеното видео:
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... r39Lb-G_mM
На лявото кило би могъл да заформи страхотен дует с Черната сила, от който да потреперят лятото и в Европа. А от момента, в който трансферът стане факт, "Левски" се превръща от пълен аутсайдер в абсолютен фаворит за Купата и в основен претендент за шампион.
https://topsport.bg/levski/levski-iska- ... linyo.html
Този би могъл да се превърне в същото, което е Меси за "Барселона". Има ги качествата - и дриблира, и подава, и бележи.
[offtopic]И в добавка малко пикантерия - само преди двайсетина дни Марселиньо, както е името на бразилеца (нищо общо с пенсионера от Разград), е скрил топката на самия Бербатов, нагледно показвайки му как се бележат голове в решаващи срещи.[/offtopic]

На линия
Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21341
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 22 яну 2018 15:46

Трябваше да приютим Дани Кики. Според мен би се справил много по-добре от Вутов в офанзивен план...

Serafim
Мнения: 5221
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Serafim » 22 яну 2018 15:47

За тоя същия Марселиньо бях писал, че е футболен номад. С 15-16 гола става голмайстор в Индия, не знам какъв им е формата там. Имше видеа от няколко негови мача с Делхи, в които прави диви и щастливи противниците, което ме кара да си мисля, че нивото в лигата им там е умопомрачително ниско.

Между другото ако ще играе 4-3-3 се очертава доста сериозна конкуренция за атаката - Буш и Станислав Костов са в борба централния нападател. Мапуку и Обертан в ляво, а в дясно Кабрал и Вутов. Ако са верни спекулациите за Ривалдиньо, Марселиньо и Ндонгала става още по-жестоко отрпред. Халфовете са Панайотов, Роман, Гомес, Белмонт и Рошу, а усилено се говори и за Меледже. В защита Яблонски, Холмар, Белаид и Дидо. Остава проблема с левия бек.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9290
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 22 яну 2018 15:51

metodito написа:Трябваше да приютим Дани Кики. Според мен би се справил много по-добре от Вутов в офанзивен план...

На всеки прозорец го предлагаш,за Карагерен не си писал скоро ;)
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9290
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Трансферна зима (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот mikata » 22 яну 2018 15:53

Serafim написа:За тоя същия Марселиньо бях писал, че е футболен номад. С 15-16 гола става голмайстор в Индия, не знам какъв им е формата там. Имше видеа от няколко негови мача с Делхи, в които прави диви и щастливи противниците, което ме кара да си мисля, че нивото в лигата им там е умопомрачително ниско.

Между другото ако ще играе 4-3-3 се очертава доста сериозна конкуренция за атаката - Буш и Станислав Костов са в борба централния нападател. Мапуку и Обертан в ляво, а в дясно Кабрал и Вутов. Ако са верни спекулациите за Ривалдиньо, Марселиньо и Ндонгала става още по-жестоко отрпред. Халфовете са Панайотов, Роман, Гомес, Белмонт и Рошу, а усилено се говори и за Меледже. В защита Яблонски, Холмар, Белаид и Дидо. Остава проблема с левия бек.


Д.Иванов остава в Ботев.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, metodito, vvessel и 57 госта