ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
48
59%
Равен
20
25%
Победа за Локомотив Пловдив
13
16%
 
Общо гласове: 81

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 05 ное 2017 13:45

Дани Кики:
"Димо Бакалов РИТНА ТОПКАТА В РЪКАТА на футболист на Левски. Вярно ОТ 1МЕТЪР..."
Толкоз по въпроса за "дузпата"!!!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот W84me » 05 ное 2017 13:53

Serafim написа:След като всички бяха некадърници, заедно с Роси, за дето играем само в защита, след вчерашния мач всички, почти, са топ. :mrgreen: :mrgreen:

В този мач, в тази формация са топ. В друг мач, в тази формация може да са нула.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 05 ное 2017 13:58

Този мач много ми приличаше на Левски - Хайдук, само че в ролята на Хайдук, сега беше Левски. :lol:
Можехме да ги качим на много сериозна разлика.
Определено се понравиха сините. Дори и през първото полувреме, най-малкото с високата и интензивна преса.
Досега в мачовете пресирахме дозирано, по 5-10 мин. на двубой. Снощи пресирахме дори и с 10 човека ...
Мисля, че най-после нашите са напълнили дробовете и от тук до края на полусезона, ще виждаме по-често да пресират.

А Жорди играе на тази дръпната позиция, защото нямаме кой да изнася топката.
Инак, когато топката не се подаде на Гомез, принципно следва изритване от Митрев или някой от централните ни защитници. :lol:
Ето колко е важна ролята на Гомез като Д.Х.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот Kris_men2000 » 05 ное 2017 16:14

Защо само хвалите Гомез.А кой го покрива,кой върши черната работа ,кой снове като совалка по целият терен.Кажете нещо за Панайотов.Та той е по полезен на моменти от Гомез. Гомез е като на времето Гетов в ЛЕВСКИ.Играе на периметър от 20 метра и бие пряк свободни и корнери.Това е.Панайотов е белият дроб на ЛЕВСКИ.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот metodito » 05 ное 2017 19:11

Kris_men2000 написа:Защо само хвалите Гомез.А кой го покрива,кой върши черната работа ,кой снове като совалка по целият терен.Кажете нещо за Панайотов.Та той е по полезен на моменти от Гомез. Гомез е като на времето Гетов в ЛЕВСКИ.Играе на периметър от 20 метра и бие пряк свободни и корнери.Това е.Панайотов е белият дроб на ЛЕВСКИ.


Лично аз нарекох в един пост от оня ден Панайот "пчеличка". Не мога да ги деля. Гомез има по-добър поглед над играта според мен. А не, че не се труди. Просто, като професионалист, според мен той знае как да разпределя рационално въздуха си и на 32 години може да играе пълни 90 минути: нещо, което не много български футболисти могат на тази възраст... Тва ми е мнението, де...

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот drvasko98 » 05 ное 2017 20:29

Kris_men2000 написа:Защо само хвалите Гомез.А кой го покрива,кой върши черната работа ,кой снове като совалка по целият терен.Кажете нещо за Панайотов.Та той е по полезен на моменти от Гомез. Гомез е като на времето Гетов в ЛЕВСКИ.Играе на периметър от 20 метра и бие пряк свободни и корнери.Това е.Панайотов е белият дроб на ЛЕВСКИ.


Гомес на Гетов може само да му лъска обувките. Иначе има наистина някаква прилика в стила им

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот Jordan1914 » 05 ное 2017 22:00

До края на полусезона,ако не се лъжа имаме домакинство на Ботев,Витоша,Верея мач със Славия в София и две гостувания в Русе,мачове,в които не трябва да губиме точки и съответно дал госпо да продължим за купата!За мача,Горанов ни спаси,защото ако беше станало 1:1,Локо се затваряха и до там бяхме!Лично аз,искам да видя Адениджи пак в игра!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот Player » 06 ное 2017 00:38

Дали има друг отбор който е играл с 10 човека повече от полувреме и е направил една смяна... Просто за статистиката.
Иначе заслужено си бихме. Положенията дойдоха след като ги хващахме на контри. Буш дори и в последната минута извади висока скорост което е похвално, но докато ритне и му свърши силата. Трябва да опита да заобикаля вратаря , като не може да му я мушне.
Съдията спести няколко жълти картона, от които поне ставащи на 2 червени на гостите. Продължава съдийската тела за нас.
А за играта с ръка е казано, че се гледа дали ръката търси топката. В случая ръката не се мести в посока на топката и това е достатъчно. Също е отблизо доста. А преди това имаше нарушение срещу нас и край на този въпрос. Имаха късмет, че ги бихме с малко, а Митрев беше безработен в този мач.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот metodito » 06 ное 2017 07:44

За Митрев абсолютно съгласен. При техни центрирания (колкото и малко да бяха) тръгна непремерено да излиза и се върна... След Веско - потоп на левия бек. Трябва ни добър играч там. Горанов ме подлъга това, че в началото просто не играхме с конкурентите. Цветко пък понякога си заeбава позицията и въобще не се връща.

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 446
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот levskarcheto96 » 06 ное 2017 17:03

Стига с тоя Панайотов... Освен че тича като муха без глава друга полза от него няма!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта