ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
48
59%
Равен
20
25%
Победа за Локомотив Пловдив
13
16%
 
Общо гласове: 81

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот Tiberius » 04 ное 2017 21:52

Ами пак гледах положението и мнението ми се потвърди. Няма дузпа! Не знам защо се търси под вола теле в случая.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот fen1914 » 04 ное 2017 21:58

Пореден слаб мач и лесно предсказуем резултат. Положителното в него е опита на Роси да смени схемата и да изнесе отбора малко по-напред. Ще трябват нови футболисти, това е повече от ясно. За треньора ще си проличи след зимата, но ако е толкова страхлив, не съм оптимист за дългосрочно бъдеще в "Левски". За този съдия левскарите трудно можем да намерим добра дума, но в днешния мач даде едно рамо в края и това не бива да се отрича.

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот vvessel » 04 ное 2017 22:16

Вместо да се коментира как Левски с човек по-малко изпусна 3-4 чисти положения, а Локомотив нямат нито едно целия мач, сега "дузпата" в 91-вата мин. се превърна в лайтмотив на мача. За пореден път не се дават камара жълти картони на противника за груба игра, но се дава с лека ръка директен червен за Левски.
И през цялото време от коментаторите се насажда усещането, че Левски е подпиран.
Един не каза, че удара е от половин метър и няма как играча да си отмести ръката.
Аман от зелена демагогия в розова мъгла !!

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот zlatan » 04 ное 2017 22:30

fen1914 написа:Пореден слаб мач и лесно предсказуем резултат. Положителното в него е опита на Роси да смени схемата и да изнесе отбора малко по-напред. Ще трябват нови футболисти, това е повече от ясно. За треньора ще си проличи след зимата, но ако е толкова страхлив, не съм оптимист за дългосрочно бъдеще в "Левски". За този съдия левскарите трудно можем да намерим добра дума, но в днешния мач даде едно рамо в края и това не бива да се отрича.



колега ти колко футболисти мислиш че имаме в този отбор.Делио Роси бил страхлив ми ти не виждаш ли какви футболери са му оставили.Ние имаме-Обертан,Гомес,Цвевткович,Яблонски и исландеца.
Прохазка-буксува,Горанов-пълна дупка,Митрев-вратар за Локо Сф,крилата ни едно,Буш,Мапуку-гола вода,забравих да прибавя и Панайотов-що годе добре.
На този тренер му трябват 5-6 нови и твърди футболисти.
Да използвам и да питам кво става с Рошу-единствения футболист за който платихме сума.
LEVSKI_FOREVER

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот W84me » 04 ное 2017 22:31

vvessel написа:Вместо да се коментира как Левски с човек по-малко изпусна 3-4 чисти положения, а Локомотив нямат нито едно целия мач, сега "дузпата" в 91-вата мин. се превърна в лайтмотив на мача. За пореден път не се дават камара жълти картони на противника за груба игра, но се дава с лека ръка директен червен за Левски.
И през цялото време от коментаторите се насажда усещането, че Левски е подпиран.
Един не каза, че удара е от половин метър и няма как играча да си отмести ръката.
Аман от зелена демагогия в розова мъгла !!

Гледал ли си "рекламата" на т.нар. "дерби" утре?! Гласи нещо от сорта на "Хегемона, срещу най-успешният отбор в историята..." Майка плаче...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот W84me » 04 ное 2017 22:35

Показно второ полувреме, Локото с един анемичен удар на Райков. Трябваше да вкараме поне от положенията на Буш, Обертан или Кабрал. Мога да отлича Прохазка, Гомез, Яблонски, Холмар, Обертан, Цветкович и Панайотов (то стана целия отбор) . На Панайотов желанието му е в повече от футболните качества, но каквото - такова. Централната ни двойка защитници е на отлично ниво, все пак говорим за национал на Исландия и кандидат такъв на Чехия.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот fen1914 » 04 ное 2017 22:53

THE G.A.M.E написа:
tevez написа:Роси ме изумява. Вижда се с просто око, че играчи като Буш, Обертан и Кабрал се измориха, Локото тръгнаха напред за гол, но Роси смени само Кабрал. Защо не пусна Вутов и Мапуку ....
Според мен Вутов и Мапуко са пътници през зимата.


Според мен, ако не се промени начина на управление, клубът е пътник :(

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот mikata » 04 ное 2017 23:05

В сектор А имаше някаква група чужденци от 20-30 човека,какви бяха тия?
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот Eminem » 05 ное 2017 00:04

В мача Барселона - Севиля, който свърши преди малко, имаше подобно положение.
Суарес стреля към вратата, топката се удари в ръката на играч на Севиля, която беше в неестествено положение, но не се свири дузпа. Явно съдията е преценил, че разстоянието е прекалено малко.

Ние сме Левски
Мнения: 64
Регистриран на: 22 юли 2012 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот Ние сме Левски » 05 ное 2017 00:07

Понеже пътувах и не гледах мача та сега разцъках и гледам , че Делката пак само една смяна направил... Кога се очаква Рошу да заиграе и Белмонт ту е в групата ,ту контузен ? Тия момчета ще им де събере и умора и картони после няма кой да ги замести. Не съм фен на смените да се правят просто да има,но при положение ,че имаш налични играчи и не ги ползваш е странно.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта