ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
48
59%
Равен
20
25%
Победа за Локомотив Пловдив
13
16%
 
Общо гласове: 81

kempesmario
Мнения: 1095
Регистриран на: 18 ное 2008 20:46
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот kempesmario » 04 ное 2017 19:59

Вратар ни трябва , ляв защитник и център нападател. Кабрал много слаб, не знам кой го е гледал, нно е много слаб горкият.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 04 ное 2017 20:01

kempesmario написа:Вратар ни трябва , ляв защитник и център нападател. Кабрал много слаб, не знам кой го е гледал, нно е много слаб горкият.

Аз посетих форума на Локо Пловдив и там ми обясниха, че победите ни се подаряват.
Значи нищо не ни трябва, само да не забравим да поканим реферите на новогодишния банкет.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

realno
Мнения: 6437
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот realno » 04 ное 2017 20:03

Бавно, тромаво, трудно изнасяне и контролиране на топката,не можем да си я подадем повече от три пъти. Прекалено задържане на топката от отделни играчи и от там се бави играта. Подредени, но липсва импровизация и свобода в действията на игрчачите. Като че ли се страхуват да излезнат от шаблона на Роси. Роси трябва малко да им отпусне юздите. Личи си че са сковани. Убеден съм, че тези играчи могат повече и няма проблем да доминираме напълно над отбори под нас, да не говорим за Б група.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2068
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот k20dan4o » 04 ное 2017 20:06

Абе не се занимавайте с глупости...дузпи, червени картони. Пуснете си Дортмунд и Байерн, после Барса-Севиля или дербито на Генуа, и накрая Ривър и Бока. Гледайте истински футбол, не се занимавайте с глупости.

Иначе наистина трябва да се помисли сериозно върху зимната подготовка, такава каквато Дельо не е имал в кариерата си в Италия.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот Eminem » 04 ное 2017 20:09

Вместо да ги бием с 3-4 гола, сега 1година ще говорят за дузпа.
Смешни ги направихме с 10 играчи, Локото дори ситуация нямаше, ама като не си вкарахме положенията.
Последна промяна от Eminem на 04 ное 2017 20:14, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 04 ное 2017 20:12

ralka_levskarka написа:Когато съдията ни бута, но ни дава ЧК, а за Муса втори жълт - НЕ :mrgreen:
Дузпа? Сериозно? Докато Холмар пада? Я вървете на доктор.
Играем по-добре без един българин :lol:

Абе нас съдията винаги ни бута. Ти не знаеше ли хаха
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот 1982 » 04 ное 2017 20:15

Betchualeng Arnaikem написа:
ralka_levskarka написа:Когато съдията ни бута, но ни дава ЧК, а за Муса втори жълт - НЕ :mrgreen:
Дузпа? Сериозно? Докато Холмар пада? Я вървете на доктор.
Играем по-добре без един българин :lol:

Абе нас съдията винаги ни бута. Ти не знаеше ли хаха


Хайде, стига с тази ирония, точно от вашите фенове нон-стоп чета как съдиите печелят титлите на Л-ц, така че е смешно да иронизирате ....... истината е, че всички у нас сме такива, при най-малкото нещо съдиите са ни виновни, обаче всеки иронизира другия, когато опре до неговия гъз. :lol: :lol: :lol: :lol:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 17:30 / Събота /

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 04 ное 2017 20:17

1982 написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
ralka_levskarka написа:Когато съдията ни бута, но ни дава ЧК, а за Муса втори жълт - НЕ :mrgreen:
Дузпа? Сериозно? Докато Холмар пада? Я вървете на доктор.
Играем по-добре без един българин :lol:

Абе нас съдията винаги ни бута. Ти не знаеше ли хаха


Хайде, стига с тази ирония, точно от вашите фенове нон-стоп чета как съдиите печелят титлите на Л-ц, така че е смешно да иронизирате ....... истината е, че всички у нас сме такива, при най-малкото нещо съдиите са ни виновни, обаче всеки иронизира другия, когато опре до неговия гъз. :lol: :lol: :lol: :lol:

Боли ме дедовия от кои фенове какво си чел. Защото не можеш да ме приравняваш с тях. И как и да въртиш, как и да сучеш ще ти е трудно да кажеш с чиста съвест, че точно аз съм обяснявал така титлите на Лудогорец или нашите издънки.

Та затова АЗ мога да иронизирам колкото си искам. Щот нямам нищо общо с конете с капаци (независимо от окраската им), на които всичко им пречи.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот honda » 04 ное 2017 20:21

Според мен второто полувреме на този мач беше най-доброто на Левски от повече от месец.
Аз не споделям критиките към Буш , за мен момчето игра доста добре . Направи 3 много сериозни пропуска ,но общо взето ситуациите сам си ги изработи. По важното е ,че се създават ситуации,когато има ситуации ,ще има и голове. В две от ситуациите можеше да изиграе и по добре - в едната Кабрал , в другата Обертан бяха в абсолютна чисти позиции.
Иначе за ситуацията с играта с ръка- да има 100% игра с ръка ,но удара е от разстояние по-близко от един диаметър на топката(80 см) в такава ситуация се счита ,че удар няма. Отделно има нарушение в атака миг по-рано.
Иначе за гола-перфектно изпълнение.Най-после имаме играч ,който може да изпълнява статични положения. На пръв поглед Жорди Гомес е бавен и безполезен играч, но благодарение на него статичните положения станаха основното ни оръжие. Все пак умението да използва статичните положение е един от най-сериозните показатели за класата на един отбор.
Може да не ми е много приятно ,но в съвременния футбол се свежда до здрава защита и използване на статичните положения. Това е нещото ,което прави разликата между Роси и предшествениците му.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) / 1:0 FT

Мнениеот popokutepetel » 04 ное 2017 20:23

vvessel написа:Аз не разбрах че играта е спряна преди това за нарушение в атака, но явно и в студиото не са и продължават да обясняват как съдията сгрешил в полза на Левски. Както и няколко розови и бивши розови в нашия форум.
Според тях червения картон срещу Левски е 100%, дузпата е 100%, но непоказан на 2 пъти втори жълт на чернилката от Локото въобще не се споменава.
Изобщо Левски бие само благодарение на съдиите, иначе щеше да е пред изпадане.


Ами то на теб не ти е работата да разбираш, но говедото-коментатор има достъп до всички камери и вместо да плещи глупости можеше да види за какво иде реч - т.е. с какво отсъждане продължи мача. Обаче човекът си реве каквото си знае. А иначе при нарушението съдията докато свири топката вече беше в тъч. Отделен въпрос е какво прави Никито на 30 м. от ситуацията и как му се откъсна от душата да покаже един-единствен жълт картон на буферите за груба игра (другите бяха за оспорване на съд. решение и симулация) при положение, че тия официално имат 30 отсъдени нарушения, отделно поне още 5-6 авантажа, несвирените не ги коментирам. По-груб и дърварски отбор, но така конфортно оставен да рита от съдията отдавна не бях виждал.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта