Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот eelche » 26 окт 2017 12:17

отец Онуфри написа:От доста време не съм писал тук, но имам да кажа няколко думи.

Ако някой не си спомня, миналата година, в тази фаза, отпаднахме от Черно море, който на всичкото отгоре ни вкара 3 гола на Герена. Това е в резултат на така любимата на масовия левскар тактика "всички юруш напред" или известна още като "НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ БААААА", прилагана от Топчо и Жадното миналия сезон, донесла ни позорища от ЦСКА-София, Пирин в Благоевград и Локо Горна пак на Герена. Кулминацията пък бяха дузпите с Верея и онзи реванш с Хайдук, който можеше да се превърне в един от най-унизителните домакински резили за Левски, ако хърватите се бяха наспали добре. Мисля че на всички е ясно, че един печеливш отбор се гради първо от вратаря и защитата, а после от останалото. Този Левски няма класата да играе нападателен и красив футбол, както всички сме свикнали. Роси знае това и по тази причина наблюдаваме един Левски със само 4 допуснати гола под негово ръководство (3 от тях поради нелепи грешки), печелещ мачовете си не толкова с красота, колкото със стабилна защита и ефективност.

Най-правилното е да оставим човека да работи на спокойствие, да си проведе зимната подготовка, да вземе/се раздели с играчи по негова преценка и съответно да очакваме резултати пролетта. Няколкото години некадърност и разсипия, най-вече в спортно-техническата част, са на път да бъдат изчистени от синьор Делио Роси само за един полусезон. 8 години търпяхме аматьорщина, безкадърие и всякакви резили, сега ще изтърпим неатрактивната игра в името на един по-добър Левски. Търпение и спокойствие му е майката!



Привет колега и добре дошъл отново във форума!

С голяма част от нещата съм съгласен,но вчера на "Герена" аз и всички останали,които брахме студ си отидохме с една идея по-разочаровани от нормално.Повече от естествено е,че дон Делио трябва да си работи на спокойствие,но вече с една идея "на ум".Мачът имаше всички предпоставки да се превърне в поредна футболна драма с нашето дейно участие.Тук обаче треньора няма вина.Той пусна целият оптимален състав.Футболистите се изложиха много...ама наистина много и то насред "Герена".Не мога да повярвам,че играхме все едно гостуваме на Ботев Гълъбово...И понеже в Левски ги е страх да поставят оценки,а мен не ме е с най-голямо удоволствие ще напиша един имейл до ръководството днес и ще предложа да глобят играчите,защото повече не може така! Прохазка-дупка, Кабрал - огромно разочарование,ОГРОМНО! Белмонт изчезна някъде в центъра, Мики Орачев целеше празните трибуни с нискокачествени центрирания,Обертан игра до 75-та минута на полу-съединител,но на него му е простено,той дърпа целият отбор 3 месеца вече,Мапуку...вече и аз не знам къде е проблема с това момче...Единствен на ниво за мен лично беше Жорди Гомес.Митко Пиргов,Ейолфсон и Божката си бяха на ниво.

За мен лично мача можеше да се разиграе по друг начин ако Роси бе решил да рискува - Мапуку и Буш в атака, Васко Панайотов и Тони в центъра и вече експерименти на крилата.Монтана дойдоха за да загубят с по-малко и реално нямаха сериозно положение през целият мач.

Пак казвам,че ако не предстоеше мач с Лудогорец щях такава глоба да им трясна,че да се сетят,че това е Левски и че публиката изисква.Общо взето най-радващото е,че продължихме напред.Движим се добре в първенството.Ще е интересно да видим кога и срещу кого ще играем в следващата фаза.Би било добре да гостуваме някъде преди Коледа.С удоволствие ще се запиша ако има организирана екскурзия.

САМО ЛЕВСКИ!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12254
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот TristaNNN » 26 окт 2017 12:39

Взехме си мача на ходом, с увереност и спокойствие, както правят грандовете. :) Пък ако не бяха пропуските на Прохазка, можеше да видим и още голове, но здраве да е. Не съм доволен само, че в сектор А не даваха греяно винце, с тоя чай трудно се привлича публика, когато навън е бахър.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 окт 2017 15:09

Победата си е победа. Турнирен мач, който трябваше да бъде спечелен.
Нямахме много положения, и играчите така и не качиха темпото осезаемо, можеби наистина с едно наум за двубоят в Разград.

Аз мисля, че този път не играхме предпазливо. Напротив, атакувахме почти през цялото време, за това и гостите направиха някои опасни контри. Каквито нямаха например Лудогорец и пребоядисаните.
Но просто, настоящият ни състав няма достатъчно футболна интелигентност, за да играе печеливш офанзивен футбол.
Ето, снощи имахме сигурно над 10 удара и над 10 центрирания от фланга, точноста и при двата елемента е под 10 %. Е, как да не сме атакували... И тактиката ли е виновна ?
На мен пък Кабрал ми се понрави, но нито Мапуко, нито Обертан разбираха ходовете му.
Изглежда все още офанзивните ни играчи не са се напаснали със стилът на холандеца.
А той наред с ударите, има и доста интересни хрумвания, като двойни, къси и бързи-остри пасове.

Та, това е общо-взето. Вижда се, че с настоящите играчи не можем да играем атакуващо и атрактивно.
За това се залага на стегнатата и позиционна игра.
Ще видим зимата какви играчи ще се привлекът.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот fen1914 » 26 окт 2017 23:44

sin4ec написа:
fen1914 написа:Позорен мач и позорна игра. Няма никакво оправдание за такава игра. Това не е играта на моя "Левски".

Може да се запишеш във фенклуб "Панчаревски Покрит Мост". Там има атракция и много красива игра. Приятно прекарване!


Аз не мога да се съглася с посредствеността и не вярвам да има левскар, който да иска да вижда отбора си да играе по този начин или по начина, по който това се случва последните няколко години. А дали съм прав - не знам, само знам, че броя на публиката вчера беше израз на красноречива оценка. С подобно ръководство (вкл. т. нар. собственик и директори) не ни чака нищо добро. Настоящият треньор има най-малката вина за ситуацията, но според мен и той носи отговорност за трагичната игра срещу Гълъбово и Монтана.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот 1982 » 27 окт 2017 00:22

popokutepetel написа:
1982 написа:Е, не е много сложен, ама явно на Брага, Хофенхайм, Истанбул и ЦСКАтиреСофия им е бая сложен .... на мен пък Левски не ми изглежда никак сложен, всеки мач му е зверска мъка, горката топка.


Те простите неща за някои са сложни :lol: :lol: :lol: .
Аз не казвам, че е неефективна. В Европа дава добри резултати срещу посредствени, пък и не чак толкова посредствени отбори. Тук вече обаче се поизтърка. Тирейците имат комплекс, а и те са много зле в защита, за това още има да ги дънят. Но с Левски в София се видя, че тази постановка работи. Жадното също в Разград излезе миналата година с подобна схема и пак взе точка.


Е колко да се е поизтъркала ....... 6 поредни титли ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот popokutepetel » 27 окт 2017 20:04

1982 написа:
popokutepetel написа:
1982 написа:Е, не е много сложен, ама явно на Брага, Хофенхайм, Истанбул и ЦСКАтиреСофия им е бая сложен .... на мен пък Левски не ми изглежда никак сложен, всеки мач му е зверска мъка, горката топка.


Те простите неща за някои са сложни :lol: :lol: :lol: .
Аз не казвам, че е неефективна. В Европа дава добри резултати срещу посредствени, пък и не чак толкова посредствени отбори. Тук вече обаче се поизтърка. Тирейците имат комплекс, а и те са много зле в защита, за това още има да ги дънят. Но с Левски в София се видя, че тази постановка работи. Жадното също в Разград излезе миналата година с подобна схема и пак взе точка.


Е колко да се е поизтъркала ....... 6 поредни титли ....


От които две купени ;) Титлите нямат много пряка връзка с отбора ;) . Каузата ежегодно има поне 10 т. подарък от БФС-то под някаква форма. Отделно нямат стабилен постоянен конкурент до момента. Левски за пръв път от последните 6-7 г. има освен основни футболисти и някакви опции на резервната скамейка. И още са много далеч от истината при положение, че Каузата има два отбора и хвърля много сериозни суми да пречи по-читави футболисти да играят в други отбори в Бг.

pink_pig8
Мнения: 140
Регистриран на: 13 дек 2015 09:36
Контакти:

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот pink_pig8 » 27 окт 2017 20:07

popokutepetel написа:
1982 написа:
popokutepetel написа:
1982 написа:Е, не е много сложен, ама явно на Брага, Хофенхайм, Истанбул и ЦСКАтиреСофия им е бая сложен .... на мен пък Левски не ми изглежда никак сложен, всеки мач му е зверска мъка, горката топка.


Те простите неща за някои са сложни :lol: :lol: :lol: .
Аз не казвам, че е неефективна. В Европа дава добри резултати срещу посредствени, пък и не чак толкова посредствени отбори. Тук вече обаче се поизтърка. Тирейците имат комплекс, а и те са много зле в защита, за това още има да ги дънят. Но с Левски в София се видя, че тази постановка работи. Жадното също в Разград излезе миналата година с подобна схема и пак взе точка.


Е колко да се е поизтъркала ....... 6 поредни титли ....


От които две купени ;) Титлите нямат много пряка връзка с отбора ;) . Каузата ежегодно има поне 10 т. подарък от БФС-то под някаква форма. Отделно нямат стабилен постоянен конкурент до момента. Левски за пръв път от последните 6-7 г. има освен основни футболисти и някакви опции на резервната скамейка. И още са много далеч от истината при положение, че Каузата има два отбора и хвърля много сериозни суми да пречи по-читави футболисти да играят в други отбори в Бг.

Да чух,че Домусчиев е дал 10 млн евро да спре Меси и Роналдо да играят в отбора на народа :lol:

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот popokutepetel » 27 окт 2017 20:16

pink_pig8 написа:
popokutepetel написа:
1982 написа:
popokutepetel написа:
1982 написа:Е, не е много сложен, ама явно на Брага, Хофенхайм, Истанбул и ЦСКАтиреСофия им е бая сложен .... на мен пък Левски не ми изглежда никак сложен, всеки мач му е зверска мъка, горката топка.


Те простите неща за някои са сложни :lol: :lol: :lol: .
Аз не казвам, че е неефективна. В Европа дава добри резултати срещу посредствени, пък и не чак толкова посредствени отбори. Тук вече обаче се поизтърка. Тирейците имат комплекс, а и те са много зле в защита, за това още има да ги дънят. Но с Левски в София се видя, че тази постановка работи. Жадното също в Разград излезе миналата година с подобна схема и пак взе точка.


Е колко да се е поизтъркала ....... 6 поредни титли ....


От които две купени ;) Титлите нямат много пряка връзка с отбора ;) . Каузата ежегодно има поне 10 т. подарък от БФС-то под някаква форма. Отделно нямат стабилен постоянен конкурент до момента. Левски за пръв път от последните 6-7 г. има освен основни футболисти и някакви опции на резервната скамейка. И още са много далеч от истината при положение, че Каузата има два отбора и хвърля много сериозни суми да пречи по-читави футболисти да играят в други отбори в Бг.

Да чух,че Домусчиев е дал 10 млн евро да спре Меси и Роналдо да играят в отбора на народа :lol:


За Меси и Роналдо не знам, но за едни пари на боклукчиите да му продадат една титла и едни други пари на едни други хора да му продадат титлата спечелена на Овча купел съм чувал ;) . А точно тези две титли му бяха много важни, щото ако не ги беше взел това нещо Каузата в момента нямаше да го има.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот 1982 » 27 окт 2017 21:08

popokutepetel написа:От които две купени ;) Титлите нямат много пряка връзка с отбора ;) . Каузата ежегодно има поне 10 т. подарък от БФС-то под някаква форма. Отделно нямат стабилен постоянен конкурент до момента. Левски за пръв път от последните 6-7 г. има освен основни футболисти и някакви опции на резервната скамейка. И още са много далеч от истината при положение, че Каузата има два отбора и хвърля много сериозни суми да пречи по-читави футболисти да играят в други отбори в Бг.


Добре де, ама няма логика титлите им в България да са купени, пък и в ЕКТ да се представят толкова силно няколко сезона вече ..... вие, като играете честно, защо още юли месец изхвърчате от Европа ??! Я 2 години даже и до Европа не стигнахте ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот 1982 » 27 окт 2017 21:10

popokutepetel написа:За Меси и Роналдо не знам, но за едни пари на боклукчиите да му продадат една титла .


Каква титла сме му продали, като в решаващия мач ударихме 3 греди ...... няколко сантиметра ни лишиха от титлата тогава. Даже една от гредите беше в края на мача, когато нямаше и кога да се връща този гол.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto и 53 госта