Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот W84me » 25 окт 2017 22:00

sin4ec написа:
W84me написа:Мапукуто да го гонят на полусезона.

Никого няма да гонят. Стига с това гонене. Трябва да тренират.

Тоя и да го гонят, няма да се мръдне, антифутболист. За Берое е екстра!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот отец Онуфри » 25 окт 2017 22:20

От доста време не съм писал тук, но имам да кажа няколко думи.

Ако някой не си спомня, миналата година, в тази фаза, отпаднахме от Черно море, който на всичкото отгоре ни вкара 3 гола на Герена. Това е в резултат на така любимата на масовия левскар тактика "всички юруш напред" или известна още като "НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ БААААА", прилагана от Топчо и Жадното миналия сезон, донесла ни позорища от ЦСКА-София, Пирин в Благоевград и Локо Горна пак на Герена. Кулминацията пък бяха дузпите с Верея и онзи реванш с Хайдук, който можеше да се превърне в един от най-унизителните домакински резили за Левски, ако хърватите се бяха наспали добре. Мисля че на всички е ясно, че един печеливш отбор се гради първо от вратаря и защитата, а после от останалото. Този Левски няма класата да играе нападателен и красив футбол, както всички сме свикнали. Роси знае това и по тази причина наблюдаваме един Левски със само 4 допуснати гола под негово ръководство (3 от тях поради нелепи грешки), печелещ мачовете си не толкова с красота, колкото със стабилна защита и ефективност.

Най-правилното е да оставим човека да работи на спокойствие, да си проведе зимната подготовка, да вземе/се раздели с играчи по негова преценка и съответно да очакваме резултати пролетта. Няколкото години некадърност и разсипия, най-вече в спортно-техническата част, са на път да бъдат изчистени от синьор Делио Роси само за един полусезон. 8 години търпяхме аматьорщина, безкадърие и всякакви резили, сега ще изтърпим неатрактивната игра в името на един по-добър Левски. Търпение и спокойствие му е майката!


Image

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22346
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот NOMER14 » 25 окт 2017 22:35

Левски играе неатрактивно само 70 минути в мачовете си. Последната четвърт от мача нашите са като отвързани и хукват напред.
Преди Роси след 70-та минута нашите едва се движеха по терена. И това си личи още от първия мач на италианеца.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот 1982 » 25 окт 2017 22:41

mikata написа:От мача със Септември нивото на отбора върви надолу,но мисля,че няма да загубим в Разград. Отбора се държи заради Гомес,Обертан,Яблонски,Холмар и Цветкович другите са пълнеж :roll:


Единственият ви шанс да не загубите е домакините да ви подценят, пазейки се за Брага .... ако играят мотивирано и концентрирано, не просто ще ви бият, ами ще ви качат на 3-4 разлика.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот popokutepetel » 25 окт 2017 22:52

1982 написа:
mikata написа:От мача със Септември нивото на отбора върви надолу,но мисля,че няма да загубим в Разград. Отбора се държи заради Гомес,Обертан,Яблонски,Холмар и Цветкович другите са пълнеж :roll:


Единственият ви шанс да не загубите е домакините да ви подценят, пазейки се за Брага .... ако играят мотивирано и концентрирано, не просто ще ви бият, ами ще ви качат на 3-4 разлика.


Със сигурност. Както стана в София с 10 ли?
Мачът е троен, но по-скоро бих заложил на Х2.
Лудогорец не е много сложен като схема при Дерменджията - хващаш крилата, както Роси го прави и мача заспива. Херо се мъчи да промени това, но не му се получава.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот 1982 » 25 окт 2017 22:58

Е, не е много сложен, ама явно на Брага, Хофенхайм, Истанбул и ЦСКАтиреСофия им е бая сложен .... на мен пък Левски не ми изглежда никак сложен, всеки мач му е зверска мъка, горката топка.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот popokutepetel » 25 окт 2017 23:01

1982 написа:Е, не е много сложен, ама явно на Брага, Хофенхайм, Истанбул и ЦСКАтиреСофия им е бая сложен .... на мен пък Левски не ми изглежда никак сложен, всеки мач му е зверска мъка, горката топка.


Те простите неща за някои са сложни :lol: :lol: :lol: .
Аз не казвам, че е неефективна. В Европа дава добри резултати срещу посредствени, пък и не чак толкова посредствени отбори. Тук вече обаче се поизтърка. Тирейците имат комплекс, а и те са много зле в защита, за това още има да ги дънят. Но с Левски в София се видя, че тази постановка работи. Жадното също в Разград излезе миналата година с подобна схема и пак взе точка.

Гонзо
Мнения: 201
Регистриран на: 18 яну 2013 23:25
Контакти:

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот Гонзо » 26 окт 2017 06:44

1982 написа:Е, не е много сложен, ама явно на Брага, Хофенхайм, Истанбул и ЦСКАтиреСофия им е бая сложен .... на мен пък Левски не ми изглежда никак сложен, всеки мач му е зверска мъка, горката топка.


Всеки мач, в който играе Левски, е 1х2. Нямало е мач, в който да си каже преди началото тия ги бием или от тия падаме 100%.

Лудогорец няма причина да ни подценят, не сме Ботев Враца, Нефтохимик или Етър. Айде, стига с това подценяване. В България има 3 отбора в момента, да подцениш останалите си 2 конкурента звучи мааааааааааалко смешно.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21183
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот metodito » 26 окт 2017 07:27

Гонзо написа: Всеки мач, в който играе Левски, е 1х2.

Аз съм на различно мнение: всеки мач при Роси знам, че няма да паднем. И така става. За съжаление нямаме нападател. Колкото пъти я подадоха на Мапуку ПРЕД НАКАЗАТЕЛНОТО, толкова пъти я върна назад. Вече имам чувството, че тоя саботира нещо! В девет от десет случая сигурно, ако това беше Гонзо, щеше да се обърне и да стреля към вратата! Или да се опита да пробие защитата и пак да стреля към вратата! Това не е нападател, това е дупка!

Мапуку е еднотипен футбалер, тип "негро-бегачка". Идеален за контри, както играе Берое. Хвърляш напред топката, той търчи. Обаче ние играем с постепенно нападение. Не играем с контри. С контри играе обикновено отбор, който е притискан, а в случая ние сме тези, които натискаме. Той е просто тактически неграмотен. Физически е супер мощен. Има чудесен спринт. И дотам. Не играем и с крила. Поне не тези традиционните, които ние разбираме тук - пак, бегачки. И не знам в Италия колко отбори играят с подобен тип еднопрофилни футболисти.

Лудогорец няма причина да ни подценят, не сме Ботев Враца, Нефтохимик или Етър. Айде, стига с това подценяване. В България има 3 отбора в момента, да подцениш останалите си 2 конкурента звучи мааааааааааалко смешно.

Особено бай ти Херо, който ще иска да покаже "какво е изпуснал "Левски" в негово лице".
В интерес на истината, ако спечелят трите точки в следващия си мач в ЛЕ, са излезли от групата.

honda
Мнения: 4361
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Купа на България: Монтана (Монтана) - Левски (София) / Сряда / 0:1 FT

Мнениеот honda » 26 окт 2017 12:14

Ще си позволя да изкажа и моето мнение. Съмнявам се да има левскар , на който играта на Левски в последните мачове да харесва. Особено на онези ,които помнят Левски от 70-те, средата на 80-те или средата на 90-те. Но календара показва 2017 и сега реалностите са съвсем различни. В момента футбола прилича доста на шахмат и ако не се казваш Барселона, Реал или Байерн или в краен случай Лудогорец ( на който бюджета е повече отколкото бюджета на всички отбори в А група ,без Левски и ЦСКА-София,взети заедно ,нямам за цел да коментирам бюджета на Лудогорец- заслужили са си го ) играта ти трябва да се базира на много здрава защита , строга тактическа дисциплина , използване на статични положения . И на мен ми се иска да виждам ситуации при които с няколко паса се разсича защита на другия отбор-нещо подобно на това се случи в 19-та минута на мача вчера. Но за съжаление не съм оптимист в тази насока. По -вероятно ми изглежда да се разчита на статични положения, удари от разстояние, заходи откъм крилата. Преди време бях писал, че за всяка защита става трудно ,ако и се наложи да играе с лице към собствената врата. Повечето голове ,които вкарваме се получават след центриране и изскачане на наш футболист зад гърба на защитник,който е с лице към центрирането. Всичко това са елементарни неща ,които(би трябвало) се учат в младшата възраст,но за съжаление май на нашите футболисти се налага да ги учат сега. Според мен и дума не може да става за сравнения с времената на Топчо и Жадното ,особено с това ,което представляваше Левски в последните мачове на миналия сезон. Тогава изтръпвах при всяко статично положение пред вратата на другия отбор -почти винаги следваше голова опасност пред нашата врата. Колко пъти при Делио Роси на нашите се налагаше да бъдат в ситуация когато в играта участват по-малко наши отколкото на другия отбор. В предишните години ,особено минала се случваше доста често.
Единствено ,което не ми хареса във вчерашния мач ,е че някои от нашите просто се отнесоха несериозно,дано да е защото подцениха мача( не, че е някакво оправдание). Но както се казва в турнирен мач няма значение с колко си победил.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: rhaegar, Sstefanov и 67 госта