ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / 2:2 FT

Мнениеот TristaNNN » 24 окт 2017 14:51

Air_Smuggler_FU написа:Домуса и Русев трябва да поведат "Хибридна война" срещу тирето, точно сега е момента да ги разпорим отвътре, те обичат да си правят харакири... да се напускат в платените медии разни дезинформации и фейк новини, примерно :

Станислав Манолев нарече Стамен Белчев "Абсолютен некадърник"
Фернандо Каранга обяви, че без него ЦСКА-София са пълна нула и винаги трябва да е титуляр
Кирил Десподов обяви Каранга за некадърен късметлия и каза, че ако играе редовно, ще вкарва повече от него
Стамен Белчев загатна, че Десподов и Манолев не са във форма и ще ги закотви на пейката
Каква всъщност е истината в ЦСКА-София : Всъщност отбора не искал Десподов, предпочитал Каранга, и треньора се съобразил

За една седмица ще се самоизядат отвътре и ще загубят поне 7-8 точки... :lol:

А, за какво му е на Домуса да подема такива войни, той така и така си ги опъва - и старото, и новото хибридно дружество са му едни сигурни 8-12 точки на сезон. :lol: Колкото до нас, аз искам да си ги чегарим на терена, като очаквам това да започне да се случва още след нова година. Сега-засега статистиката е в тяхна полза (с една победа повече - 2 победи за тях, една за нас и 2 хикса), но преднината е крехка и мисля скоро да я наваксаме, живот и здраве. Дано само пак да не фалират, че почнаха да излизат информации за някакви нови дългове - засега само около 7 милиона. :mrgreen:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

drvasko98
Мнения: 6904
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / 2:2 FT

Мнениеот drvasko98 » 24 окт 2017 15:08

Че какво като фалират пак. Ей ти ги Литекс в Б група, Етрополе - във В

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / 2:2 FT

Мнениеот modor » 24 окт 2017 17:17

25 107 зрители са наблюдавали на живо срещата на националния стадион "Васил Левски" в събота

Общият брой зрители на домакинския мач на Левски на националния стадион "Васил Левски" в събота е 25 107, включвайки издадени билети и присъствалите на срещата притежатели на сезонни абонаментни карти. Ето и разбивката по сектори:

Общо привърженици на Левски – 13 821

Сектор А (привърженици на Левски) – 7 221

Сектор Б (привърженици на Левски) - 6 600



Общо привърженици на цска-софия – 11 286

Сектор В (привърженици на цска-софия) - 4 304

Сектор Г (привърженици на цска-софия) - 6 982

https://levski.bg/news/details/176382%22%22
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / 2:2 FT

Мнениеот 1982 » 24 окт 2017 23:31

Нищо особено не ви е посещаемостта, само дето се хвалехте толкова .... неведнъж сте били много повече на домакинствата ви с Литекс, дори 30 000 имахте на 2 пъти срещу ловчанлии.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Гонзо
Мнения: 201
Регистриран на: 18 яну 2013 23:25
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / 2:2 FT

Мнениеот Гонзо » 25 окт 2017 01:58

Всичко над 10 000 в България вече е нещо страшно голямо. И на това трябва да сме доволни.

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - ЦСКА-София (София) / 2:2 FT

Мнениеот debilcho » 25 ное 2017 22:55

koisa написа:
debilcho написа:
koisa написа:Само дето с месеци слушахме всякакви оранжеви професори колко сме слаби, а те силни и как ни чакат поредните тройки... :geek:

Много сте силни нема що.Един корнер и едно центриране..........сила голяма сте.

Не сме много силни и не сме сила все още, но поне разбихме на пух и прав дрънканиците и заканите ви за победа с 3-4:0. Такива закани ги слушахме с месеци и накрая едно голямо нищо... Явно никнейма ти е правилен, щом не схвана от първия път какво съм написал! :lol:

Абе не знам колко са прав, щот пиша седнал, ама професора от БЕСЕПЕТО го каза- като мен са 80% от българите, та значи сме мнозинство казано на по прост език.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 56 госта