Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот olimpi » 19 сеп 2017 22:10

Serafim написа:
bilyaletdinov написа:Със Стоев ли си мъчихме като грешници с Поморие, че и дузпи бихме?
Въпросът е, че не е сериозно отбор с претенции да се мъчи с Гълъбово.
Мач с мач не си прилича и очаквам да си вземем мача с Берое.


Коментатора каза, че 2015/16 след равенство сме спечелили на дузпи. Аз не си спомням мача, явно не съм го гледал и се замислих, дали не бе баш СС тогава начело на отбора.


Точно Стойчо.
Не само с Поморие се мъчихме, но миналата година и с Царско село до гола на Тунде.

За мен е необяснима играта на ходом и липсата на дори наченки за по-агресивна игра. Това гарнирано с пълна безидейност резултат от статичната игра за една бройка да ни изяде главата...

И моля модовете да вземат мерки, някои след като вече нямат отбор погребан на деня на разбойника преди година, висят във форума и дрискат.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот koisa » 19 сеп 2017 22:10

Serafim написа:Вижте мачовете за купите в Анлигя (че са много :) ). Там някакви полу-професионалисти се хвърлят и редовно отпадат големи отбори.

Отпадат, защото пускат смъртни резерви и юноши или просто искат да се отърват от ненужен турнир. Колкото и нов отбор да сме, не може играчите да си позволяват подобно поведение и отношение към мача и купата!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот mikata » 19 сеп 2017 22:13

До мача Берое има достатъчно време!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот ЕМИЛ » 19 сеп 2017 22:16

Отървахме резил ....

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / Вторник / 19:00 /

Мнениеот popokutepetel » 19 сеп 2017 22:19

peliforewer написа:
popokutepetel написа:Добре, че съдийчето даде едно рамо, че жълтия картон за симулация на тоя от Ботев не ми се видя баш симулация ;) .
Този отбор за съжаление няма бъдеще. Не може да играеш насила само да мине мача. Гомез е тотално разочарование да момента.

За първи път да прочета нещо нормално от теб,това дето не беше симулация ами си беше втори жълт картон на футболиста на Левски,само че Станислав Тодоров е хитра лисица и си слага ламарината.


Оф айде почнаха припознаваческите коментари ;)
Когато нещо е така съм го казвал, независимо обаче от това дали е в полза или във вреда на Левски. При теб нещата са еднополюсни - само да е във вреда пък даже и измислено :lol:

Потребителски аватар
Rage
Мнения: 82
Регистриран на: 16 авг 2014 21:07
Skype: plamen-pii
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот Rage » 19 сеп 2017 22:20

Kris_men2000 написа:По тъпа селска трупа наречена ЛЕВСКИ не съм виждал.Вие сте срам за българският футбол.Не ви ли е срам бе нещастници.Един отбор от средата на Б група ви направи смешни а вие сте тръгнали да ми печелите титла и купа. Срам и позор домакински селски отбор сте.Срам ме е да кажа че съм левскар в червата.Излезете ли на два метра извън София и се насирате в гащите от страх и то срещу аматьорски отбори които тренират един път на седмица и ви издържаха на темпото 120 минути.Вие знаете само в София да се правите на велики нещастници долни.Изиграйте един велик мач на вън за да ви каже човек евала.Срещу Берое ще бъдете същите отрепки с насрани гащи.Аматьори скапани,ПРОСТО МЕ Е СРАМ ОТ ВАС.Вие заслужавате да играете за по 100 лева на месец.


Сцепи мрака с тъп хейт. Ние играхме от 75мин с човек по-малко (тоя Белмонт се контузи и само присъстваше на терена). Гълъбово не са по-слаби от Витоша или Септември. С толкова много нови се очакваше някаква такава издънка. Поне стана ясно, че на Боримиров джуниър няма да се разчита, Вутов играе много слабо, а Гомез беше на разходка в Ст.Загора.
Пред отборът ни има 2 пътя:
а) да продаде Обертан за 1 мил. зимата и да потъне в посредствеността;
б) да купи още 1-2ма играчи от неговият калибър и другите да разгърнат потенциала си покрай тях.

Аз лично искам верният отговор да е-БЕ!

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот popokutepetel » 19 сеп 2017 22:24

koisa написа:
Serafim написа:Вижте мачовете за купите в Анлигя (че са много :) ). Там някакви полу-професионалисти се хвърлят и редовно отпадат големи отбори.

Отпадат, защото пускат смъртни резерви и юноши или просто искат да се отърват от ненужен турнир. Колкото и нов отбор да сме, не може играчите да си позволяват подобно поведение и отношение към мача и купата!

Още повече когато е посочена като основна цел. Щото шампионата като цяло са взели-дали. От новите французина не ми направи никакво впечатление. С уговорката разбира се, че не е играл на привичния си пост и не е имал функциите, които ще има в мач на две врати. Това исландчето на снимките ми се виждаше по-кораво. Днес ми се видя бая хилаво, което предполага доста ядове срещу тежки нападатели. Крилото трудно може да се оцени, но правеше впечатление, че играе само с единия крак и има сериозни затруднения в играта един-един, което е кофти показател. Ако и центрирането му е такова пишете го клонинг на Нар.
Гомез е тотално разочарование. Поне доколкото трябва да дава класа на отбора. Това не се случва и показва общо-взето посредствено ниво.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / Вторник / 19:00 /

Мнениеот ehh » 19 сеп 2017 22:26

popokutepetel написа:Добре, че съдийчето даде едно рамо, че жълтия картон за симулация на тоя от Ботев не ми се видя баш симулация ;) .
Този отбор за съжаление няма бъдеще. Не може да играеш насила само да мине мача. Гомез е тотално разочарование да момента.

Гаден хейтър!
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / 0:1 AET

Мнениеот Player » 19 сеп 2017 22:30

Несериозно подходиха към мача днес. Ясно е че могат много повече. Несериозно е също от този мач да се дават оценки и правят заключения. В този турнир няма точки и голова разлика, а само класиране. Класирахме се и това е единственото важно. Дали ще биеш с пет или с един, че дори и с дузпи - няма разлика. Дано са си извадили поука, че няма как да бият на ходом и без да си дават зор.

Сашо
Мнения: 444
Регистриран на: 23 апр 2014 17:46
Контакти:

Re: Купа на България: Ботев (Гълъбово) - Левски (София) / Вторник / 19:00 /

Мнениеот Сашо » 19 сеп 2017 22:33

W84me написа:Гълъбово можеха да играят и без вратар за този мач. Нито 1 точен удар. Трагедията е пълна, с главен виновник - Роси! Избора му на състав е трагичен.

За мен Роси направи първото най-важно нещо от както е в България. А то е, че удари по масата и утрезви всички блянове на ръководство и фенове. Просто човека показа на всички, че в Левски разполага реално с 5-6 футболиста, които могат да бъдат наречени титуляри. :roll:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта