ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Берое
69
41%
Равен
34
20%
Победа за Левски
67
39%
 
Общо гласове: 170

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 сеп 2017 12:22

Равностоен мач, в който се получи логичен знак.
Пиша знак, защото резултатът можеше и да е 2:2, че и 3:3. Двата тима създадоха добри положения, но не ги реализираха.
Този Берое играе много по-приятно от предходните години, но и доста рисково. За съжаление не успяхме да се възползваме.

Сега за изповядваният стил ...
Хора, каква атрактивна и нападателна игра, к'ви 5 лева ?
С кой ще играем бързо и атрактивно ? С Горанов ( Цветкович е друга бира, в сравнение с него ) ... С Панайотов, Вутов ( който никога не е бил особено бърз и повратлив тип играч ) ... С Прохазка
( който няма идея какво е това нещо "финт" или дрибъл ) на практика, половината ни състав е с профил по-скоро за 3-тото ниво на английският футбол !
Осъзнайте се, какво искате, и дали разполагаме с необходимото.
Левски, на Роси, играе футбол, съобразен с качествата и профилът на повечето играчи.
К'вито са ни играчите, това играем.
С тези футболисти Митов искаше да играе бързо и атрактивно, за т'ва пребоядисаните се гавриха с нас, а Хайдук за малко да ни вкарат 7-8 гола.

По спокойно, има време и за хубав футбол.
Само ще вметна, относно предпочитанията на Роси за стил и играчи, Кабрал е привлечен по-негово настояване. Мисля, че всички видяхме какво означава това, да имаш модерно крило.
Това, което Кабрал прави, Вутов също го може... Ама на Плейстейшън.
Сега, нека си представим още един човек от ляво, който също като Кабрал да засипва противниковият вратар с удари, от границата на пеналта.
Ей-това вече ще е агресивен Левски.
Що се отнася до това, защо Роман и Вутов играят "обърнати крила", италианецът вече каза, че не обича ортодоксалните футболисти.
Той изисква от фланговите играчи набор от качества, с които за съжаление Вутов и Прохазка не разполагат.
А играят те, защото просто няма кой друг.
Е все пак предполагам, че на един измежду двамата мястото ще изстине, защото Кабрал загатна, че е доста по-добра опция.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 26 сеп 2017 12:31

THE G.A.M.E написа:Равностоен мач, в който се получи логичен знак.
Пиша знак, защото резултатът можеше и да е 2:2, че и 3:3. Двата тима създадоха добри положения, но не ги реализираха.
Този Берое играе много по-приятно от предходните години, но и доста рисково. За съжаление не успяхме да се възползваме.

Сега за изповядваният стил ...
Хора, каква атрактивна и нападателна игра, к'ви 5 лева ?
С кой ще играем бързо и атрактивно ? С Горанов ( Цветкович е друга бира, в сравнение с него ) ... С Панайотов, Вутов ( който никога не е бил особено бърз и повратлив тип играч ) ... С Прохазка
( който няма идея какво е това нещо "финт" или дрибъл ) на практика, половината ни състав е с профил по-скоро за 3-тото ниво на английският футбол !
Осъзнайте се, какво искате, и дали разполагаме с необходимото.
Левски, на Роси, играе футбол, съобразен с качествата и профилът на повечето играчи.
К'вито са ни играчите, това играем.
С тези футболисти Митов искаше да играе бързо и атрактивно, за т'ва пребоядисаните се гавриха с нас, а Хайдук за малко да ни вкарат 7-8 гола.

По спокойно, има време и за хубав футбол.
Само ще вметна, относно предпочитанията на Роси за стил и играчи, Кабрал е привлечен по-негово настояване. Мисля, че всички видяхме какво означава това, да имаш модерно крило.
Това, което Кабрал прави, Вутов също го може... Ама на Плейстейшън.
Сега, нека си представим още един човек от ляво, който също като Кабрал да засипва противниковият вратар с удари, от границата на пеналта.
Ей-това вече ще е агресивен Левски.
Що се отнася до това, защо Роман и Вутов играят "обърнати крила", италианецът вече каза, че не обича ортодоксалните футболисти.
Той изисква от фланговите играчи набор от качества, с които за съжаление Вутов и Прохазка не разполагат.
А играят те, защото просто няма кой друг.
Е все пак предполагам, че на един измежду двамата мястото ще изстине, защото Кабрал загатна, че е доста по-добра опция.

Точно написано! Само да добавя, че ако вземем още едно крило, например, може и на двамата да им изстине мястото. Той, Вутов, и без това е под наем. На този етап с нищо не е заслужил да го откупуваме.

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот helic » 26 сеп 2017 12:40

дали не е време сеньор Роси да пробва с Белмонт и Панайотов като двойка вътрешни, Кабрал и Обертан да са по крилата, а Жорди Гомес зад нападателя. Все имам чувството, може и да греша, не знам, че Жорди Гомес го мъчат на сегашната му позиция.

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 сеп 2017 12:43

helic написа:дали не е време сеньор Роси да пробва с Белмонт и Панайотов като двойка вътрешни, Кабрал и Обертан да са по крилата, а Жорди Гомес зад нападателя. Все имам чувството, може и да греша, не знам, че Жорди Гомес го мъчат на сегашната му позиция.
Аз смятам, че позицията на Гомес пред защитата е поради това, че просто няма кой друг да изнася топката, без риск да я загубим още на 20-30-тият метър.
Тоест, испанеца играе там, за да можем да изнасяме топката качествено. Белмонт ако може да го прави това, да, вероятно Панайотов ще седне на пейката, а Гомес ще иде по-напред, където съответно също ще настъпят промени.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

helic
Мнения: 1255
Регистриран на: 02 дек 2012 17:13
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот helic » 26 сеп 2017 12:50

THE G.A.M.E написа:
helic написа:дали не е време сеньор Роси да пробва с Белмонт и Панайотов като двойка вътрешни, Кабрал и Обертан да са по крилата, а Жорди Гомес зад нападателя. Все имам чувството, може и да греша, не знам, че Жорди Гомес го мъчат на сегашната му позиция.
Аз смятам, че позицията на Гомес пред защитата е поради това, че просто няма кой друг да изнася топката, без риск да я загубим още на 20-30-тият метър.
Тоест, испанеца играе там, за да можем да изнасяме топката качествено. Белмонт ако може да го прави това, да, вероятно Панайотов ще седне на пейката, а Гомес ще иде по-напред, където съответно също ще настъпят промени.

Панайотов е типичния разбивач-ритач. Всеки един отбор мисля го има. Не виждам как би седнал на пейката за момента, освен поради наказание или поради възстановяване на Рошу, който ми изглежда идентичен. От това, което гледах срещу Ботев Гълъбово (което хич не е мерило за качествата на Белмонт) той не ми изглежда типичния ритач-разбивач.
Иначе да, Гомес играе в момента на тази си позиция, защото някой трябва и да я изнася тая пуста топка. Но му липсва бързина, която е нужна за подобна позиция, в случаите когато някой като Вутов изгуби глуповато топката и следва да се покриват празни пространства, на няколко пъти вчера се получиха такива гафове.
А и Гомес ми се вижда с много добър поглед върху играта и пас, т.е. подходящ за зад нападателя.
Но все пак това са си мои размисли и страсти, сеньор Роси би трябвало вече повечко да познава качествата на отделните си футболисти и тяхното място на терена.
Аз лично мисля, че Кабрал ще започне титуляр следващия мач. Черно море имат пробойни в крайните защитници, което би му дало възможност на Герена да блесне.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот metodito » 26 сеп 2017 12:56

blue avalanche написа:Ако не беше Буш "със шкембенцето" твоят приятел Вутов още 5 мача нямаше да е вкарал гол. А той също НЕ Е "център халф, не е дефанзивен..."
Буш "със шкембенцето" единствен пресираше футболистите на Ботев Г, докато мишката Вутов се беше скрил някъде.
На Вутов 100-годишният Камбуров му изби топката след като го настигна от нашата половина. ;) Понеже Вутов е страшен "бързак"!
Вутов замалко да ни загроби със супертъпото и супернекоординирано яхване на Камбуров в нак.поле.
Още във 2-та минута даде един "гениален" пас на място, където нямаше нито един играч. Нито на Левски, нито на Берое. Оттам разбрах, че пак ще ни къса нервите.
Мапуку е най-силен, когато си поеме топката около центъра и набере скорост. Тогава няма спиране. Същото правеше и Дембеле. Но ти явно не си пиеш гилобата...
Това, че Берое са ни атакували по крилата някакъв шок ли е?? Да не би Роси да е обещал, че ще заключи фланговете, пък аз да не съм чул? И не е ли РАБОТАТА на Вутов да помага на Цветкович??? А на Прохазка да помага на Горанов???
Мястото на Гомес е ТОЧНО ТАМ!!! ТАМ играеше и Пирло, ТАМ играе и Емре(от Истанбул) и много други играчи от този тип!!!
Ама тук всички са големи разбирачи!!


Буш колко гола има и колко мача? За другото, стандартното тролене от твоя страна, нищо ново. За Гомес казах, че не знам къде трябва да играе, но си върши работата идеално.

Мапуку е най-силен, когато си поеме топката около центъра и набере скорост. Тогава няма спиране. Същото правеше и Дембеле. Но ти явно не си пиеш гилобата...

Пич, това са глупости. Ако Мапуку вместо Гара играеше с Дарко, никакви голове нямаше да вкара, защото щеше да е зад него.
Тогава няма спиране


Виждам, виждам. Три мача вече не могат да го удържат, молят му се вратарите да спре да вкарва. :lol:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот metodito » 26 сеп 2017 13:02

olimpi написа: Реално трябва да се гони ЕКТ и сме за трето място. .

++ За съжаление и аз смятам така. Само за Горанов не съм съгласен. Въпреки Прохазка, който нищо не прави на новата си позиция, пробив през Горанов нямаше. Докато от другата страна сърба понякога забравя да се връща.

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот Sinite ot Sofia » 26 сеп 2017 13:08

Serafim написа:Защо слагате коня пред каруцата? Титла няма да гоним. И да я вземем ще е плод на грешки на съперника, а не нашата супер игра. Отбора на ГГ няма да играе в ЕКТ. Нашата цел е място, даващо право на участие в ЛЕ. Отборът трябва да се концентрира за там. Никой не е казал, че за месец, два ще се намират със затворени очи. Изискванията на Роси и подхода му е сходен с този на Петрович.

Смятам всички сме съгласни, че е рано за титли и разни гръмки цели.. ясно ни е, че отбора е нов и ще е небходима много работа, за да се превърнем в силен и постоянен отбор. Пак, повтарям, дано не потретвам кое изнервя хората - липсата на желание от страна на футболистите ( изключение прави мача с Разград) и някои откровено тъпи действия тип Прохака ляв халф. За тези неща време не е необходимо, повярвай ми. И не видях никой да е искал оставката на Роси, естествено, че това ще е грешка и поредната нечувана простотия. Агресия приятел, липсата на такава ни яде главата, независимо колко работа в тактически план сме свършили. Тирето може да се секви, обаче виж някой техен мач с отборче тип Чорбое... от минута 1ва се играе агресивно, топката на фланга, а в същото време към нак. поле се влиза масово и се прави опит да се закачи топката, с която и да е част на тялото. Такива отборчета се бият така, да си стоим на центъра през половината и отгоре мач с Бирой, е айде няма нужда.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот Sinite ot Sofia » 26 сеп 2017 13:12

helic написа:дали не е време сеньор Роси да пробва с Белмонт и Панайотов като двойка вътрешни, Кабрал и Обертан да са по крилата, а Жорди Гомес зад нападателя. Все имам чувството, може и да греша, не знам, че Жорди Гомес го мъчат на сегашната му позиция.

Жорди Гонес си играе там където трябва. Липсата на скорост при него си оказва влияние и на поста плеймейкър няма да е полезен. Изнасянето на топката, правилната преценка за развитие на атаката - това той го има и затова играе пред защитата.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 0:0 FT

Мнениеот Player » 26 сеп 2017 13:21

onegavon написа:
Player написа:Мина и това тежко гостуване. Не загубихме както много други пъти. Ясно беше че ще е труден мача. Пак не допуснахме го, като този път заслуга имаше и Митрев. Роси сигурно по-добре от всички вижда грешките и сигурно ще ги оправя. Критики може чак напролет към него. А пък и в София играем много добре. А до края на редовният сезон имаме точно 4 гостувания извън София : Велико Търново, Разград, Русе и Варна. Вземем ли всичко в София и някое от тези гостувания и ще сме много добре с точките, преди разделянето.


Редовният полусезон свършва след три кръга, като последния играете с нас.В случай ,че загубите хич няма да сте добре с точките. При победа просто ще съкратите малко дистанцията и пак ще сте 3-4-ти.


Знам кога свършва полусеозна, но написах сезона. Важни са точките в края му, не на половината.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 57 госта