ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23762
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот delqnski47 » 19 авг 2017 03:30

popokutepetel написа:
THE G.A.M.E написа:
popokutepetel написа:Ами то червения картон си беше общо-взето с цената на гол ;) . Така че и без червен картон, но 2:0 Пирин бяха приключили.
Факт. И да не бяха изгонили играча, пак щяхме да си ги бием.
Общо-взето си заслужихме победата. Не е няква късметлийска... Мисля че роля изигра и по-добрата ни физическа подготовка.


Физическата подготовка ще я видим в паузата след следващия мач. Сега не ги гърбели много щото ако ги напънат на мачовете няма да могат да ходят :)

Вие наясно ли сте колко време трябва,за да се направи физическа подготовка?Макар че пазузата пак е време.Това,което виждате е подготовката на Митов и наистина тя си я има донякъде.Просто играчите ви имат желание да я покажат.Въпросът е дали ще задържат това желание,защото ефекта от смяна на треньора и максимално доказване с цел печелене на титулярното място е факт,но пък тренера ви имате късмет че е опитен.Дано ви вдигне нивото,че напоследък нищо не правите. :roll: Успех.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот bold » 19 авг 2017 07:26

delqnski47 написа:
popokutepetel написа:
THE G.A.M.E написа:
popokutepetel написа:Ами то червения картон си беше общо-взето с цената на гол ;) . Така че и без червен картон, но 2:0 Пирин бяха приключили.
Факт. И да не бяха изгонили играча, пак щяхме да си ги бием.
Общо-взето си заслужихме победата. Не е няква късметлийска... Мисля че роля изигра и по-добрата ни физическа подготовка.


Физическата подготовка ще я видим в паузата след следващия мач. Сега не ги гърбели много щото ако ги напънат на мачовете няма да могат да ходят :)

Вие наясно ли сте колко време трябва,за да се направи физическа подготовка?Макар че пазузата пак е време.Това,което виждате е подготовката на Митов и наистина тя си я има донякъде.Просто играчите ви имат желание да я покажат.Въпросът е дали ще задържат това желание,защото ефекта от смяна на треньора и максимално доказване с цел печелене на титулярното място е факт,но пък тренера ви имате късмет че е опитен.Дано ви вдигне нивото,че напоследък нищо не правите. :roll: Успех.

А бе не зная каква подготовка е водил Митов, ама всички футболисти казват, че сега тренировките са по-тежки и че са научили доста неща от новия треньор. А това е в рамките на 10 дни. Иначе съм съгласен, че времето ще покаже дали сме на прав път.

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот ЕМИЛ » 19 авг 2017 07:26

Много важна и приятна победа .Като чели левскарския дух се завръща ...

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот blue avalanche » 19 авг 2017 07:53

zlatan написа:
blue avalanche написа:
zlatan написа:А какво се случва с Рошу-втори мач е резерва на Панайотов.

Така е преценил треньорът. Той познава отвътре играта на всеки. Ние само гледаме отстрани.
Пък и не могат всички да играят... :)
МОжем да сме сигурни, че при Роси ще играят най-подготвените и най-полезните срещу дадения съперник.


определено е така,Роси за кратко време е разбрал качествата на футболистите,а дано пък Панайотов ни изненада приятно.
авеланж,нямам възможност да гледам мача,но слушах Дарик-как се справи отбора през твоите очи.Две три изречения.Благодаря ти.

[offtopic]Аз съм извън страната и не можах даже радиото да слушам. Само репортажи от сайтовете. :oops:[/offtopic]

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот sslevski » 19 авг 2017 08:24

Едно градивно мнение:
За първото полувреме мога да кажа,че двата отбора бяха напълно равностойни.Сеньор Роси даже на пресконференцията след мача сподели,че Пирин са били по-добре стояли през това полувреме.За мен през това първо полувреме не видях никакво израстване на футболистите в никакъв план.Единствено изпъкваха някои футболисти с качествата си и до там.Скучно първо полувреме не само ,че нямаше голове,а и нямаше положения.
Второто полувреме видях вече макар и малка разлика в играта на отбора на Левски,че вече освен в тактически план и във физически са на мааааалко по-добро-ниво.Класата на Обертан е голяма.Но за мен този мач Вутов беше направо голям.Това момче е израстнало много.Просто вижджанията и пасовете през трима ми галеха окото.
За мен в Левски ни трябва едно бързо крило от другата страна и централен защитник и може да приключим със селекцията.
Истината е една и напълно се препокрива с треньора Роси:
ЛЕВСКИ Е МНОГО ДАЛЕКО ОТ ТОВА,КОЕТО ТРЯБВА ДА Е ВЪВ ВСЯКО ЕДНО ОТНОШЕНИЕ(ДИСЦИПЛИНА,ТАКТИКА,ФИЗИКА),ИДВА ЗА ОТБОРА ЕДИН МНОГО ГОЛЯМ ТЕСТ,А ЗА ТАМ МИСЛЯ,ЧЕ ОЩЕ НЕ СМЕ ГОТОВИ,НО ДА ВИДИМ.
Идва мач със Славия.Там вече ще разберем на какво ниво сме,защото този отбор на Славия винаги ни скача на макс и все пак има по-класни футболисти от досегашните ни съперници,Така че време е да си сверим часовниците.......
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот mikata » 19 авг 2017 08:37

Има подобрение на играта,но трудно се създават голови положения,много центрирания без успех не виждах как ще вкараме гол.Трябва да бием Славия задължително!
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот blue avalanche » 19 авг 2017 09:00

sslevski написа:Едно градивно мнение:
За първото полувреме мога да кажа,че двата отбора бяха напълно равностойни.Сеньор Роси даже на пресконференцията след мача сподели,че Пирин са били по-добре стояли през това полувреме.За мен през това първо полувреме не видях никакво израстване на футболистите в никакъв план.Единствено изпъкваха някои футболисти с качествата си и до там.Скучно първо полувреме не само ,че нямаше голове,а и нямаше положения.
Второто полувреме видях вече макар и малка разлика в играта на отбора на Левски,че вече освен в тактически план и във физически са на мааааалко по-добро-ниво.Класата на Обертан е голяма.Но за мен този мач Вутов беше направо голям.Това момче е израстнало много.Просто вижджанията и пасовете през трима ми галеха окото.
За мен в Левски ни трябва едно бързо крило от другата страна и централен защитник и може да приключим със селекцията.
Истината е една и напълно се препокрива с треньора Роси:
ЛЕВСКИ Е МНОГО ДАЛЕКО ОТ ТОВА,КОЕТО ТРЯБВА ДА Е ВЪВ ВСЯКО ЕДНО ОТНОШЕНИЕ(ДИСЦИПЛИНА,ТАКТИКА,ФИЗИКА),ИДВА ЗА ОТБОРА ЕДИН МНОГО ГОЛЯМ ТЕСТ,А ЗА ТАМ МИСЛЯ,ЧЕ ОЩЕ НЕ СМЕ ГОТОВИ,НО ДА ВИДИМ.
Идва мач със Славия.Там вече ще разберем на какво ниво сме,защото този отбор на Славия винаги ни скача на макс и все пак има по-класни футболисти от досегашните ни съперници,Така че време е да си сверим часовниците.......

Ами нормално е първите полувремена да минават предпазливо. Все пак треньорът все още "опипва" играчите. Защото едно е на тренировка, друго - в мача.
А, все още, "разузнава" и противниците. Той не е от 10г. в България и не познава отборите, нали? Но е достатъчно опитен да направи корекции на почивката. И с потенциала, който имаме, едно полувреме се оказва достатъчно. След време, когато навлезе в обстановката, ще видим и друго лице на отбора. Сигурен съм.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот Цецо Чука » 19 авг 2017 09:05

Не съм доволен.
Вутов игра твърде добре, което не е добре-ше вземе да го харесате и да не искате да го гоните.
Тва не е добре, пак казвам...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот blue avalanche » 19 авг 2017 09:19

Цецо Чука написа:Не съм доволен.
Вутов игра твърде добре, което не е добре-ше вземе да го харесате и да не искате да го гоните.
Тва не е добре, пак казвам...

Класата на Вутов не е за отбори, които се борят да не изпаднат.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Пирин (Благоевград) - Левски (София) / 0:3FT

Мнениеот Цецо Чука » 19 авг 2017 09:28

blue avalanche написа:
Цецо Чука написа:Не съм доволен.
Вутов игра твърде добре, което не е добре-ше вземе да го харесате и да не искате да го гоните.
Тва не е добре, пак казвам...

Класата на Вутов не е за отбори, които се борят да не изпаднат.


Нека не прибързваме....
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта