ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот blue avalanche » 13 авг 2017 23:16

Мисля, че клубът можеше да намери много по-кадърен преводач от този рапон!!! :evil: :evil: :evil:
"Второто полувреме бяхме по-конкретни"
Малиииийййй :evil: :evil: :evil:

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот Corwin » 13 авг 2017 23:22

'Като за пет дни работа играхме добре'. Мисля, че общо взето обхваща всички впечатления за мача.

Добре, че не вкарахме от 5000-метровата засада, дето не я свириха, че щеше да е срам и половина.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот popokutepetel » 13 авг 2017 23:30

blue avalanche написа:
popokutepetel написа:Е второто полувреме може да се каже, че е най-доброто дотук за сезона. Но трябва още много. За съжаление в защита и в дефанзивен план си имаме огромни проблеми. Изобщо и двата бека са зле, особено Горанов. Цветкович е хилав и нисък и оттам също ще идват много ядове. Добре е, че когато се пробие противника се видя, че в нападение нещата не са толкова зле. За съжаление в повечето мачове ще си играем срещу паркиран автобус и е много важно да се отработят статичните положения, пасовете едно-две и ударите от средна и далечна дистанция, каквито днес не се видяха.

Ееееее...чакай, де... :mrgreen: :mrgreen:
Сигурен съм, че ще има и заучени комбинации, и статичните...
Все пак, Роси започна от А и Б. Даже бих казал от -А и -Б(такова наследство завари).
Горанов се връща след контузия.


Ще видим. Следващият мач ще покаже. Пирин е отбор, който в Благоевград не се паркира пред вратата си, а Левски при Тъпчо и Жадното успяха да станат домакински отбор, който навън ако вземе точна е успех. Така че италианеца да успее да се пребори с този манталитет ще бъде много важно.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот blue avalanche » 13 авг 2017 23:35

popokutepetel написа:
blue avalanche написа:
popokutepetel написа:Е второто полувреме може да се каже, че е най-доброто дотук за сезона. Но трябва още много. За съжаление в защита и в дефанзивен план си имаме огромни проблеми. Изобщо и двата бека са зле, особено Горанов. Цветкович е хилав и нисък и оттам също ще идват много ядове. Добре е, че когато се пробие противника се видя, че в нападение нещата не са толкова зле. За съжаление в повечето мачове ще си играем срещу паркиран автобус и е много важно да се отработят статичните положения, пасовете едно-две и ударите от средна и далечна дистанция, каквито днес не се видяха.

Ееееее...чакай, де... :mrgreen: :mrgreen:
Сигурен съм, че ще има и заучени комбинации, и статичните...
Все пак, Роси започна от А и Б. Даже бих казал от -А и -Б(такова наследство завари).
Горанов се връща след контузия.


Ще видим. Следващият мач ще покаже. Пирин е отбор, който в Благоевград не се паркира пред вратата си, а Левски при Тъпчо и Жадното успяха да станат домакински отбор, който навън ако вземе точна е успех. Така че италианеца да успее да се пребори с този манталитет ще бъде много важно.

За два мача манталитет не се бори. ;)
Все пак смятам, че имаме футболисти като Обертан, Яблонски и Гомес, които едва ли страдат от "домакински манталитет". Дано поведат останалите след себе си.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12790
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот Eminem » 14 авг 2017 00:02

4-5 дена тренировки с Роси и се вижда промяна в играта. Това показва колко е некадърен митов. Показва, че митов е един от най-некадърните треньори във Вселената!
Пълно доверие в Роси, трябва да го подкрепяме, с него ще излезем от дупката.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот delqnski47 » 14 авг 2017 00:03

onegavon написа:Можехте да изчакате с Митов още няколко кръга, малко да набереме аванс. :)

Да бе.Не ти ли омръзна да гледаш един и същ филм. 8-) 3:0 та 3:0.ПИСНА МИ.Синьото чудовище страйкс агейн! 8-) Време е за истински мач.Алелуя!Очаквам в мача им с нас резултат тип 4:4!Да има много кръв и сополи по терена!!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот Player » 14 авг 2017 00:04

Честита победа, хубав мач се получи. Започваме да се учим да ходим. Рано е да се говори за да бягаме. Не знам Дунав що за отбор са тази година, но имаха едно положение, което за наш късмет не учели вратата през второто полувреме. Миналата година при първия мач имаха повече, а при втория да не говорим. Дали е заради Роси или заради Дунав не знам, но ми харесва липсата на работа на Митрев. При корнерите предимно центрирахме по-ниско и в малкото поле, което е ново и ще даде резултати ако се продължава така. Все пак ние винаги имаме много корнери, а резултата е почти нулев.
Една засада не са ни свирили и веднага вой, а това, е не ни дадоха няколко авантажа и че всяко падане на играч на Дунав се свири? Втори пореден мач, съдиите срещу нас. Случайност - едва ли.
Последна промяна от Player на 14 авг 2017 00:48, променено общо 1 път.

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот Elliah » 14 авг 2017 00:05

Нормална домакинска победа за Левски. Има много още да се сработваме за да докараме приличен стил на игра... Готиното е, че само като видя стартовия състав и позициите по терена съм наясно, че Роси има идея какво иска и няма да отстъпва. При Митов и Топузаков наистина си бяхме зле тактически.
Много се надявам италианеца да научи защитата да играе нормално, щот много ме изнервят :). Не е нормално все до някакви смертелни шпагати и геройски себеотрицателни намеси да се стига за да не ни вкарат гол. Тия сладури не трябва да допускат да се стига дотам.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот Groucho » 14 авг 2017 00:51

delqnski47 написа:Алелуя!Очаквам в мача им с нас резултат тип 4:4!Да има много кръв и сополи по терена!!

Дам, веднъж срещу вас този резултат се размина на косъм. Левски победи с 4-3 ЦСКА-София в Ловеч.
Време е за истински мач :lol: :lol: :lol: :lol: Алелуя :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Дунав (Русе) / неделя / 21:00

Мнениеот gzagorov » 14 авг 2017 07:31

Elliah написа:Готиното е, че само като видя стартовия състав и позициите по терена съм наясно, че Роси има идея какво иска и няма да отстъпва.

В началото на мача коментаторът на Диема спомена, че са му странни някои от позициите на играчите. Но да не се учудваме. При такива треньори в съвсем близкото минало, вероятно на някой му е било странно, че Обертан не е на вратата. :lol:
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта