/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14016
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот damyanov1963 » 28 ное 2017 13:39

Първо в NOVSPORT: Спас Русев обяви бъдещето на Делио Роси!
Nov sport
Nov sport
15 часа назад

Ситуацията в Левски продължава да бъде драматична, като никой не може да каже докога ще продължи това. В тази връзка вече няколко седмици "синя" България обсъжда положението на италианския треньор Делио Роси. Равенството с Витоша (Бистрица) (0:0) и повече от измъчената победа над Верея (1:0) отприщиха сериозно недоволство към работата на бившия наставник на Лацио.

Съвсем нормално в тази обстановка се е стигнало до дискусия и сред хората от ръководството на клуба. Според потвърдена от три независими един от друг източници на NOVSPORT.COM информация, собственикът Спас Русев продължава да стои твърдо зад Роси. "Той остава в Левски докато и аз съм в клуба", е заявил Русев по време на една от последните сбирки на ръководството.

Бизнесменът дори е обсъдил с италианеца спешна селекция по време на зимната пауза като новите попълнения ще бъдат привлечени на мястото на напусналите по взаимно съгласие преди няколко дни Франсис Нар, Бабатунде Аденидже и Симон Сандберг. Тримата се съгласиха да прекратят договорите си с Левски, след като не влизат в плановете на Делио Роси.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 29 ное 2017 05:55

8 мача без допуснат гол в София. Не е ли отново крепост Герена?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот TristaNNN » 29 ное 2017 11:50

metodito написа:8 мача без допуснат гол в София. Не е ли отново крепост Герена?

Освен това имаме допуснати едва 8 гола в 17 мача, колкото между впрочем имат и каузата. Много сме добре по този показател, даже си мисля, че това си е направо рекорд за последните 5-10 сезона.
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1362
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот olimpi » 29 ное 2017 12:04

TristaNNN написа:
metodito написа:8 мача без допуснат гол в София. Не е ли отново крепост Герена?

Освен това имаме допуснати едва 8 гола в 17 мача, колкото между впрочем имат и каузата. Много сме добре по този показател, даже си мисля, че това си е направо рекорд за последните 5-10 сезона.


Графикът за допуснати голове е шампионски, остава и вкарването да се оправи...

Отделно от тези допуснати голове брой половината вратарски (любен-офф + Божка) и/или съдийски тесли.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 29 ное 2017 13:12

TristaNNN написа:...даже си мисля, че това си е направо рекорд за последните 5-10 сезона.


Май забравяш Майстора? Без него, ако броиш е така.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот TristaNNN » 29 ное 2017 13:15

metodito написа:
TristaNNN написа:...даже си мисля, че това си е направо рекорд за последните 5-10 сезона.


Май забравяш Майстора? Без него, ако броиш е така.

Хм, имам спомен, че при него бяхме допуснали около десетина парцала, но ме мързи да търся из статистиките.
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 29 ное 2017 13:20

TristaNNN написа:
metodito написа:
TristaNNN написа:...даже си мисля, че това си е направо рекорд за последните 5-10 сезона.


Май забравяш Майстора? Без него, ако броиш е така.

Хм, имам спомен, че при него бяхме допуснали около десетина парцала, но ме мързи да търся из статистиките.


?

Говоря за чисти мрежи на Герена. Всъщност Роси го изпреварва с един мач. При Петрович имаме седем пет сухи мрежи подред от началото на сезона. Не броя мача с оранджевите на "Васил Левски".

Ами, значи наистина си е РЕКОРД!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот TristaNNN » 29 ное 2017 14:26

Нещо не се разбрахме, имах предвид допуснатите голове от началото на сезонЯ, а не чистите мрежи.
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21138
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 30 ное 2017 11:33

TristaNNN написа:Нещо не се разбрахме, имах предвид допуснатите голове от началото на сезонЯ, а не чистите мрежи.


А, ок.

Serafim
Мнения: 5165
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Serafim » 30 ное 2017 14:01

Не разбирам. Феновете на Левски се клатушката от страна на страна, като вода в тенджера. От "да си ходя тоя италианец, с пораженски манталитет, който не е водил отбор, с ДНК на победил, не е правил никога зимна селекция и се надява да поведе с 1 гол и после да треперим за победа" до "рекордна защита, умна и дисциплинирана игра, хитра лисица, липсват ни само да си вкарваме положения, за да громим всичко с по два-три на нула". Истината е някъде посредата. Понякога има ден и се получават нещата, които явно изисква от футболистите. Понякога не и няма план Б или просто футболистите не могат да го приложат във фрустрацията си, че нищо не им се получава.
Да не забравяме, че от него се очаква да изгради основите на един модерен футболен клуб, а отскоро цялата спортно-техническа власт е в неговите ръце. Тепърва предстой да си направи първата селекция и подготовка с отбора. Да не забравяме, че още е в началото. До тук, според мен, особено на фона на предходните години, свършената работа е за пет минус (5-, за тия, които не са по четенето). Петица (5), като организация, тактическа дисциплина и компактност на отбора (движение без топка, пресиране, затваряне на противници и коридори и тн.) Минус, заради ръководенето на срещите и промяна на събитията, в развоя на мачовете (отчасти заради езиковата бариера и заради това, че играчите по една или друга причина не се справят (50:50 тяхна вина и негова, че не ги е научил)). Също така и заради чутовните пропуски на нападателите.

С две думи - въпреки липсата на голове, а в някои мачове и на положения, остава усещането, че сме в по-добри ръце, отколкото ако начело бе Митов, Сухия, Вили, Кокала и тн.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта