/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21304
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 20 ное 2017 15:43

Аз се солидаризирам с мнението на повечето тук. Нека остане и то поне до края на сезона. Лично аз загубих доверието си към него. Бях доста въодушевен от назначаването му, но вече... В крайна сметка не гледаме нищо по-различно от последните 5-6 години (с изключение на престоя на Люпко. Още при напускането на Петрович казах, че това беше. Върнахме се в кочината).

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Warped » 20 ное 2017 15:47

Естествено че проблема е в играчите повече отколкото в тренера. Въпроса е още един отписан сезон. Пари за играчи се дават но те неиграят/ И след мъглата пак мъгла
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14193
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот damyanov1963 » 20 ное 2017 16:13

"e="metodito"] Нека остане и то поне до края на сезона. [/quote]
Викаш да изберем по-малкото зло. Правилно, щом сме я докарали до тук.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21304
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 20 ное 2017 16:16

Warped написа:Естествено че проблема е в играчите повече отколкото в тренера. Въпроса е още един отписан сезон. Пари за играчи се дават но те неиграят/ И след мъглата пак мъгла


Не съм съгласен с теб и ще кажа защо. "Левски" е клуб с амбиции, нали? Хайде да видим, какъв трябва да е профила на треньора, който търсим и какво сме получили в последните години, а?
Кратко Останич - 0 титли
Ясен - 0 титли
Илиан Илиев - 0 титли
Стоев - 1 титла... [offtopic]подарена от "Левски".[/offtopic]
Костов - о титли
Пепе - 0 титли. Човекът тренер ли беше въобще
Роси - 0 титли
Митов - 0 титли. Помощник, че е бил на Велев нищо не значи.
Сухия - 0 титли
Георги Иванов - 0 титли.
Славиша - 2 титли. Изпълняваше изискванията. Дали Наско го изгони пряко или непряко, или той си тръгна не знам.
Топчо - 0 титли
Люпко - 4 титли в две различни страни (ако приемем Югославия и Сърбия, значи три различни страни). Носител на КЕШ.

От 13 треньора, ТРИМА са имали подходящия профил, за да водят клуба.

Отделно обаче, и ти си прав, защото един футболист, за да е свободен агент, често има нещо. А ние играем основно със свободни агенти.
Последна промяна от metodito на 20 ное 2017 16:30, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21304
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 20 ное 2017 16:18

damyanov1963 написа:"e="metodito"] Нека остане и то поне до края на сезона.

Викаш да изберем по-малкото зло. Правилно, щом сме я докарали до тук.[/quote]

Какво предлагаш. Да влезем в някакъв постоянен цикъл, т.е. да го продължим? Стоев беше година и половина на поста си. И оставянето му беше правилно, след изпадането във втората седмица и лошите игри там, след резила за купата. Въпреки това, беше правилно. Това беше единственото правилно решение на Гонзо.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14193
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот damyanov1963 » 20 ное 2017 16:26

metodito написа:
damyanov1963 написа:"e="metodito"] Нека остане и то поне до края на сезона.

Викаш да изберем по-малкото зло. Правилно, щом сме я докарали до тук.


Какво предлагаш. Да влезем в някакъв постоянен цикъл, т.е. да го продължим? Стоев беше година и половина на поста си. И оставянето му беше правилно, след изпадането във втората седмица и лошите игри там, след резила за купата. Въпреки това, беше правилно.[/quote]
Не, не. Не ме разбра. Преди няколко коментара написах също, че не е правилно да се сменява, понеже всичко пак ще започне отначало и така до безкрай...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14193
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот damyanov1963 » 20 ное 2017 16:27

metodito написа:
damyanov1963 написа:"e="metodito"] Нека остане и то поне до края на сезона.

Викаш да изберем по-малкото зло. Правилно, щом сме я докарали до тук.


Какво предлагаш. Да влезем в някакъв постоянен цикъл, т.е. да го продължим? Стоев беше година и половина на поста си. И оставянето му беше правилно, след изпадането във втората седмица и лошите игри там, след резила за купата. Въпреки това, беше правилно.[/quote]
Не, не. Не ме разбра. Преди няколко коментара написах също, че не е правилно да се сменява, понеже всичко пак ще започне отначало и така до безкрай...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21304
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 20 ное 2017 16:27

damyanov1963 написа:
metodito написа:
damyanov1963 написа:"e="metodito"] Нека остане и то поне до края на сезона.

Викаш да изберем по-малкото зло. Правилно, щом сме я докарали до тук.


Какво предлагаш. Да влезем в някакъв постоянен цикъл, т.е. да го продължим? Стоев беше година и половина на поста си. И оставянето му беше правилно, след изпадането във втората седмица и лошите игри там, след резила за купата. Въпреки това, беше правилно.

Не, не. Не ме разбра. Преди няколко коментара написах също, че не е правилно да се сменява, понеже всичко пак ще започне отначало и така до безкрай...[/quote]
А, извинявай, не съм разбрал.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот sin4ec » 20 ное 2017 21:00

TristaNNN написа:Деева, имам много гадно чувство, че сега в новото си амплоа Букарев ще започне да "оправя" нещата и съвсем ще я втасаме, но дано да греша.

По този начин ( с Букарев) Роси практически получава пълната власт в клуба. Дали е за добро-това предстои да видим. Лц е недостижим, битката ни е за второ място и Купата.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3372
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот groti » 20 ное 2017 23:07

На същото мнение като методито съм. Няма никакъв смисъл от смени ако няма да докараме някой по-добър. Такава алтернатива липсва. Проблемът е, че в отбора липсва класа. Дори и отборът от миналата година, който ядеше бой от всеки беше същата класа като сегашния (не ми се иска да казвам по-висока). Само, дето ни биеха кой където ни хване. Проблемът не е в Роси, проблемът е в проспаните месеци/години и липсата на последователна политика. Ами само допреди 4 месеца смятахме, че ще борим Лудогорец с Ангелов, Горанов и Панайотов и нереализирани юноши. Готвехме се за 6-8 място... После взеха 5-6 играча на кило и видяхме докъде я докарахме. Роси нееднократно каза, че той не се бърка в селекцията - казва профила на играча, който търси и те му го водят. Нека видим с "новите силни хора" как ще бъде.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Testa_di_Legno и 52 госта