/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

blue_lavina
Мнения: 128
Регистриран на: 02 мар 2017 20:45

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот blue_lavina » 04 фев 2018 18:03

Роси трябва да бъде оставен на мира, за да вмъкне почерка си в играта на сините. Стига подсвиркване и дюдюкане от трибуните, нека засвидетелстваме подкрепа към италианския спец и нашите любимци ще разгърнат потенциала си под вещото му ръководство. Мисля, че напролет спокойно можем да бъдем отново замесени в борбата за титлата ако направим силен победен рейд, така че горе главите момчета и само Левски !
Сърце, душа....... за Левски София

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9211
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот mikata » 07 фев 2018 18:45

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12135
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот TristaNNN » 07 фев 2018 19:45

Аз за пореден път съм приятно изненадан от Роси, по-специално от думите му по време на пресконференцията след пристигането на отбора в София. Рядък футболен ерудит, или може би нормален треньор, ама ние сме свикнали на родните тъпанари, който не знам как се е излъгал да дойде в тази вонеща дриша лига.
Офтопик:
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот eelche » 09 фев 2018 15:57

Покрай зимната селекция,контролите и подготовката,както и покрай вчерашната оставка на Букарев си мисля,че за 1 година управление на Спас Русев, той допусна само една грешка: не уволни Николай Келнера преди мачовете с Хайдук! Почти съм убеден,че дори с онзи нов състав Роси щеше да отстрани Хайдук дори с половин на 0. Това щеше да докара 2 мача срещу Евертън където всичко беше лотария,предвид факта,че Евертън в Премиършип е пълна трагедия до тук този сезон.Искаше ми се той да направи подготовката лятото и оттам-насетне каквото сабя покаже.За това най-много ме е яд.

По случай откриването на новият сезон пожелавам здраве, спортен шанс и ползотворна работа на Делио Роси и компания!

САМО ЛЕВСКИ!
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9211
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот mikata » 11 фев 2018 12:33

Делио Роси: Треньорът винаги е сам, играчите днес действат като самостоятелни фирми
https://topsport.bg/levski/delio-rosi-t ... firmi.html
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Geonik
Мнения: 238
Регистриран на: 03 юни 2016 12:43
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Geonik » 12 фев 2018 14:40

mikata написа:Делио Роси: Треньорът винаги е сам, играчите днес действат като самостоятелни фирми
https://topsport.bg/levski/delio-rosi-t ... firmi.html


Това интервю е абсолютно менте. По-точно, интервюто е от септември 2016 г. и в него изобщо не става дума за "Левски". Просто, журнаята са си дописали въпрос и са си съчинили отговор ! :oops:

Ето го оригиналното интервю:
http://www.ilovepalermocalcio.com/corriere-dello-sport-lex-rosa-delio-rossi-si-racconta-quei-presidenti-convinti-di-capire-di-calcio-cavani-pastore-vucinic-i-miei-top-ma-era-liverani-il-piu-intelligente-di-tutti/
!!! Едно е да си ПРОСТОСМЪРТЕН,а съвсем различно е да си ПРОСТ и СМЪРТЕН ...... но някои така и не го разбраха !!!

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4463
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот tiamat » 13 фев 2018 19:41

Geonik написа:
mikata написа:Делио Роси: Треньорът винаги е сам, играчите днес действат като самостоятелни фирми
https://topsport.bg/levski/delio-rosi-t ... firmi.html


Това интервю е абсолютно менте. По-точно, интервюто е от септември 2016 г. и в него изобщо не става дума за "Левски". Просто, журнаята са си дописали въпрос и са си съчинили отговор ! :oops:

Ето го оригиналното интервю:
http://www.ilovepalermocalcio.com/corriere-dello-sport-lex-rosa-delio-rossi-si-racconta-quei-presidenti-convinti-di-capire-di-calcio-cavani-pastore-vucinic-i-miei-top-ma-era-liverani-il-piu-intelligente-di-tutti/


Хах :) Баси идиотите честно...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Red_Neck » 03 мар 2018 20:24

Офтопик:
Red_Neck написа:
THE G.A.M.E написа:Никой-никого не е изклатил.
Освен ако треньорът на Ботев не е някакъв оракул за да е предвидил детинската грешка на Любенов.
До тогава всичко вървеше според плана на Роси, и контрола на Левски.
Без тази грешка мачът заспиваше 2-0/3-0 за Левски, също както с Пирин.

Напротив, ... изклати го ;)
Дельо очакваше второто Ботев да се юрнат да изравняват за да ги хване на контра, ама нъц ;)
Тук коментирам единствено поведението на Роси.
60-тата минута тръгва да затваря мача и вади градивния Вутов, пуска Орачев (т. е. катър за кон), с което биткаджиите в средата стават трима - Прохи, Панайотов и Орачев.
След 5 минути пада гол и той сменя Мапуков с Буш, като не променя схемата... т.е. по-скоро пази точката, отколкото да търси 3.
Това не е смяна на про-активен треньор!
Ако искаше да печели мача, щеше да заиграе с двама нападатели и да извади Прохи или Панайотов, ... ама шубето е голям страх ;)
5 минути по-късно получава втори гол и ... изпада в шок. 18 минути не предприе нищо!
Това са фактите и това коментирам.
Прехваленият тактик от Италия, който за последните 6 години 4 се е подписвал само в бюрото по труда, нямаше план Б. Толкоз.

Мнение от 11.09.2017. Изкарахте ме провокатор, изядах сума ти банани, .... но 6 месеца по-късно синьор Роси все още няма план Б!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Балкански Орел » 03 мар 2018 20:31

Вие гледайте, когато Роси оправи нападението какво ще става.От сумати мачове, нямаме допуснат гол, тая дузпа срещу 9-ти Септември не съществуваше.
Само Левски.

Мене повече ме притеснява публиката на Левски и то много.
[center]Levski & Lazio[/center]

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Mitata » 03 мар 2018 20:33

Не се отчайвайте, на футбол не успяхте да биете, но на снежни топки се справихте чудесно!
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: danko_sot, LoveAndPeace и 40 госта