/анкета/Делио Роси - Пророка от Римини

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Трябва ли Делио Роси да си подаде оставката

Да
15
19%
Веднага
10
13%
Още вчера
21
27%
Да пита ръководството
31
40%
 
Общо гласове: 77

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот blue avalanche » 01 яну 2018 15:13

svetli-lz написа:няма прогрес при нито един от играчите дори напротив.

При кой от играчите трябва да има прогрес? При положение, че са в залеза на своите кариери? Смяташ, че Обертан, Гомес, Цветкович, Прохазка или Панайотов, например, при друг треньор щяха да са нещо повече???

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Neron » 03 яну 2018 12:28

Въпреки, че съм против оставането дори и минута повече в Левски на Роси нека му дадат шанс, но отпаднем ли от Хибрида да изчезва.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 04 яну 2018 05:37

Роси има конкретна цел: да вземе сбирщайна, оставен от Борримитов, да отсее това, което става и да ги научи да "ходят". Резултатите ще дойдат вероятно при следващия треньор, вземайки предвид, че на Герена треньор се задържа преко сили три полусезона. Въпреки мизерията, която направиха тандема Боримитов, надежда има, а и реално не беше труса можеше да бъде и по-голям - да махнат и Пирго, Давид и Роман и да привлекат някакви пълни непрокопсаници. Важно е да се изгради отбор, колектив. Миналият отбор - на Гонзо и Стойчо бяха започнали да играят сами, като екип. Но това стана след два сезона. Ако искаме да сме голям клуб, Роси трябва да остане два сезона. След това, вече изградения отбор да бъде поет от поне равен на опита му и уменията специалист. Пак питам, кога за последно на Герена цяла есен не е падал гол. Може би има такъв сезон, не знам. Иначе, може ми се смеете, но на мен ми се искаше да видя Топчо оставен за по-дълъг период. Ако някой очаква Роси да ни закара на финал на Лига Европа през май 2019 се е объркал. Титла/Купа не трябва да е самоцел. Стават ли нещата, без да стават мизерии, нещата ще си дойдат на мястото, независимо от това как се казва този на пейката.

svetli-lz
Мнения: 414
Регистриран на: 11 окт 2013 11:12
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот svetli-lz » 04 яну 2018 14:12

blue avalanche написа:
svetli-lz написа:няма прогрес при нито един от играчите дори напротив.

При кой от играчите трябва да има прогрес? При положение, че са в залеза на своите кариери? Смяташ, че Обертан, Гомес, Цветкович, Прохазка или Панайотов, например, при друг треньор щяха да са нещо повече???


Смятам, че Обертан изигра най-добрите си минути в Левски когато пристигна в отбора и издържаше физически 20 мин. Гомес играе така като че ли е след залезе на своята кариера, Цветкович може повече но не виждам сработеност по фланга, с Прохазка в Левски работиха доста треньори и се е представял доста по-добре дори и когато не бе титуляр от Панайотов съм впечатлен през сезона успя да уцели противниковата врата даже взе да вкарва и голове за разлика от централните ни нападатели. Спомням си един французин дойде в Левски в залеза на кариерата си и преобрази целия отбор, но само със спомени не става днес реалноститае са такива.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Serafim » 05 яну 2018 12:23

svetli-lz написа:
blue avalanche написа:
svetli-lz написа:няма прогрес при нито един от играчите дори напротив.

При кой от играчите трябва да има прогрес? При положение, че са в залеза на своите кариери? Смяташ, че Обертан, Гомес, Цветкович, Прохазка или Панайотов, например, при друг треньор щяха да са нещо повече???


Смятам, че Обертан изигра най-добрите си минути в Левски когато пристигна в отбора и издържаше физически 20 мин. Гомес играе така като че ли е след залезе на своята кариера, Цветкович може повече но не виждам сработеност по фланга, с Прохазка в Левски работиха доста треньори и се е представял доста по-добре дори и когато не бе титуляр от Панайотов съм впечатлен през сезона успя да уцели противниковата врата даже взе да вкарва и голове за разлика от централните ни нападатели. Спомням си един французин дойде в Левски в залеза на кариерата си и преобрази целия отбор, но само със спомени не става днес реалноститае са такива.


Обертан наистина нищо не играе. Очаквахме, че ще става все по-добър, като навлезе във форма, но всъщност навлезе в посредственост. До голяма степен виня съотборниците около него, защото французина най-често е с топка в крака, преодолява един-двама, но няма с кого да комбинира. Може би ако имаше с кого да играе с двойни подавания на скорост играта му, както и тази на отбора като цяло, щеше да е далеч по-добра. Цветкович няма как да е изградил разбирателство с някого на фланга, защото там се завъртяха доста играчи - Вутов, Кабрал, Прохазка, а имаше и мачове, в които на практика нямаше дясно крило. Единствено с Кабрал бяха започнали да показват наченки на комбинации помежду си.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот koisa » 05 яну 2018 13:53

И аз да съм на мястото на Обертан, и аз няма да си давам зор. За какво да се напъвам когато другите десет индивида около мен не си дават никакъв зор? И съвсем логично формата му вместо да се подобри взе, че спадна... Това го гледаме в Левски от 10 години.
Дори Меси да дойде след 2-3 месеца ще играе колкото Мики Орачев.
В ръководството вместо да се правят на европейци - да вземат да научат играчите на малко злоба и спортен хъс, ако щете на омраза към съперниците...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 05 яну 2018 14:05

Обертан го помня още от Юнайтед, че се подмотваше. Вероятно и именно заради това, Габи днес е в "Левски", а не все още в Премиършип. :!: Никога не съм разбирал какво аджиба прави в Юнайтед. Вероятно е от многото така и нереализирали се таланти... Може да видите статистиката му също.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот blue avalanche » 05 яну 2018 14:20

metodito написа:Никога не съм разбирал какво аджиба прави в Юнайтед.

Това, което "правеха" Македа, Бебе и т.н. Може би малко по-добре от тях.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот Serafim » 05 яну 2018 14:29

То въобще САФ хич не е еталон за правилни и уцелени трансфери, така че... :) Зад всеки един добър негов трансфер седят поне 3 провала.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Делио Роси е новият треньор на Левски

Мнениеот metodito » 05 яну 2018 14:38

blue avalanche написа:
metodito написа:Никога не съм разбирал какво аджиба прави в Юнайтед.

Това, което "правеха" Македа, Бебе и т.н. Може би малко по-добре от тях.


Иначе ми е симпатичен и просто има много... финес? в отиграванията му. Все едно не е проблем да мине един и двама, ей така. Просто някак си все още мотивацията му... Помните ли Роси, като го попитаха за Габи. Не знам на италиански какво каза, превода беше: "интересен футболист", което беше някак си едно никакво....

И с прекалено големи очаквания го натоварихме човека. А той не е супермен.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта