ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
Bobby1177
Мнения: 222
Регистриран на: 08 май 2008 22:57
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Мнениеот Bobby1177 » 01 авг 2017 14:58

сини богове написа:Не съм фен на конспирациите, но първия ни гол вчера е скандален. Преди Цветкович да овладее топката, защитник на Бистрица бяга от нея, въпреки, че е много по- близо. След това Панайотов пуска пас с глава на 2 метра от вратаря, а той се дърпа на гол-линията, вместо да улови. Имам чувството, че Коце Лаптопа май наистина не искаше да уволни Митов.

Хаха - видя се още на нормален ход, преди повторенията. Комично е, наистина...
А вторият гол - вратарят я остави да види като се тупне в каква посока ще иде, а тя взе, че го изненада, даже не беше в ъгъла... Тия неща някой ден ще трябва да се връщат, напр. когато Витоша изпада, ще проси за 1 точка поне срещу нас...

сини богове
Мнения: 526
Регистриран на: 31 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: ППЛ: Левски (София) - Витоша (Бистрица) / 2:0 FT

Мнениеот сини богове » 01 авг 2017 15:27

Bobby1177 написа:
сини богове написа:Не съм фен на конспирациите, но първия ни гол вчера е скандален. Преди Цветкович да овладее топката, защитник на Бистрица бяга от нея, въпреки, че е много по- близо. След това Панайотов пуска пас с глава на 2 метра от вратаря, а той се дърпа на гол-линията, вместо да улови. Имам чувството, че Коце Лаптопа май наистина не искаше да уволни Митов.

Хаха - видя се още на нормален ход, преди повторенията. Комично е, наистина...
А вторият гол - вратарят я остави да види като се тупне в каква посока ще иде, а тя взе, че го изненада, даже не беше в ъгъла... Тия неща някой ден ще трябва да се връщат, напр. когато Витоша изпада, ще проси за 1 точка поне срещу нас...

Съмнявам се Бистрица да търси компенсации от нас. По- скоро Лаптопа прояви някаква криворазбрана колегиалност. Левски няма нужда от подобни подаръци. Отбора е нов, наистина трябва време. Тука Митов е прав. Надявам се наистина да дойде треньор с качества и да го оставят поне две години да работи.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта