ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Хайдук
91
39%
Равен
75
32%
Победа за Левски
69
29%
 
Общо гласове: 235

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 21:30

Мнениеот blue avalanche » 14 юли 2017 18:15

Jordan1914 написа:Сляп ли си,че и в двата мача със Сутиеска късмета ни покри брутално!

Късметът да ни покрие в 2(ДВА) мача??? :shock:
Аз си мисля, че късметът ни покри в три мача( +вчерашния), за да паднем само с 1-0 от Хайдук.
А ако вземем, че отстраним Хайдук, късметът ще ни е покрил вече в 4 мача.
Ако вместо Брьондби се паднем с финландците, късметът ще ни е покрил в 5 мача...
Спрете се малко, де...
ПП. Забравих, че късметът ни покри и с Верея. Ще вземат да станат 7-8 мача, в които ни "покрива късметът"...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 21:30

Мнениеот metodito » 14 юли 2017 18:23

blue avalanche написа:
Jordan1914 написа:Сляп ли си,че и в двата мача със Сутиеска късмета ни покри брутално!

Късметът да ни покрие в 2(ДВА) мача??? :shock:
Аз си мисля, че късметът ни покри в три мача( +вчерашния), за да паднем само с 1-0 от Хайдук.
А ако вземем, че отстраним Хайдук, късметът ще ни е покрил вече в 4 мача.
Ако вместо Брьондби се паднем с финландците, късметът ще ни е покрил в 5 мача...
Спрете се малко, де...
ПП. Забравих, че късметът ни покри и с Верея. Ще вземат да станат 7-8 мача, в които ни "покрива късметът"...

а, къде ти?! 104 години не спира да ни покрива. Особено 1944-45-та, такъв късмет ни удря, мани-мани.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот mikata » 14 юли 2017 18:27

Още едно крило и централен защитник отбора ще изглежда още по-добре,след като се обиграят,Митов ще остане поне до зимата :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот onegavon » 14 юли 2017 18:43

Не знам дали ще се класирате, обаче трябва нещо да направите с хърватските запалянковци.По принцип балканските католици се имат за нещо повече от другите балканци. Това си пролича много ясно по отношението включително и на полицията.Това с дрегерите просто беше отвратително унизително.

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 21:30

Мнениеот Jordan1914 » 14 юли 2017 18:44

blue avalanche написа:
Jordan1914 написа:Сляп ли си,че и в двата мача със Сутиеска късмета ни покри брутално!

Късметът да ни покрие в 2(ДВА) мача??? :shock:
Аз си мисля, че късметът ни покри в три мача( +вчерашния), за да паднем само с 1-0 от Хайдук.
А ако вземем, че отстраним Хайдук, късметът ще ни е покрил вече в 4 мача.
Ако вместо Брьондби се паднем с финландците, късметът ще ни е покрил в 5 мача...
Спрете се малко, де...
ПП. Забравих, че късметът ни покри и с Верея. Ще вземат да станат 7-8 мача, в които ни "покрива късметът"...

Свали очилата пич!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 21:30

Мнениеот blue avalanche » 14 юли 2017 19:03

Jordan1914 написа:Свали очилата пич!

Какво е осрал реванша с Марибор Люпко Петрович,че през Алвеша минава всяка топка,или че Александров направи брутална дузпа или че В.Христов не може да вкара от 100 положения!

По твоята логика какво е виновен Митов, че Везалов си вкара автогол, че нападателите вкараха само един гол от 100 положения и т.н., и т.н.... ;)

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 21:30

Мнениеот Jordan1914 » 14 юли 2017 19:22

blue avalanche написа:
Jordan1914 написа:Свали очилата пич!

Какво е осрал реванша с Марибор Люпко Петрович,че през Алвеша минава всяка топка,или че Александров направи брутална дузпа или че В.Христов не може да вкара от 100 положения!

По твоята логика какво е виновен Митов, че Везалов си вкара автогол, че нападателите вкараха само един гол от 100 положения и т.н., и т.н.... ;)


ХАХХХАА,абе пич,Митов смени Карвальо на полувремето при 1:0 за нас!И след автогола имахме 20 минути,ти видя ли Митов да направи нещо за тия 20 минути?Ти видя ли Берое как ни разпориха на мача за купата и след като успяхме отново в духа на ЛЕВСКИ да се върнем в мача,пак се осрахме!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 21:30

Мнениеот sin4ec » 14 юли 2017 19:51

Jordan1914 написа:
Абе приятел,Митов с какво помогна в 1-вия мач със Ситуеска,който в крайна сметка се оказа решаващ?Сляп ли си,че и в двата мача със Сутиеска късмета ни покри брутално!Не разбра ли,че Ситуеска 1-вото полувреме на 1-вия мач се бяха насрали от публиката,а второто полувреме можеха да ни вкарат 2-гола без проблем!Какво е осрал реванша с Марибор Люпко Петрович,че през Алвеша минава всяка топка,или че Александров направи брутална дузпа или че В.Христов не може да вкара от 100 положения!Ако случайно нещо се случи и отсраним Хайдук,виновни ще са само момчетата на терена!Кажи ми,защо Нар игра титуляр снощи,а не Бабатунде?Защо имаше супер много голямо разстояние между линийте ни?

Това са откровени глупости. Какво е осрал трезвеника е коментирано многократно и няма да се повтарям.
Нар игра, защото единственият друг, който може да играе вляво, е Вутов. Но той трябваше да играе в центъра, защото Гомеш още не си познава съотборниците. И това ще стане-Вутов вляво, а Гомеш в центъра.
Линиите ни бяха разкъсани от страхотната преса в центъра на Хайдук, освен това те бяха наситили тази зона. Което си има цена-още в 60-та минута се видяха първите признаци на умора у тях. Митов нямаше късмета на някои да наследи изграден отбор, а го създава в движение. Това е положението.
По Митов се изливат чебъри с помия, но той си трае и си гледа работата. За разлика от трезвеника, който много се разстрои от няколко критики и му стана лошо, та отиде в Азия. Митов отстрани отбор-нещо, в което мнозина не успяха напоследък, така че по-полека с плюнките по него. Ще го съдим след няколко месеца. Ако се провали-ще го критикуваме и ще искаме смяната му. Друга тема е, че фенклуб " Млад трезвеник " ще хули по него дори и да ни вкара в групите.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот W84me » 14 юли 2017 20:19

Аз искам да обърна специално внимание на т.нар. "журналисти" от Диема. Откровено, с ръка на сърце си признавам, че толкова некадърни предавания и коментари не съм гледал през целият си живот! През цялото време коментатора се ядосваше, как може нападателят на Хайдук да е толкова слаб, че да не може да вкара гол на Левски. Не коментираше събитията на терена през 90% от времето, а си говореше негови несвързани тъпизми. Кулминацията дойде, когато използва тази така хубава българска дума "ДЕМЕК" в национален ефир! След края на мача некадърния водещ щеше да се разплаче, как можело този слаб Левски да загуби само с 1:0 от Хайдук Същия тоя охлюв в сряда, на мача на Лудогорец, около 10 пъти прекръсти Лукас Саша на румънец. Аматьорщината в тая телевизия е на всички нива!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЛЕ / Хайдук Сплит - Левски |13.07| 1:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 14 юли 2017 20:22

W84me написа:Аз искам да обърна специално внимание на т.нар. "журналисти" от Диема. Откровено, с ръка на сърце си признавам, че толкова некадърни предавания и коментари не съм гледал през целият си живот! През цялото време коментатора се ядосваше, как може нападателят на Хайдук да е толкова слаб, че да не може да вкара гол на Левски. Не коментираше събитията на терена през 90% от времето, а си говореше негови несвързани тъпизми. Кулминацията дойде, когато използва тази така хубава българска дума "ДЕМЕК" в национален ефир! След края на мача некадърния водещ щеше да се разплаче, как можело този слаб Левски да загуби само с 1:0 от Хайдук Същия тоя охлюв в сряда, на мача на Лудогорец, около 10 пъти прекръсти Лукас Саша на румънец. Аматьорщината в тая телевизия е на всички нива!

Съгласен :!: :!: :!: Половината от първото полувреме ни занимава с неща не касаещи мача на терена.
Другата половина ни занимава с футболистите на Хайдук. Кой какъв талант бил, от чия школа бил. Дрън-дрън-дрън...
Сякаш на някой му пука!!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: beroe1986, Google [Bot], groti, TristaNNN и 96 госта