ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в следващия кръг отива...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот 1982 » 07 юли 2017 15:16

sin4ec написа: Не разбрах, миналата година с големия треньор отстранихме ли си първия съперник, че паметта ми изневерява?


Сутиеска и Марибор са на светлинни години .... Сутиеска още не са отстранявали даже отбор в ЕКТ, толкова са жалки. Стадиончето им е някаква селска поляна, нелепо е да правиш сравнение с Марибор, които имат страхотни резултати последните 10-15 години в ЕКТ, а стадионът им е модерен и европейски.

Просто сравняваш несравнимото.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

csimoen2
Мнения: 584
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот csimoen2 » 07 юли 2017 15:24

1982 написа:
sin4ec написа: Не разбрах, миналата година с големия треньор отстранихме ли си първия съперник, че паметта ми изневерява?


Сутиеска и Марибор са на светлинни години .... Сутиеска още не са отстранявали даже отбор в ЕКТ, толкова са жалки. Стадиончето им е някаква селска поляна, нелепо е да правиш сравнение с Марибор, които имат страхотни резултати последните 10-15 години в ЕКТ, а стадионът им е модерен и европейски.

Просто сравняваш несравнимото.


SIn4ec - май нямаш грам понятие от материята "футбол", за да задаваш такъв въпрос...

Още повече бих се отчаял от теб и поне малкото ти познание по футбол, ако с риторичният ти и несъстоятелен въпрос сравняваш Митов с Люпко...
Да не правиш опит за защита на изключително слабия и не можещ настоящ треньор на Левски, кажи ми така ли е? :)

П.С. Левски миналата година срещна Марибор във ВТОРИЯ квалификационен кръг, нали може да смяташ... :)
Даже бяхме не поставени...
Нали не мислиш, че ако миналата година бяхме играли пак в първи, както тази, щяхме да се мъчим с опълчение като снощи...

Понякога трябва и малко да се мисли... :)

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 07 юли 2017 16:20

Аз предлагам да се поздравим за това нелошо класиране напред и да гледаме по-ведро, съобразно реалностите. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот PSvilenov » 07 юли 2017 17:09

Радва ме обаче как до ден днешен единствената критика към Петрович дето може да се каже е "алкохолик " , "пиянде " и "спиртомер" . Кефи ме как футболно не може да се каже дума срещу него , ама продължават някой хора да се опитват да го изкарат черен . Това нещо "българина " е страшно животно ....

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 21:30

Мнениеот PSvilenov » 07 юли 2017 17:10

csimoen2 написа:
1982 написа:
sin4ec написа: Не разбрах, миналата година с големия треньор отстранихме ли си първия съперник, че паметта ми изневерява?


Сутиеска и Марибор са на светлинни години .... Сутиеска още не са отстранявали даже отбор в ЕКТ, толкова са жалки. Стадиончето им е някаква селска поляна, нелепо е да правиш сравнение с Марибор, които имат страхотни резултати последните 10-15 години в ЕКТ, а стадионът им е модерен и европейски.

Просто сравняваш несравнимото.


SIn4ec - май нямаш грам понятие от материята "футбол", за да задаваш такъв въпрос...

Още повече бих се отчаял от теб и поне малкото ти познание по футбол, ако с риторичният ти и несъстоятелен въпрос сравняваш Митов с Люпко...
Да не правиш опит за защита на изключително слабия и не можещ настоящ треньор на Левски, кажи ми така ли е? :)

П.С. Левски миналата година срещна Марибор във ВТОРИЯ квалификационен кръг, нали може да смяташ... :)
Даже бяхме не поставени...
Нали не мислиш, че ако миналата година бяхме играли пак в първи, както тази, щяхме да се мъчим с опълчение като снощи...

Понякога трябва и малко да се мисли... :)

Остави го тоя бе , тоя чакаше и палеше свещи серията от победи на Левски да приключи миналата година за да си изкаже олигофренските мнения , че треньорът саботирал мачовете , защото се познавал с Ганчев . Не му обръщай внимание

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 07 юли 2017 17:16

PSvilenov написа:Радва ме обаче как до ден днешен единствената критика към Петрович дето може да се каже е "алкохолик " , "пиянде " и "спиртомер" . Кефи ме как футболно не може да се каже дума срещу него , ама продължават някой хора да се опитват да го изкарат черен . Това нещо "българина " е страшно животно ....

Ти да си чувал случайно за думичките "морал" и "чест"?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот levski4ever86 » 07 юли 2017 17:22

TristaNNN написа:
PSvilenov написа:Радва ме обаче как до ден днешен единствената критика към Петрович дето може да се каже е "алкохолик " , "пиянде " и "спиртомер" . Кефи ме как футболно не може да се каже дума срещу него , ама продължават някой хора да се опитват да го изкарат черен . Това нещо "българина " е страшно животно ....

Ти да си чувал случайно за думичките "морал" и "чест"?

Митов дали е чувал същите думички? Особено след двата мача с тирето?
[center]България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/ByfNCqX.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 07 юли 2017 17:37

levski4ever86 написа:
TristaNNN написа:
PSvilenov написа:Радва ме обаче как до ден днешен единствената критика към Петрович дето може да се каже е "алкохолик " , "пиянде " и "спиртомер" . Кефи ме как футболно не може да се каже дума срещу него , ама продължават някой хора да се опитват да го изкарат черен . Това нещо "българина " е страшно животно ....

Ти да си чувал случайно за думичките "морал" и "чест"?

Митов дали е чувал същите думички? Особено след двата мача с тирето?

Митов пое един отбор в движение, който преди това беше воден от Петрович, а сетне "реформиран" от Топузаков, нали не си забравил?
Предлагам ти да зададем въпросчето към Митов в края на сезона, какво ще кажеш? На мен така ми звучи най-справедливо. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 07 юли 2017 17:45

Аз не смятам, че класирането е основно заслуга на нашият тим. За съжаление.
Имаме по-добрите изпълнители и хора, които могат с индивидуални действия да направят разликата срещу отбори от ранга на Сутиеска. Точно това писах още преди първият мач, и точно това се получи.
За съжаление ( повтарям се ) ... Заслугата да продължим напред е на черногорците.
Снощи имаха положение за да ни бият с 3-0, минимум.
Не ми се мисли, ако разполагаха с наш Мапуков, че той с такива положения дето те ги имаха ...
Иначе е факт, че крилцето им е много добро. Точно за това не бързам да плюя Цвиткович.
Помните ли Гари Родригес какво причиняваше на бековете у нас ?
Е, този черногорец е от същият калибър и мисля, че към момента едвали има български краен защитник, който би играл супер-успешно срещу това крилце.
И на мен ми се иска да се пробваме да го вземем, но предполагам, че исканата цена за него няма да ни е по-силите.

Ест, че се радвам за класирането напред в Турнира.
Но и аз не смятам, че с Митов е възможно да има какъвто и да било игрови напредък. Пък за стил дума и лаф не може да става.
Постепенната атака е непознато добиче за Митов. И не искам към момента от този нов отбор, да играе супер-подредено. Но поне може да има някаква тактическа идея и мисъл.
Нищо подобно не видяхме.
И докато в две от 4-те полувремена срещу Сутиеска играхме нещо от рода на "добре организиран хаос" ( и то благодарение на някои от играчите ни, които имат добри индивидуални качества ) ... То в останалите 2х45 мин. играхме нещо от рода на "тотален хаос". А този "стил" не зависи от обиграноста, а от треньорските указания.
Днес чета, че Митов казва, че играчите не изпълнявали тактическите задачи. И това не го казва за първи път.
Сори мен, но във футболно-белите Държави, ако треньор каже нещо подобно, то същият ще изхвърчи на секундата изхвърлен от шефовете.
Щом играчите не ти изпълняват указанията, значи, или не искат, или не ги разбират.
И в двата случая ТИ СИ ВИНОВНИКЪТ.

Като цяло надеждата ми е, че този път наистина имаме доста играчи с добри индивидуални качества, които при определени обстоятелства могат да прикрият тактическите ни слабости.
Но ако разчитаме само на това, ще имаме епизодични проблясъци. От рода на това отстраняване на Сутиеска и евентуално на Хайдук.
Но за някакъв игрови напредък с Митов - НЯМА КАК да стане.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: ЛЕ / Сутиеска - Левски |06.07| 0:0 FT

Мнениеот levski4ever86 » 07 юли 2017 17:50

TristaNNN написа:Митов пое един отбор в движение, който преди това беше воден от Петрович, а сетне "реформиран" от Топузаков, нали не си забравил?
Предлагам ти да зададем въпросчето към Митов в края на сезона, какво ще кажеш? На мен така ми звучи най-справедливо. :)

Да търпиш Митов цял сезон е равносилно на краен мазохизъм. На мен не ми звучи справедливо, а ужасно глупаво.
[center]България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/ByfNCqX.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Киро Пора и 47 госта