ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
342
62%
Равен
93
17%
Победа за Сутиеска
119
21%
 
Общо гласове: 554

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот Red_Neck » 23 юни 2017 00:02

Аз имам вяра в Никиту.... 1:0 с гол на Тунде!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

riftwar
Мнения: 272
Регистриран на: 16 авг 2012 17:02
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот riftwar » 23 юни 2017 10:29

Значи, каквото щат да правят, задължително трябва да добутат до мачове с Хайдук, че ако не друго, то поне наказанията без публика да изчистим още този сезон.
Иначе майтапа настрана и аз мисля, че Адениджи или Нар (или и двамата) ще измъкне този двубой със Сутиеска и ще настане пълен хаос в настроенията на феновете. Не съм им фен и аз, ама така си мисля, въпреки че има потенциал в Тунде-то.

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот Serafim » 23 юни 2017 10:47

Интересно ми е как ще изглежда състава. За мача с Черно Море Панайотов и Ангелов (от Верея) са били в центъра на терена, ляво крило Мики Орачев, дясно Прохазка, а Адениджи май е бил зад Мапуко. Или пък Прохазка е бил в центъра до Ангелов, Панайотов зад нападателя, а Тунде дясно крило.
При всички положения е миш-маш и не можем да очакваме нищо добро. Така или иначе, който и да дойде ще е като в необрано лозе само за няколко дни...

Потребителски аватар
sleyd83
Мнения: 14
Регистриран на: 19 юни 2017 14:27

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот sleyd83 » 23 юни 2017 10:50

Като българин пожелавам успех на Левски, но силно се съмнявам!
1-1
Още от дете, запали моето сърце!!!

riftwar
Мнения: 272
Регистриран на: 16 авг 2012 17:02
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот riftwar » 23 юни 2017 11:00

Serafim написа:Интересно ми е как ще изглежда състава. За мача с Черно Море Панайотов и Ангелов (от Верея) са били в центъра на терена, ляво крило Мики Орачев, дясно Прохазка, а Адениджи май е бил зад Мапуко. Или пък Прохазка е бил в центъра до Ангелов, Панайотов зад нападателя, а Тунде дясно крило.
При всички положения е миш-маш и не можем да очакваме нищо добро. Така или иначе, който и да дойде ще е като в необрано лозе само за няколко дни...

Предполагам, че днес, в контролата, ще видим титулярния състав за другата седмица. Само, ако Гаджев дойде, той ще е различен титуляр. Всички останали нов/и (ако има такива) ще са резерви в първия мач.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот metodito » 23 юни 2017 11:31

Тука верно голЕмо приземяване. Така е по-добре. Години наред очаквахме мачовете с: "Булгар, Булгар!. Кви са тея скиори/трактористи..." и прас! Най-некадърното управление на БФС вече години трови бг футбола. Няма как с такова управление да има различни резултати. И на клубно и на национално ниво! За последните 10 години не се е направило нищо по отношение развитието на детско-юношеския футбол! Не се направи нищо за развитието на масовия спорт! Общото ниво на футбола ни е под всякаква критика! Ако преди 12-13 години имахме ТРИ! отбора в групите на Купата на УЕФА, това днес не може да се случи.

За мача 3-1 или 2-0 и треперене в Черна гора.

АКО стигнем Хайдук, очаквам наказанието да изиграе своята роля. Публиката е изключително важен фактор в европейските мачове. Освен това Хайдук са достатъчен дразнител, мача да се беше играл даже на Националния. Без шега!

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот eelche » 23 юни 2017 12:40

С физкултурника от село за треньор всеки мач начело на Левски е троен.Сутиеска са представители на бившата югославска школа и ще бъда много учуден ако играят като разграден двор.

Оптимистичен вариант е минимална победа на Левски с 1-0 или 2-1. Драмите ще дойдат на реванша в Черна гора.

Реалистично погледнато, не виждам друг знак освен Х и нулево равенство.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот popokutepetel » 23 юни 2017 13:03

riftwar написа:Значи, каквото щат да правят, задължително трябва да добутат до мачове с Хайдук, че ако не друго, то поне наказанията без публика да изчистим още този сезон.
Иначе майтапа настрана и аз мисля, че Адениджи или Нар (или и двамата) ще измъкне този двубой със Сутиеска и ще настане пълен хаос в настроенията на феновете. Не съм им фен и аз, ама така си мисля, въпреки че има потенциал в Тунде-то.


Тундето е безхарактерно добиче. При него основния проблем е в психиката и ако го преодолее може да стане приличен за българските стандарти играч. Не е изключено ако му върже и да вкара.

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот eelche » 23 юни 2017 13:12

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SIsChKyF3Zk[/youtube]

Все едно гледам повторение на мача с Верея - безидеен, безхарактерен, лишен от смисъл футбол, без голови положения.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Yyd-qQMXiyY[/youtube]

Като имаме предвид факта,че Левски няма победа навън в ЕКТ от далечната 2010 срещу Дъндолк,може да очакваме подобно развитие.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
buhata_prime
Мнения: 383
Регистриран на: 09 фев 2011 20:04
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот buhata_prime » 23 юни 2017 13:13

След като окончателно унищожихте халфовата си линия, съм леко скептично настроен за участието ви в ЛЕ. Въпреки това се надявам, че ще се справите и ви пожелавам успех срещу черногорците, в крайна сметка не са нищо особено. И ако излезете краен победител от двата мача, няма да е заради Жадния ВеЦник, а евентуално заради хъс и желание. Само така имате шанс, според мен. Смело и напред! No retreat, no surrender! Фен съм на Лудогорец, но когато става дума за Европа, за мен няма наши и ваши, всички сме България! Успех!
[center]Не ме нерви, ше пусна декларация!!![/center]
[center]Изображение[/center]
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alexdb, futbolqga и 131 госта