ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
342
62%
Равен
93
17%
Победа за Сутиеска
119
21%
 
Общо гласове: 554

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот phd » 22 юни 2017 19:25

popokutepetel написа:За футболисти срещу тия не знам, но за треньора имам сериозни опасения. Изгледах три-четири мача на тези. Изключително посредствен отбор, който играе на принципа здрава защита и почти всички отзад и напред каквото стане. Атаките им са повече от редки като напред имат един бърз футболист. Обикновено още от тяхната половина топката се изритва предимно в лявата зона напред и там тоя ако я докопа понякога вкарва. Обаче като знам Жадното колко е наблюдателен и как ще подреди отбора направо си виждам как ония повеждат в някой момент с 0:1 след редовна балъшка грешка на левия защитник или някой от централните и следва огромен и безрезултатен натиск в останалата част на мача.


Повечето от "славните" ни отпадания са такива, още от мачовете с Олимпия. Жалко, че обикновено не се намира треньор, който да подреди отбора да е сигурен при спирането на атаките и да е играе бързо отпред. Сега, при липсата на крила, въобще не го виждам как ще стане, ще има една безидейност, едно хвърляне, едни глупости... Ама, пусто, надяваме се...

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот Живко6461 » 22 юни 2017 19:33

mikata написа:Ще се повторят мачовете със Сараево :evil:

Те бяха повторени в по-срамен вариант срещу "Иртиш". Когато старши треньор беше настоящият.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот popokutepetel » 22 юни 2017 19:45

phd написа:
popokutepetel написа:За футболисти срещу тия не знам, но за треньора имам сериозни опасения. Изгледах три-четири мача на тези. Изключително посредствен отбор, който играе на принципа здрава защита и почти всички отзад и напред каквото стане. Атаките им са повече от редки като напред имат един бърз футболист. Обикновено още от тяхната половина топката се изритва предимно в лявата зона напред и там тоя ако я докопа понякога вкарва. Обаче като знам Жадното колко е наблюдателен и как ще подреди отбора направо си виждам как ония повеждат в някой момент с 0:1 след редовна балъшка грешка на левия защитник или някой от централните и следва огромен и безрезултатен натиск в останалата част на мача.


Повечето от "славните" ни отпадания са такива, още от мачовете с Олимпия. Жалко, че обикновено не се намира треньор, който да подреди отбора да е сигурен при спирането на атаките и да е играе бързо отпред. Сега, при липсата на крила, въобще не го виждам как ще стане, ще има една безидейност, едно хвърляне, едни глупости... Ама, пусто, надяваме се...


Мда всички предпоставки за поредно тъпо отпадане са налице. Надявам се да ме изненадат приятно примерно с едно 0:0, което във всички случай ще е по-добре от 1:1, 0:1, че дори и от 2:1.

Потребителски аватар
bold
Мнения: 1114
Регистриран на: 15 сеп 2013 19:40
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот bold » 22 юни 2017 20:09

1:0 за Левски. Не ми се вярва да загубим още в първия кръг.

tmanolov
Мнения: 4032
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот tmanolov » 22 юни 2017 21:31

Егати негативизма - и това ми били ЛЕВСКАРИ!!! Ми то чорбарите имат повече вяра в нас, дето си нямат отбор, даже припознавачите ни пожелават успех, но поне 50% от народът тук НЕ вярва в успеха и като че ли желае да паднем :oops: Стига де, като не искате, не идвайте, но не предавайте негативизма си!

До вчера всички бяха боклуци, капути, олигофрени, не ставали за Левски и т.н., днес ги разкарваме - ама що ги разкарваме? Искаме нападатели - ама що толкова много? Искаме нов отбор - ам що толкова нов? Треньорите ги уволняваме след 2-3 мача и т.н. Е, хайде стига, а, поне малко вяра, поне мъничко? Та човек без вяра е нищо - пречупено дърво, на което му остава само да умре...

Аз ще отида, ще си купя и сезонна карта, макар да се бях зарекъл да не го правя, защото още нямаме козирка, което беше първото обещания на финия господин, доведен от един дантелен доносник с Тиквената благословия.

Само Левски
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот Kris_men2000 » 22 юни 2017 21:45

Кураж момчета. Задава се черната сила само ,че без глава.Така я виждах по някои видения и снимки. Даже днес каза не пипайте топката на черната сила тя е негова.Значи ще ги скъса от голове или ще им скрие топката на черногорци.На тази черна сила и трябва психолог или до 2 месеца ще постъпи в лудницата.Не го слуша главата. Дано полудее на мача на 29-ти и да направи първият хетрик в евротурнирите. Иначе мача го виждам 5:1 за нашите сини лъвове.САМО ЛЕВСКИ.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14213
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот damyanov1963 » 22 юни 2017 22:34

bold написа:1:0 за Левски. Не ми се вярва да загубим още в първия кръг.

Ако никога досега не ни се беше случвало и на мен нямаше да ми се вярва.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот Jordan1914 » 22 юни 2017 22:43

tmanolov написа:Егати негативизма - и това ми били ЛЕВСКАРИ!!! Ми то чорбарите имат повече вяра в нас, дето си нямат отбор, даже припознавачите ни пожелават успех, но поне 50% от народът тук НЕ вярва в успеха и като че ли желае да паднем :oops: Стига де, като не искате, не идвайте, но не предавайте негативизма си!

До вчера всички бяха боклуци, капути, олигофрени, не ставали за Левски и т.н., днес ги разкарваме - ама що ги разкарваме? Искаме нападатели - ама що толкова много? Искаме нов отбор - ам що толкова нов? Треньорите ги уволняваме след 2-3 мача и т.н. Е, хайде стига, а, поне малко вяра, поне мъничко? Та човек без вяра е нищо - пречупено дърво, на което му остава само да умре...

Аз ще отида, ще си купя и сезонна карта, макар да се бях зарекъл да не го правя, защото още нямаме козирка, което беше първото обещания на финия господин, доведен от един дантелен доносник с Тиквената благословия.

Само Левски


Прав си!Не ни отива такова пораженческо мислене щом сме фенове на ЛЕВСКИ!!!Прогноза 2:0,3:1!

Потребителски аватар
Rage
Мнения: 82
Регистриран на: 16 авг 2014 21:07
Skype: plamen-pii
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот Rage » 22 юни 2017 23:15

Подобни мачове без игрова практика, често се решават от грешки на защитниците. Нашите не са зле. Халфовете предимно я ритат настрани, назад или я бъркат. Един добър нападател със самочувствие би могъл да реши подобен сблъсък с един удар. Ние имаме двама. Вярвам че ще ги убием тия аматьори.

3-0

run1973
Мнения: 741
Регистриран на: 24 мар 2008 17:18
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот run1973 » 22 юни 2017 23:17

Колкото и да се надува един балон, винаги има предел и следва ПУК.
НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mikata, olimpi, suni и 139 госта