ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
342
62%
Равен
93
17%
Победа за Сутиеска
119
21%
 
Общо гласове: 554

Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот levski4ever86 » 23 юни 2017 17:20

realno написа:Митов не крие отбора, а играе на закрито, за да свиква с обстановката за първата среща. Нали сме наказани с празни трибуни? :)

Наказани сме с празни трибуни ако отстраним СутиеНска и стигнем до мач с Хайдук.
[center]България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/ByfNCqX.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот Red_Neck » 23 юни 2017 18:03

Ако Левски не отстрани Сутиеска, това ще е голям фалШ старт!

Божинката
:mrgreen:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14214
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот damyanov1963 » 23 юни 2017 18:27

HardWork написа:
Warped написа:
ivo55 написа:Добре де, при 200 000 Евро за участие, като махнеш хотели, самолети, летищни такси, застраховки и пр. колко остават?
Като сложиш и данък? Интересно ми е заради колко жълтици Левски си причинява тоя резил, при положение че очевидно отбора се разпада и няма отбор и за смешната ППЛ? Освен контузения Буш и "леко" странния негър, другите нямат ниво за професионален футбол, пък било то и за България.

Левски при късмет и при попадане на слаби съперници, което е с доста голям шанс, може да стигне и плейоффффф

Успех! Аз съм сигурен, че ще отпаднете ако не от Сутиеска, то от следващия съперник със сигурност!

Аз пък ще съм изненадан(приятно де), ако стигнем до следващия съперник. Не може всяка година точно преди ЕКТ, да сменяваш отобор, да търсиш нови футболисти и време за обиграването им.
М/у Другото прави ми впечатление, че цесекарите са по-умерени в "багопожеланията" си към Левски от феновете на другите отбори.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
housestyle
Мнения: 1695
Регистриран на: 11 май 2009 22:27
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот housestyle » 23 юни 2017 22:18

3:0
FINO ALLA FINE FORZA JUVENTUS

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот slash1912 » 23 юни 2017 22:32

Пожелавам ви успех и победа с чиста мрежа!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот fen1914 » 23 юни 2017 23:49

Много ми е интересно на каква основа следва да има оптимизъм за предстоящия сезон на любимия ни клуб. Същият треньор, без двама от играчите, които завършиха предходното първенство и имаха някаква идея за футбол, с нови 7-8 футболисти, които все още не се познават (а освен това и не се отличават с особена футболна класа). Очаквам съвсем скоро Митов да последва Топузаков, в най-добрия случай - да се върне в Септември. От ден на ден нещата в този клуб потъват все по-дълбоко. Тази година целта ще бъде класиране в първата шестица, а ако може и да не падаме с много от водещите отбори. С този хаос в клуба не виждам как ще има публика на стадиона (изключвам първия мач в УЕФА, на който може и да се съберем 7-8 000). Надявам се поне да не се наложи да припознаваме Витоша Бистрица, но пък като се замисля, те поне са в А група :)

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот fen1914 » 24 юни 2017 00:00

Jordan1914 написа:
tmanolov написа:Егати негативизма - и това ми били ЛЕВСКАРИ!!! Ми то чорбарите имат повече вяра в нас, дето си нямат отбор, даже припознавачите ни пожелават успех, но поне 50% от народът тук НЕ вярва в успеха и като че ли желае да паднем :oops: Стига де, като не искате, не идвайте, но не предавайте негативизма си!

До вчера всички бяха боклуци, капути, олигофрени, не ставали за Левски и т.н., днес ги разкарваме - ама що ги разкарваме? Искаме нападатели - ама що толкова много? Искаме нов отбор - ам що толкова нов? Треньорите ги уволняваме след 2-3 мача и т.н. Е, хайде стига, а, поне малко вяра, поне мъничко? Та човек без вяра е нищо - пречупено дърво, на което му остава само да умре...

Аз ще отида, ще си купя и сезонна карта, макар да се бях зарекъл да не го правя, защото още нямаме козирка, което беше първото обещания на финия господин, доведен от един дантелен доносник с Тиквената благословия.

Само Левски


Прав си!Не ни отива такова пораженческо мислене щом сме фенове на ЛЕВСКИ!!!Прогноза 2:0,3:1!


Не е въпрос на негативно мислене, а на обективна преценка. Виж треньора, футболистите, ръководството, собственика и сметката ще излезе много лесно. Клубът в това състояние е пълен провал. С този необигран състав ще бъде по-сложно и по напрегнато дори от мача с Верея.

fen1914
Мнения: 776
Регистриран на: 06 дек 2008 22:26

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот fen1914 » 24 юни 2017 00:05

SlaviaSofia1913 написа:Абе момичета и момчета, какво е това униние!?? Тези черногорци никога не са елиминирали отбор в ЛЕ. За мен влизането в следващия кръг е ясно, а там - каквото сабя покаже и най-вече дух!


Никога не е късно, особено с такъв треньор с какъвто разполагаме в момента можем да изненадаме дори себе си :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот Red_Neck » 24 юни 2017 08:16

Ако сте слушали Божинката по Гонг вчера, той определи Сутиеска, като "силни физически момчета, които стъпват много здраво". Т. е. ако физически издържите, имате добър шанс.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот kiril.a.d » 24 юни 2017 11:21

Левскри, мaй е време дa...съблечете Жaдното - очaквaл Сутиескa дa се зaтвори...И нaкрaя, докaто нaтискaте, кaто ще ви отвори...aмa отзaд ;) с някоя контрaaтaкa...може би, сaмо с еднa контрaaтaкa! :lol:
Я тaм дa ви дойде някой по-умен, дето ще дaде възможност нa Сутиескa дa игрaе, т.е. дa се отвори, тa дa можете вие дa ги отворите ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, LoveAndPeace, mikata, sokoleto46, vlong и 125 госта