ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
342
62%
Равен
93
17%
Победа за Сутиеска
119
21%
 
Общо гласове: 554

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот miasanmia1900 » 26 юни 2017 12:59

Моето мнение се припокрива с това на Player...Учуден съм от позитивизма на повечето тук..Не искам да обиждам никой,но ако оставим настрана,че сме фенове на отбора,чисто игрово сме пълна скръб.Не мога да кажа в момента лоша дума за момчетата в отбора,но мога да говоря за футбол,а именно този спорт ще трябва да практикуваме.Никой в нашия отбор няма самочувствие или лидерски качества.Може би само Йорга,но като гледам май ще го забият на пейката(лъжа е,че не е готов..който е гледал тренировки в Правец знае за какво говоря).Шансовете ни са около 30% и единствената причина това да е така,се казва Митов.Разбира се ,че отбора на черногорците е слаб,но ние сме много зле организирани и винаги готови да пуснем балъшки гол.Всеки отбор играл срещу нас добре тактически ни е създавал огромни проблеми и почти винаги сме губели в последните години.Единствено при Петрович бяхме прилично тактически подредени.А в едно съм сигурен:Сутиеска ще бъдат такъв отбор..Слаби,груби,в тяхното поле в по-голяма част от мача,но тактически съм убеден,че ще бъдат по-добре от нас.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот blue avalanche » 26 юни 2017 13:19

miasanmia1900 написа:Слаби,груби,в тяхното поле в по-голяма част от мача,но тактически съм убеден,че ще бъдат по-добре от нас.

Според теб, играчите на Левски се мотаят по терена кой където му скимне и ритат топката както им падне? :?

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот miasanmia1900 » 26 юни 2017 13:26

Много вярно си напипал какво искам да кажа за нашите футболисти,че даже мога да добавя и още.След 3 дни и ти сам ще се убедиш!!!Нека само да добавя,че имах възможност да гледам и двете контроли плюс една тренировка,която изобщо не можеше да се каже,че беше закрита :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот metodito » 26 юни 2017 13:29

Аз смятам да му дам доверие засега. А и не той е на терена. Нещо успява да им каже в съблекалнята, което ги надъхва. А и със стария отбор, ако мача беше преди един месец, щях да съм убеден в отпадането ни, но това са съвсем различни футболисти. Слабостите ще му се проличат на Митов, ако се закучи работата. Тук със Сутиеска, там или с Хайдук.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот metodito » 26 юни 2017 13:30

miasanmia1900 написа:Моето мнение се припокрива с това на Player...Учуден съм от позитивизма на повечето тук..Не искам да обиждам никой,но ако оставим настрана,че сме фенове на отбора,чисто игрово сме пълна скръб.Не мога да кажа в момента лоша дума за момчетата в отбора,но мога да говоря за футбол,а именно този спорт ще трябва да практикуваме.Никой в нашия отбор няма самочувствие или лидерски качества.Може би само Йорга,но като гледам май ще го забият на пейката(лъжа е,че не е готов..който е гледал тренировки в Правец знае за какво говоря).Шансовете ни са около 30% и единствената причина това да е така,се казва Митов.Разбира се ,че отбора на черногорците е слаб,но ние сме много зле организирани и винаги готови да пуснем балъшки гол.Всеки отбор играл срещу нас добре тактически ни е създавал огромни проблеми и почти винаги сме губели в последните години.Единствено при Петрович бяхме прилично тактически подредени.А в едно съм сигурен:Сутиеска ще бъдат такъв отбор..Слаби,груби,в тяхното поле в по-голяма част от мача,но тактически съм убеден,че ще бъдат по-добре от нас.


[strike]Тоест, ти си ходил в Правец или коментираш на основа на видяното през сезона?[/strike]
Сега видях, че каза, че си присъствал на контролите. ...хм, не е добре.

Човек, този отбор е на две седмици, както се казва. Лично аз искам да видя поне 4-5- 6 мача, за да си правя, каквито и да е изводи. Победа над Сутиеска с три гола няма да значи, че сме супер силни, както и обратното - ако отпаднем от Сутиеска, няма да значи, че са пълни некадърници. Миналата година отпаднахме на този етап и започнахме първенството с десет победи и равенство.

miasanmia1900
Мнения: 185
Регистриран на: 21 юли 2013 22:22
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот miasanmia1900 » 26 юни 2017 14:00

Момчета не бъдете наивни моля ви!Не ти трябват 4-5 мача за да видиш,че основно в отбора няма самочувствие и няма положителни новини.Това рефлектира върху психиката на и без това слабите ни футболисти.А няма по-лоша комбинация от слаби и без самочувствие играчи.Миналата година се създаде илюзията,че с идването си,Русев ще започне реформа към добро..Уви някъде към декември и играчи и треньори разбраха какво се случва и спада беше на лице.А след паузата нещата станаха още по-зле,защото футболистите още по-добре си направиха сметките и за тях нямаше смисъл да се влагат здраво.Това плюс откровената аматьорщина на Топузаков и Митов.Това са причините и то не е толкова сложно.От първа ръка знам,че в отбора има играчи примирили се с добрата си заплата(не им пука) и има играчи ,които искат да се разиват.Вие сами си направете изводите кои от кои са?И в двата мача със Сутиеска общо няма да вкараме три гола,какво ли остава да ги вкараме само в първия мач...Не се заблуждавайте...Има още три дни и ще ви станат ясни на Митов познанията и желанието и самочувствието на футболистите.Забелязвате ,че не говоря за чисто футболните им качества...,защото за да победиш подобен отбор,не ти трябва някакви футболни гений!

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38911
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот tevez » 26 юни 2017 14:50

Изображение


Eдна промяна може да бъде направена 24 часа преди самият двубой :!:

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот TristaNNN » 26 юни 2017 16:21

Абе, какво е това минорно настроение, което е обхванало голяма част от нашите преди началото на сезона? :roll: Какво ви става, давайте го малко по-ведро.
Колкото до мача, ще е кощунствено ако има по-малко от 8 000 на стадиона. Грехота ще е да не подкрепим момчетата, според мен трябва да дадем криле на този иначе сравнително нов, но по-чист Левски! Ако публиката не покаже характерния ни син дух, особено часове преди първия официален мач за сезона, а се удави в лятната апатия, то нямаме моралното право да искаме нещо по-различно от момчетата със сини спортни екипи. Прогнозата ми не е за лек мач, но победата ще е за нас, разултат 2-0. Голмайстори Мапуков - все ще се шмугне някъде между бранителите им и ще отбележи, пък и изглежда жаден да направи сефтето; Яблонски - ще засече някое центриране, а такива очаквам да има доста пред вратата на противника.
САМО ЛЕВСКИ!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот blue avalanche » 26 юни 2017 16:52

TristaNNN написа:Абе, какво е това минорно настроение, което е обхванало голяма част от нашите преди началото на сезона? :roll: Какво ви става, давайте го малко по-ведро.
Колкото до мача, ще е кощунствено ако има по-малко от 8 000 на стадиона. Грехота ще е да не подкрепим момчетата, според мен трябва да дадем криле на този иначе сравнително нов, но по-чист Левски! Ако публиката не покаже характерния ни син дух, особено часове преди първия официален мач за сезона, а се удави в лятната апатия, то нямаме моралното право да искаме нещо по-различно от момчетата със сини спортни екипи. Прогнозата ми не е за лек мач, но победата ще е за нас, разултат 2-0. Голмайстори Мапуков - все ще се шмугне някъде между бранителите им и ще отбележи, пък и изглежда жаден да направи сефтето; Яблонски - ще засече някое центриране, а такива очаквам да има доста пред вратата на противника.
САМО ЛЕВСКИ!

Само да няма бомбардировка в стил Сиони... :oops:

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12257
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот TristaNNN » 26 юни 2017 17:20

blue avalanche написа:
TristaNNN написа:Абе, какво е това минорно настроение, което е обхванало голяма част от нашите преди началото на сезона? :roll: Какво ви става, давайте го малко по-ведро.
Колкото до мача, ще е кощунствено ако има по-малко от 8 000 на стадиона. Грехота ще е да не подкрепим момчетата, според мен трябва да дадем криле на този иначе сравнително нов, но по-чист Левски! Ако публиката не покаже характерния ни син дух, особено часове преди първия официален мач за сезона, а се удави в лятната апатия, то нямаме моралното право да искаме нещо по-различно от момчетата със сини спортни екипи. Прогнозата ми не е за лек мач, но победата ще е за нас, разултат 2-0. Голмайстори Мапуков - все ще се шмугне някъде между бранителите им и ще отбележи, пък и изглежда жаден да направи сефтето; Яблонски - ще засече някое центриране, а такива очаквам да има доста пред вратата на противника.
САМО ЛЕВСКИ!

Само да няма бомбардировка в стил Сиони... :oops:

То с тази нагласа направо да лягаме и да мрем, хич да не ходим на мача, камо ли пък да го гледаме по телевизора. Какво да се хабим излишно ....
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 93 госта