ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска | 3:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за Левски
342
62%
Равен
93
17%
Победа за Сутиеска
119
21%
 
Общо гласове: 554

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15052
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот miro_rz » 27 юни 2017 17:22

mikata написа:
miro_rz написа:Как вървят продажбите на билетите . Аз все си мисля , че 10к ще е добро число .

Сектор А е продаден на 50-60%
Сектор В към 30%

Според процентите това са близо 6000/6500 закупени билети , не лоша бройка два дни преди мача.
Изображение

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот way » 27 юни 2017 17:28

mikata написа:Изображение

Мисля че трябва да искаш обещетение от Спирталци явно следят какво се случва тука и пускат статиики :Д

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот Serafim » 27 юни 2017 17:49

10000 може да има с кански мъки .

А иначе онзи със сопата на стадиона ли ще е? :mrgreen:

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот Живко6461 » 27 юни 2017 18:07

OGI1914RZ написа:
wilge написа:В минали години не играехме такива мачове защото се включвахме в европейската надпревара на по- късен етап. И въпреки всичко оптимизмът надделяваше. Сега от изказванията на повечето трезвомислещи левскари лъха недоверие и плаха надежда. Те са в резултат от показаното до сега от хората облечени в сини фланелки. Игнорирам непремерените прогнози за лека и разгромна победа. Те са от хора нямащи понятие от футбол които ходят на стадиона по други причини. Аз не вярвам, че имаме футболни аргументи да се надиграваме с тях. Югошколата е доказана марка и най- малкото ние можем да си позволим подценяване. Това са фактите. Превъзхождаме ги само с история. В състоянието в което сме трябва да ги излъжем. Греда! За това трябва интелигентен треньор. Оставам с плаха надежда, че може би...

Преди да игнорираш и да определяш кой колко разбира от футбол, потърпи, изчакай мача в четвъртък... Обещавам ти да ти напомня какво си твърдял във вторник. Обзалагам се че ще бием без проблеми с поне три гола разлика. Ти би ли обещал да се извиниш за негативизма с който ни заливаш?

Аз обещавам да се извиня по два пъти, от мое и от негово име, за всеки гол в разликата. Но дори и убедителна победа няма да промени мнението ми, че Митов е крайно неподходящ и трябва да бъде уволнен. По-добре късно, отколското още по-късно.
Тъй като не съм фаталист и почти игнорирам фактори като късмет, "лош ден", "така било писано" и т.н., не мисля, че за пореден път предизвиквам съдбата. Няколко пъти в подобни случаи съм обещавал да поднеса извинения. За мое огромно съжаление на ми се наложи.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот Живко6461 » 27 юни 2017 18:13

Serafim написа:10000 може да има с кански мъки .

А иначе онзи със сопата на стадиона ли ще е? :mrgreen:

Че на него това му е първа точка от длъжностната характеристика!
Тези, които излизат на терена със синята фланелка да си правят добре сметката, а не илюзии. :)

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот Живко6461 » 27 юни 2017 18:24

koisa написа:
OGI1914RZ написа:Ако създадем атмосфера и играчите почувстват подкрепа може да се стигне до изразителна, дори разгромна победа!

Има и друг вариант. Играчите да се стъписат при вида на пълен стадион и заради очакванията на толкова много хора да им натежат краката!
Ако си спомням правилно след мача с Марибор се въртяха подобни изказвания от играчи и хора в ръководството. :roll:

Koisa, колко странно звучи вторият вариант. Уви, твърде близко до реалностите.
За да е немислим е необходимо на терена да излизат левскари. Левскари, които не знаят, че могат да се стъписват и да се плашат от съперника и от публиката.
Damyanov1963 периодически припомня един мач срещу ЦСКА. Един от знаменитите в историята на "Левски". Позволявам си да припомня още два:
https://www.youtube.com/watch?v=iNWEKlBbon8
https://www.youtube.com/watch?v=hJ_Ap1ekRwQ

alstonfild
Мнения: 129
Регистриран на: 21 май 2017 18:11
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот alstonfild » 27 юни 2017 18:43

Sstefanov написа:
alstonfild написа:
Sstefanov написа:
OGI1914RZ написа:
wilge написа:В минали години не играехме такива мачове защото се включвахме в европейската надпревара на по- късен етап. И въпреки всичко оптимизмът надделяваше. Сега от изказванията на повечето трезвомислещи левскари лъха недоверие и плаха надежда. Те са в резултат от показаното до сега от хората облечени в сини фланелки. Игнорирам непремерените прогнози за лека и разгромна победа. Те са от хора нямащи понятие от футбол които ходят на стадиона по други причини. Аз не вярвам, че имаме футболни аргументи да се надиграваме с тях. Югошколата е доказана марка и най- малкото ние можем да си позволим подценяване. Това са фактите. Превъзхождаме ги само с история. В състоянието в което сме трябва да ги излъжем. Греда! За това трябва интелигентен треньор. Оставам с плаха надежда, че може би...

Преди да игнорираш и да определяш кой колко разбира от футбол, потърпи, изчакай мача в четвъртък... Обещавам ти да ти напомня какво си твърдял във вторник. Обзалагам се че ще бием без проблеми с поне три гола разлика. Ти би ли обещал да се извиниш за негативизма с който ни заливаш?

Доста оптимистично, за жалост не ги виждам нещата като теб - все си мисля, че ще паднем и ще почнат едни огромни катаклизми пак в отбора. Махнахме 3-мата най кадърни (въпреки че за Краев бях малко скиптичен в качеставата му но в сравнение с новите е като Марадона) и очакваме някакви "бивши" наши състезатели с по 5 мача на година да ни вдигат отбора.

Не знам кое е по лошото : Да имаш футболисти с недоказана класа, пък били те и юноши. Да имаш треньор като Митов, с уважение към длъжността му, или да имаш фенове , които не вярват нито на футболисти, нито на треньори, готови да плюят срещу всеки, та даже един срещу друг. Нека видим в официална среща момчетата, пък после с оценките. Имайте малко вяра в тях.
САМО ЛЕВСКИ

Ако ти гледаш Левски от вчера им вярвай колкото искаш, аз вече 20 годиниги гледам и в последните 10 ми писна да вярвам в който и да в Левски. Че ще бъда на Герена (може би и на гостуването зависи дали ще мога да намеря някой да пътува с мен) е ясно, но за поредна година не отивам там с надежда за нещо. Просто в последните 10 години любимият отбор докара голяма част от феновете си до апатия, преди години нямах търпение да стъпя на стадиона, сега ходя през повечето време ей така да убия време, което преди години даже не си го и помислях. Но с такива ръководители - като жадното, Дани Боримиров и сие няма как да бъде друго. За мача каквото стане и да паднем няма да края на света (преживели сме толкова много позори, че поредният няма да ни прави впечатление толкова).


Мило момче, смяташ ли че на мотйте 53 години гледам ЛЕВСКИ от скоро? Помня Левски и в най - добрите му години , но помня и много мачове, в които ме е било срам да ги гледам . В четвъртък отново ще съм на Герена за да подкрепям Левски , щото това е любимият ми отбор ,не само когато побеждават ,но и когато падат. А Боримиров и жадното се преживяват, няма да векуват на постовете си - ЛЕВСКИ остава.
Извадки от жалбата на ЦСКА-София до съда в Лозана
"ЦСКА-София е юридическо лице, РАЗЛИЧНО от това, което съществуваше в София под името ЦСКА, но което впоследствие обяви фалит и престана да съществува."

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот Player » 27 юни 2017 20:51

След по-малко от 48 часа на Левски му предстои изключително важен мач. Спас дали ще дойде за да вдъхне малко увереност на момчетата, че не са на автопилот, вместо да си вее байряка в Турция? Едно отпадане в този кръг, ще е изключително тежко за клуба и феновете му във всеки аспект.

Потребителски аватар
сини шампиони
Мнения: 993
Регистриран на: 16 фев 2012 19:05

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот сини шампиони » 27 юни 2017 21:36

Player написа:След по-малко от 48 часа на Левски му предстои изключително важен мач. Спас дали ще дойде за да вдъхне малко увереност на момчетата, че не са на автопилот, вместо да си вее байряка в Турция? Едно отпадане в този кръг, ще е изключително тежко за клуба и феновете му във всеки аспект.

С действията си досега мисля, че е показал колко му пука за отбора. :oops: :evil:
И само Левски оле

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ / Левски (София) - Сутиеска |29.06|

Мнениеот Player » 27 юни 2017 21:44

сини шампиони написа:
Player написа:След по-малко от 48 часа на Левски му предстои изключително важен мач. Спас дали ще дойде за да вдъхне малко увереност на момчетата, че не са на автопилот, вместо да си вее байряка в Турция? Едно отпадане в този кръг, ще е изключително тежко за клуба и феновете му във всеки аспект.

С действията си досега мисля, че е показал колко му пука за отбора. :oops: :evil:


Европейски мач е. Нали обича да обикаля навсякъде и да се фука. Ако преодолеем тези, ще може да ходи до Адриатическо море с яхтата си да се фука. И така при следващи съперници. Няма ли да му е гот ако влезем в групите и да обикаля из Европа гордо, че има клуб в турнирите. Като го виждам какъв показник е, би трябвало да му хареса.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 128 госта