Бараж за ЛЕ / Левски (София) - Верея (Стара Загора) |04.06| FT 10:9

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

И в Лига Европа отива...

Левски
72
50%
Верея
72
50%
 
Общо гласове: 144

Icoxxx
Мнения: 118
Регистриран на: 28 май 2017 20:28
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ / Левски (София) - Верея (Стара Загора) |04.06| FT 10:9

Мнениеот Icoxxx » 05 юни 2017 02:51

Дали е много трудно да имаш свестен спортен директор и треньор, който може да научи на нещо футболистите? Хайде да си го кажем - Левски не е бащиния, та за хора като Митов и Боримиров винаги да има място. Не може да продължават да сучат от клуба. А Спас какво прави изобщо в Левски и в какви схеми се е набутал един Господ знае. Интересува ме защо никой не излиза с лозунги/плакати срещу неадекватното ръководство? Едно е сигурно - разбиха клуба, разбиха и феновете, а от това най-облагодетелствени са едни други два отбора...

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10150
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ / Левски (София) - Верея (Стара Загора) |04.06| FT 10:9

Мнениеот шивача » 05 юни 2017 07:52

sin4ec написа:
шивача написа:не си прав! Веднага обяснявам: аз ви мразя, но не съм в потрес, защото вие ме разсмивате. Ако можеше да видиш отстрани как изглеждате на всички нива щеше да видиш, че вие загивате бавно, в кански мъки и страшна агония. Вие сте прогнили отвсякъде, като уж най-голямото ви богатство-феновете, те са се превърнали в най-голямото зло. Доколкото и ги има вече. А злокачествената публика първо изяжда живите, и накрая се няма с какво да се храни. Аз знам, че си давате сметка на къде вървите, колкото и да сеопитвате да замазвате, но все пак сте пристрастни и не виждате тумора в пълния му размер.
Левски загива! Край.

Кански мъки и страшна агония...интересно. Може и така да е.
Но така или инак клубът изплаща задълженията си и е жив. Разходите овреме бяха сведени до минимум. Школата е на топ ниво и има собствен автобус, който вози децата. Подготвителни групи 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 са с по 30-40 деца. За сравнение-Литекс имат само 2008, трагичен. Другите възрасти ги нямат.
Много неща се объркаха и не се получиха, но и това го има. Всяко зло за добро.


Личи си колко са сведени разходите, щом Мапуку и Буш са ви трансфери. А ще има и още... това говори точно обратното. А що взимате пак скъпи чужденци предстои да разберем. Но засега трансферите са ви на ниво 2-3място. В смисъл-пари на вятъра! За школата ви нямам преки наблюдения, но съм склонен да ти вярвам, щото вие винаги сте имали добра школа. А за Литекс съм претръпнал, трудно ще ме жегнеш, колкото и тънко да се пробваш :mrgreen:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Бараж за ЛЕ / Левски (София) - Верея (Стара Загора) |04.06| FT 10:9

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 05 юни 2017 07:54

Много гнусари в тоя форум, много озлобени, неуки и не разбиращи от футбол мизерници, правещи се на левскари !
Такива като вас нямат място на Герена, драскайте си тук на воля и плюйте, защото само това можете ! :evil:

Да, снощния мач беше мъка, да, беше срам за Левски, да, беше ни срам да гледаме... Но как да бъде другояче, когато комплексирани малоумници от трибуните искат да те събличат, когато те псуват и когато зад гърба си усещаш единствените чувства, които движат подобни жалкари - простотията, злобата и омразата...

Никой няма нужда от такива "фенове" - неуки, необразовани, неамбициозни, без работа, без перспективи, без бъдеще. Цял ден обикаляте без стотинка в джоба, говорите си за милиони и как тоя бил изкарал толкова, а оня - повече, никой не ви забелязва, никой не ви обича, а вечер се прибирате за да видите какво е сложила в хладилника баба ви от пенсията си.
Дори жените ви (ако въобще сте намерили такива глупачки) сигурно тайно се..."обичат" с некой по-красив, по-богат или по-умен от вас.

Затова сте озлобени към всичко и всеки, мразите дори себе си и скапания си живот, срам ви е от самите вас. Но като дойдете на стадиона и се съберете с още няколко като вас, придобивате чувството, че принадлежите на нещо, че сте важна част от нещо, че имате кауза, която да защитавате, че сте глутница, че сте "силни". И тогава събличате, тогава псувате, тогава биете безпомощни старци и деца, щото сте силни...

Краев вече се доказа като играч, а "малките" - Боримиров, Иванов, и Найденов се доказаха снощи !
Отбора трябва да се гради около тях. Заедно с Мехди, Сашо Александров, Прохазка, Минев, Яблонски, Огнянов, Пиргов, Кръстев и Митрев....
Последна промяна от Air_Smuggler_FU на 05 юни 2017 08:00, променено общо 1 път.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ / Левски (София) - Верея (Стара Загора) |04.06| FT 10:9

Мнениеот hydetoshi » 05 юни 2017 07:59

Нищо нямаше да значи,дали Левски спечели дузпите или Верея щеше да ги спечели.Нивото на всички отбори е потресаващо ниско. Всички отбори са потресаващо слаби и въобще за какво им е тази Лига Европа. Добавяме и това че почти всички са на ръба на фалита или дори да не са просто живуркат с мизерни бюджети.При такива реалности няма какво да се иска. Говори се за юноши,които да изграждат отборите и съм съгласен,но не по този начин. Пирамидата е обърната и няма да стане нищо.Парите приоритетно трябва да се инвестират в детските отбори. Да има добри треньори в школите,които да "произведат" добри футболисти. Тези,които вече са "произведени" са калпави,не се ли вижда. Така,че никога не е късно да се направи,но тръгне ли се в тази посока 7-8 години чакане му е майката. За българският футбол това е спасението,защото сме бедни.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Bluelocks
Мнения: 38
Регистриран на: 19 окт 2016 11:27
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ / Левски (София) - Верея (Стара Загора) |04.06| FT 10:9

Мнениеот Bluelocks » 05 юни 2017 08:16

Air_Smuggler_FU написа:
Краев вече се доказа като играч, а "малките" - Боримиров, Иванов, и Найденов се доказаха снощи !
Отбора трябва да се гради около тях. Заедно с Мехди, Сашо Александров, Прохазка, Минев, Яблонски, Огнянов, Пиргов, Кръстев и Митрев....


Добре биха дузпите, но заради личната си воля, да им благодарим за което. Аз лично малко ги съжалявам, да те "тренира" гения Митов сигурно не е много мотивиращо. И те после трябва да му изпълняват "тактиките", не им е лесно.. Сами да се тренират по-добре. Играха под голямо напрежение, особено след като влезна повече публика, не са глупаци мисля и те усетиха че публиката беше изнервена на ръба. Хубаво, че се овладя положението и само хвърлени неточно пластмасови бутилки имаше..И на играчите не им е приятно да губят, и те са хора като нас. Трябва ни един спокоен треньор с ясна визия и строг, да ги стегне
Последна промяна от Bluelocks на 06 юни 2017 09:05, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3372
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ / Левски (София) - Верея (Стара Загора) |04.06| FT 10:9

Мнениеот groti » 05 юни 2017 08:22

тегав и гаден мач. Много идиотска тактика от страна на Жадното, страх при дузпите. Публиката се изложи жестоко с маймунските звуци и хейта по футболистите. че са слаби е ясно, но това не е тяхна вина. Къде е недоволството срещу Русев и Боримиров? Все пак имаше и положителни неща - децата. В такива мачове изграждат характер. Радвам се, че всеки от тях вкара дузпа.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

kempesmario
Мнения: 1095
Регистриран на: 18 ное 2008 20:46
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ / Левски (София) - Верея (Стара Загора) |04.06| FT 10:9

Мнениеот kempesmario » 05 юни 2017 08:43

Много съм възмутен и огорчен , че никой не коментира постъпката на бандаловски, който с лакът счупи лицевата кост на Кръстев. Хайде сега си помислете ако същото се беше случило на Реал- Юве. Какво щеше да последва ??? 100% директен червен картон. Не трябва де толерира такива гадости и мръсотии. А и коментарите по телевизията бяха ..........нямам думи. Паднал бил вратаря ......... :(((. Еничари гадни , мръсници се толерират по терените в нашата страна. Възмутително !!!!!

blue_lavina
Мнения: 128
Регистриран на: 02 мар 2017 20:45

Re: Бараж за ЛЕ / Левски (София) - Верея (Стара Загора) |04.06| FT 10:9

Мнениеот blue_lavina » 05 юни 2017 08:50

Окей, тегав мач беше. Подпечатахме си евровизите в крайна сметка. Очаквах протоколно мачле с Верейци, но се получи по трудния начин. Това което не ни убива, ни прави по-силни, нали знаете тази поговорка. Трябва да сме сплотени за еврокампанията, която вече чука на вратата и искрено се надявам феновете да дадем своя дан за просперитета на клуба. Спас Русев ще не ще, трябва да развържи кесията, Мапуки, Буш и Септемврийчетата дават надежда за мащабна и печеливша селекция. Покрай Мехди, Прохазка и Яблонски младите ще натрупат опит и ще сме отново доминантна величина в българския футбол, уверен съм в това
Сърце, душа....... за Левски София

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1704
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ / Левски (София) - Верея (Стара Загора) |04.06| FT 10:9

Мнениеот amoros » 05 юни 2017 09:01

Стана интересен мач изгледах го до края.Тия баражи наистина вдигнаха малко интереса към първенството.Левски -Верея биха го гледали само феновете на двата отбора по принцип. Верея не си повярваха след като Митов пусна младите играчи имаше голям шанс да победят в продълженията но те играха за дузпи и така загубиха.В Старо загорския отбор играят грамотни футболисти ,като с дръпването си назад Левски сами вкараха вълка в кошарата.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Бараж за ЛЕ / Левски (София) - Верея (Стара Загора) |04.06| FT 10:9

Мнениеот Warped » 05 юни 2017 09:25

Мъка мъка.... Имахме късмет, че Елиаш си изпусна дузпата.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito, Sstefanov, vlong и 56 госта