ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 28.05| 3:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Победа за домакина
270
51%
Равен
30
6%
Победа за Левски
226
43%
 
Общо гласове: 526

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 28.05| 3:0 FT

Мнениеот koisa » 29 май 2017 10:11

Очаквана за мен загуба. Отборът в по-добра форма, с повече желание, хъс и спортна злоба победи. Нашите балерини могат да се учат с каква нагласа се излиза в мач с подобен заряд и важност.

В началото на сезона разни хора плюваха, че не играем красиво и атакуващо въпреки, че не спирахме да бием и трудно допускахме голове с кажи-речи почти същите играчи. Сега се оправдаваме, че не ставали, но треньорчето не се плюе от същите тези хора.

На всичкото отгоре малоумното ни ръководство е решило да провали и следващия сезон като остави треньорчето дето за n-ти път започва мач с гол от съблекалните и отнася тройка кебапчета без гарнитура.

Митов щял да прави силен Левски! На това мога да отговоря само така: ИзображениеИзображение
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 28.05| 3:0 FT

Мнениеот Warped » 29 май 2017 10:50

Много слаби!! Литекс ни изнесе директно със старта. Само Нар се опитваше да направи нещо през целия мач. Собственик и ръковдоство не им пука.........
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 28.05| 3:0 FT

Мнениеот kiril.a.d » 29 май 2017 12:12

Левскари, с оглед на състоянието в което се намирате, а то е трагично, имам едно предложение за вас, като българин:
- добре, отстранете Верея - дай боже... - но после, защо не поискате от ръководството, да се откаже от участие в ЕКТ, в полза на Дунав или Локо Пд - който завърши 4-ти - тъй като тези отбори имат много по-добре окомлектовани отбори от вашия?
А вашия, с този треньор и отбор, го виждам да отпадне още в първи кръг на ЛЕ и то срещу някой отбор от Люксембург - особено Дюделанж, Лиxтенщайн - да не дава господ, срещу Вадуц, играещ в Швейцарската първа лига, Малта, Фарьорите...не дай боже и Андора!
Та защо пак да берете срам от нов евроидиотизъм, вместо участие на по-добри отбори? - помните трагедията с полуаматьорския Иртиш, нали?...
Имайте честта да се откажете, както направи ЦСКА по титанично време ;), даде път на Ботев, а после Ботев записа чудесно и достойно участие в ЛЕ!

А вътрешните ви проблеми, дори аз не се сещам как ще ги оправите, с тези дългове, инатчията Спас Русев, този треньор и липсата на пари за селекция...Явно ви чакат още лоши години, до не знам кога...Може би, до минаване през В група...някое тире ;) ...другото ще е агония, както беше с изчезналото ЦСКА...Предупреждаваx в една друга тема, а там, един Тристанчо ми се наxвърляше, че "Левски" не е ЦСКА и не може да се сучи същото...Не е-не е, ама законите и финансите важат еднакво за всички!!! - те, Бобчо и БФС, "спасяваxа" ЦСКА, с години, та накрая ЦСКА умря...мечешка услуга! ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Napoli_Ultras
Мнения: 49
Регистриран на: 20 май 2017 13:38
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 28.05| 3:0 FT

Мнениеот Napoli_Ultras » 29 май 2017 12:55

Като фен на Локомотив съм коренно различно мнение от горното!Нито Локомотив нито Дунава имат отбори за ЕКТ, дано Левски успее макар,че като цяло освен Лудогорец нито един бг тим има класа за там.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12286
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 28.05| 3:0 FT

Мнениеот TristaNNN » 29 май 2017 13:00

kiril.a.d написа:Имайте честта да се откажете, както направи ЦСКА по титанично време ;), даде път на Ботев, а после Ботев записа чудесно и достойно участие в ЛЕ!
......Предупреждаваx в една друга тема, а там, един Тристанчо ми се наxвърляше, че "Левски" не е ЦСКА и не може да се сучи същото...Не е-не е, ама законите и финансите важат еднакво за всички!!! - те, Бобчо и БФС, "спасяваxа" ЦСКА, с години, та накрая ЦСКА умря...мечешка услуга! ;)


Този същият ще продължи да ти се нахвърля на тънките опити за пропаганда и манипулация на синята общност във форума, прикрити под уж приятелски и родолюбиви слова. ;) Предупреждавал бил ... то вие ни "предупреждавате" от 10 години, възможно е след още толкова да се случи. Тогава какво да очакваме: "Ето, аз ви предупредих"? :lol:
Колкото до великия акт на "чест" от страна на погребаното красноармейско дружество през 2013, уж в полза роду, отново ни развеселяваш с манипулативно мнение, защото тогава отказът беше поради "финансови причини". :mrgreen:
Нали правим разлика между "финансови причини" и "да дадем път на по-можещите"?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 28.05| 3:0 FT

Мнениеот W84me » 29 май 2017 13:04

Ето го и потвърждението от УЕФА, че тирето няма да играе в Европа през следващите 2 сезона. Подредиха ли ви се картите сега?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 28.05| 3:0 FT

Мнениеот blue avalanche » 29 май 2017 13:34

След като поотшумяха емоциите - и аз да напиша това-онова:
Не е важно дали си бил или паднал. Важно е как си играл! Ако си вложил всичко от себе си,но си загубил, никой няма да ти се сърди!! Аз нямам усещането, че някои дадоха всичко от себе си. Не ги слагам под един знаменател. Няма да е честно.
Персонално:
Кръстев допусна грешки. Но най-тъпото сега ще е всички да му се нахвърлят!!! Естествено е да греши. Все пак е твърде млад. Ако някой е очаквал да пази като Буфон или Чех, това си е негов проблем. И не ми казвайте "Донарума", щото гледам какви ги върши и той на вратата на МИлан.
Минев ИЗОБЩО не трябваше да е в Левски този сезон!!!
Бурабия беше пазен добре и все пак беше на-креативния играч. Де да имахме още 4-5 като него.
Нар, въпреки лимитираните си качества се бореше!!! Повече от всички(с изключение на Мехди)!!! Повече от набеденото "левскарче" Краев!!
Сукуна никога(дори във Верея) не е бил таран! Не знам какво е очаквал Митов, за да го пусне такъв.
Прохазка прави слаб сезон като цяло. Той никога не се е отличавал с някаква гениалност, но поне е бил борбен. Вчера не беше.
Краев - НЕ талант или "нешлифован диамант"!!! Направо си е един бездарник!
С отсъстващата "четворка" можеше и да не паднем. Можеше и да бием даже. И какво от това????? Щяхме за малко да си сложим "сините очила" и толкоз!!! Нали другия сезон няма да ги има???
Митов:
НЕДОПУСТИМО е треньорът на един отбор да заявява, че нямало никакво значение дали отборът ще е 2-ри или 3-ти!!! Т.е дали ще бием хибрида или не. :o :o
С каква мотивация тогава ще излязат на терена футболистите??? Те не са "кореняк левскари"! :mrgreen:
За схеми и тактики изобщо не ми се говори.
ПП. Нахлуването на фенове на терена с цел саморазправа с футболисти е НЕДОПУСТИМО!!!!!

Потребителски аватар
BurnX
Мнения: 255
Регистриран на: 03 авг 2014 15:26
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 28.05| 3:0 FT

Мнениеот BurnX » 29 май 2017 14:35

W84me написа:Ето го и потвърждението от УЕФА, че тирето няма да играе в Европа през следващите 2 сезона. Подредиха ли ви се картите сега?

След това решение очаквам Левски да заиграе поне на ниво Лудогорец.... Какво ви дреме , че служебно добутахте до Лига Европа , като това най-вероятно е нова порция срам със сегашния ви отбор...

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 28.05| 3:0 FT

Мнениеот PSvilenov » 29 май 2017 15:29

BurnX написа:
W84me написа:Ето го и потвърждението от УЕФА, че тирето няма да играе в Европа през следващите 2 сезона. Подредиха ли ви се картите сега?

След това решение очаквам Левски да заиграе поне на ниво Лудогорец.... Какво ви дреме , че служебно добутахте до Лига Европа , като това най-вероятно е нова порция срам със сегашния ви отбор...

Не най-вероятно , а със сигурност . Този отбор загуби и малкото останало от дефанзивната игра на Стоев и подредената изчистена тактически правилна постройка от Петрович . Допускам се елементарни голове и се редуват индивидуални грешки на хора дето бяха перфектни допреди време . Не е нормално някакъв олигофрен да сложи Пиргов дефанзивен халф и като направи грешка срещу Разград да го остави пейка доживот с вероятност за освобождаване в края на сезона . Не е нормално единствените ти два истински опорни халфа да ги държиш извън отбора , щото ти е скимнало че ДЕФАНЗИВНИЯТ ТИ ХАЛФ Де Нойер не бил вкарвал голове и не правел асистенции . Не е нормално цялата ти пейка да е с юноши във важни мачове и след като паднеш погромно да ползваш тях за извинение като говориш за бъдещето . Мога и да продължа до утре да пиша какви малаумници са Русев, Боримиров и най вече шибаняка Митов , но няма да си позволя да плюя играчите дето бяха на първо място с 3 точки пред Разград с най- добрата защита и с най-добра домакинска статистика от всички отбори .

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София) | 28.05| 3:0 FT

Мнениеот popokutepetel » 29 май 2017 15:40

W84me написа:Ето го и потвърждението от УЕФА, че тирето няма да играе в Европа през следващите 2 сезона. Подредиха ли ви се картите сега?


Тъй, а кво праи БФС в тази връзка?
Би следвало Тирето корекция да бъде върнато в окръжните групи ;)


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Testa_di_Legno и 116 госта