Какво ще кажете за Воин Войнов?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14196
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Какво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот damyanov1963 » 18 май 2017 14:27

Какво ви е мнението за Воин Войнов да стане треньор на Левски? Това е един от тези Левскари с истински сини сърца! Като футболист беше може би най доброто крило в България. Играеше първо на лявото, след оттеглянето на Меци Веселинов - на дясното крило, като се отличаваше с бързина и технични финтове, често бележеше и подаваше голови пасове. Незабравим ще остане головият му пас на СП'74, когато изпревари един уругваец, финтира втори и с въздушна парабола подаде към Бонев, който с летящ плонж засече топката с глава и я вкара във вратата. Това за мен си остава най красивият гол на СП изобщо! Мисля, че е крайно време да се завърне в любимият си отбор, виждаме какво прави с Локо! Моите уважения към пловдвчани, желая им успех с този треньор, па ако ще и да ни изпреварят за ЕКТ, защото ние нямаме отбор за там, но мисля че на Войнов истинското място е в Левски!
Последна промяна от damyanov1963 на 19 май 2017 00:35, променено общо 4 пъти.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Кокво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот sslevski » 18 май 2017 15:35

А мнението ви за Азар какво е?
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14196
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Кокво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот damyanov1963 » 18 май 2017 15:41

sslevski написа:А мнението ви за Азар какво е?

Същото, като твоето ;)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

g3_ev2
Мнения: 894
Регистриран на: 14 май 2010 13:28
Skype: g3_ev2
Контакти:

Re: Кокво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот g3_ev2 » 18 май 2017 16:12

damyanov1963 написа:Какво ви е мнението за Воин Войнов да стане треньор на Левски? Това е един от тези Левскари с истински сини сърца! Като футболист беше може би най доброто крило в България. Играеше първо на лявото, след оттеглянето на Меци Веселинов на дясното крило, като се отличаваше с бързина и технични финтове, често бележеше и подаваше голови пасове. Незабравим ще остане головият му пас на СП'74, когато изпревари един уругваец, финтира втори и с въздушна парабола подаде към Бонев, който д летящ плонж засече топката с глава и я вкара във вратата. Това за мен си остава най красивият гол на СП изобщо! Мисля, че е крайно време да се завърне в любимият си отбор, виждаме какво прави с Локо! Моите уважения към пловдвчани, желая им успех с този треньор, па ако ще и да ни изпреварят за ЕКТ, защото ние нямаме отбор за там, но мисля че на Войнов истинското място е в Левски!


Добрут'ро, най-после някой се сети! Дано да те чуят, приятел, Войнов си разбира работата! Треньорството не е само да наредиш отбора и да козируваш на главните!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кокво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот Player » 18 май 2017 16:31

damyanov1963 написа:Какво ви е мнението за Воин Войнов да стане треньор на Левски? Това е един от тези Левскари с истински сини сърца! Като футболист беше може би най доброто крило в България. Играеше първо на лявото, след оттеглянето на Меци Веселинов на дясното крило, като се отличаваше с бързина и технични финтове, често бележеше и подаваше голови пасове. Незабравим ще остане головият му пас на СП'74, когато изпревари един уругваец, финтира втори и с въздушна парабола подаде към Бонев, който д летящ плонж засече топката с глава и я вкара във вратата. Това за мен си остава най красивият гол на СП изобщо! Мисля, че е крайно време да се завърне в любимият си отбор, виждаме какво прави с Локо! Моите уважения към пловдвчани, желая им успех с този треньор, па ако ще и да ни изпреварят за ЕКТ, защото ние нямаме отбор за там, но мисля че на Войнов истинското място е в Левски!


Покажи му статистиката като треньор първо. Какво е правил като футболист, няма значение в момента.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Кокво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот popokutepetel » 18 май 2017 19:14

Като треньор няма особени успехи и не е направил кой знае какво впечатление.
Реално отборите, които е водил в А група не са направили нищо запомнящо се и за успех се брои средата на класирането.
Така че зависи с кой го сравняваме дали става за Левски. Ако е с Тъпчо и Митов си е треньор. Ако обаче го сравняваме с други потенциални варианти като Стоев, Ясен Петров, Ил. Илиев е друго нещо. С Люпко няма как да бъде сравняван. А и то си зависи как един треньор ще си пасне с отбора, мястото и времето. Примерно Йоканович и Ил. Илиев са треньори с много висок потенциал, но попаднаха в Левски в неподходящи моменти и не можаха да сътворят нищо запомнящо се.
Ако ме питаш мен на първо място въпроса в Левски е да се направи трансфер на собственик, че с този мухляк с голите обещания и тарифния план нищо няма да стане. Чак след това стои въпроса за ръководство, треньор и треньорски щаб (защото само треньор с калпави помощници не върши работа) и футболисти. С чичо Спаско освен кретане и борба за оцеляване друго няма да има.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14196
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Кокво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот damyanov1963 » 18 май 2017 20:27

popokutepetel написа:Като треньор няма особени успехи и не е направил кой знае какво впечатление.
Реално отборите, които е водил в А група не са направили нищо запомнящо се и за успех се брои средата на класирането.
Така че зависи с кой го сравняваме дали става за Левски. Ако е с Тъпчо и Митов си е треньор. Ако обаче го сравняваме с други потенциални варианти като Стоев, Ясен Петров, Ил. Илиев е друго нещо. С Люпко няма как да бъде сравняван. А и то си зависи как един треньор ще си пасне с отбора, мястото и времето. Примерно Йоканович и Ил. Илиев са треньори с много висок потенциал, но попаднаха в Левски в неподходящи моменти и не можаха да сътворят нищо запомнящо се.
Ако ме питаш мен на първо място въпроса в Левски е да се направи трансфер на собственик, че с този мухляк с голите обещания и тарифния план нищо няма да стане. Чак след това стои въпроса за ръководство, треньор и треньорски щаб (защото само треньор с калпави помощници не върши работа) и футболисти. С чичо Спаско освен кретане и борба за оцеляване друго няма да има.

Аз го имам предвид това, което си написал, колега и за това споменавам Войнов. Верно е, че до сега, като треньор не е постигнал нищо особено, но трябва да се има в предвид и това на кои отбори е бил такъв. И не съм съгласен, че е по-слаб треньор от Ил. Илиев. Знаеме той какво направи и в Берое и в Левски, че и някъде по Африка се пробва. С Локо постигна някакви добри резултати, но сега Войнов не прави ли същото с този отбор? Така че, ако го сравняваме с Ил. Илиев, би трябвало да дадем за пример именно Локото. Също е верно, че с тези футболисти едва ли ще постигне нещо, за това трябва да се направи една нормална селекция - не казвам звездна, а НОРМАЛНА.
И нека не си правим илюзии, че поне в близко бъдеще ще имаме нов собственик, или по-добър такъв. Пак казвам, че споменавам Войнов с оглед ситуацията в отбора.
https://www.vbox7.com/play:a18b01edd6
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
housestyle
Мнения: 1695
Регистриран на: 11 май 2009 22:27
Контакти:

Re: Кокво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот housestyle » 18 май 2017 21:27

Мъри , Херо или Люпко
FINO ALLA FINE FORZA JUVENTUS

Потребителски аватар
Тривелий
Мнения: 163
Регистриран на: 07 окт 2011 19:00
Контакти:

Re: Кокво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот Тривелий » 18 май 2017 21:42

Войнов успя да "освободи", така да се каже, натрупаното напрежение в отбора. Мотивира ги добре, подрежда добре според мен титулярния състав, играчите му имат уважение, а и той ми се вижда зрял и добър човек!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14196
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Кокво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот damyanov1963 » 18 май 2017 21:50

housestyle написа:Мъри , Херо или Люпко

Няма как да стане това, пак ще повторя, че споменавам Войнов с оглед реалната ситуация в отбора.
И как примерно ще върнем Люпко, след като той избяга и не ще и да чуе повече за нас? А и тоя нервак Херо, дето ще води отбора от скамейката през мач, защото на всеки, когато е там ще бъде изгонван от съдията, заради безумния му поглед и пяната капеща от устата му за какво ни е? А Мъри трябва да е луд, за да избяга от милионите в Казахстан и шампионските титли, за да дойде изобщо в България. Аз мисля, че ако Войнов стане треньор и му се даде картбланш, след време за него ще се заговори, като за Мъри. Да си спомним за Мъри в началото му като треньор на Левски - мачовете с Челси и Беверен, пък после до къде стигна.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vvessel и 11 госта