Какво ще кажете за Воин Войнов?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Кокво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот Живко6461 » 19 май 2017 08:56

housestyle написа:Мъри , Херо или Люпко

Би могло да се разглежда и като списък на невъзможни треньори в низходяща градация.
Топузаков и Митов изкараха по два мандата. Митов продължава. С провали и уверен поглед в бъдещето. Дамянов предлага да се обсъдят качествата на Войнов. Защо да не си спомним и за Михаил Вълчев?

jorjinio11
Мнения: 6
Регистриран на: 15 май 2017 13:53
Контакти:

Re: Какво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот jorjinio11 » 19 май 2017 12:11

Да, напълно адекватен заместник. Много добро предложение. Само че, не вярвам Боримирката да влиза във форума и да ни прочете мненията :mrgreen:

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Какво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот Живко6461 » 19 май 2017 14:00

jorjinio11 написа:Да, напълно адекватен заместник. Много добро предложение. Само че, не вярвам Боримирката да влиза във форума и да ни прочете мненията :mrgreen:

Не е предложение. Само припомних името. Между другото един от уволнените при странни обстоятелства.
Пред господин Боримиров не мога да изтъкна никакви аргументи за или против. Нямам право. Аз не съм директор на футболен клуб. Дори не съм треньор.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Кокво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот popokutepetel » 19 май 2017 17:37

damyanov1963 написа:
popokutepetel написа:Като треньор няма особени успехи и не е направил кой знае какво впечатление.
Реално отборите, които е водил в А група не са направили нищо запомнящо се и за успех се брои средата на класирането.
Така че зависи с кой го сравняваме дали става за Левски. Ако е с Тъпчо и Митов си е треньор. Ако обаче го сравняваме с други потенциални варианти като Стоев, Ясен Петров, Ил. Илиев е друго нещо. С Люпко няма как да бъде сравняван. А и то си зависи как един треньор ще си пасне с отбора, мястото и времето. Примерно Йоканович и Ил. Илиев са треньори с много висок потенциал, но попаднаха в Левски в неподходящи моменти и не можаха да сътворят нищо запомнящо се.
Ако ме питаш мен на първо място въпроса в Левски е да се направи трансфер на собственик, че с този мухляк с голите обещания и тарифния план нищо няма да стане. Чак след това стои въпроса за ръководство, треньор и треньорски щаб (защото само треньор с калпави помощници не върши работа) и футболисти. С чичо Спаско освен кретане и борба за оцеляване друго няма да има.

Аз го имам предвид това, което си написал, колега и за това споменавам Войнов. Верно е, че до сега, като треньор не е постигнал нищо особено, но трябва да се има в предвид и това на кои отбори е бил такъв. И не съм съгласен, че е по-слаб треньор от Ил. Илиев. Знаеме той какво направи и в Берое и в Левски, че и някъде по Африка се пробва. С Локо постигна някакви добри резултати, но сега Войнов не прави ли същото с този отбор? Така че, ако го сравняваме с Ил. Илиев, би трябвало да дадем за пример именно Локото. Също е верно, че с тези футболисти едва ли ще постигне нещо, за това трябва да се направи една нормална селекция - не казвам звездна, а НОРМАЛНА.
И нека не си правим илюзии, че поне в близко бъдеще ще имаме нов собственик, или по-добър такъв. Пак казвам, че споменавам Войнов с оглед ситуацията в отбора.
https://www.vbox7.com/play:a18b01edd6


Е айде сега. Ил. Илиев почти направи Левски шампион, преди Митов да осере последните мачове. Все си мисля, че ако не го бяха изгонили Левски щеше да вземе и купата и шампионата. Всеки отбор в сезона има и спадове и тогава изгонването му беше грешка.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Кокво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот damyanov1963 » 20 май 2017 15:45

popokutepetel написа:
damyanov1963 написа:
popokutepetel написа:Като треньор няма особени успехи и не е направил кой знае какво впечатление.
Реално отборите, които е водил в А група не са направили нищо запомнящо се и за успех се брои средата на класирането.
Така че зависи с кой го сравняваме дали става за Левски. Ако е с Тъпчо и Митов си е треньор. Ако обаче го сравняваме с други потенциални варианти като Стоев, Ясен Петров, Ил. Илиев е друго нещо. С Люпко няма как да бъде сравняван. А и то си зависи как един треньор ще си пасне с отбора, мястото и времето. Примерно Йоканович и Ил. Илиев са треньори с много висок потенциал, но попаднаха в Левски в неподходящи моменти и не можаха да сътворят нищо запомнящо се.
Ако ме питаш мен на първо място въпроса в Левски е да се направи трансфер на собственик, че с този мухляк с голите обещания и тарифния план нищо няма да стане. Чак след това стои въпроса за ръководство, треньор и треньорски щаб (защото само треньор с калпави помощници не върши работа) и футболисти. С чичо Спаско освен кретане и борба за оцеляване друго няма да има.

Аз го имам предвид това, което си написал, колега и за това споменавам Войнов. Верно е, че до сега, като треньор не е постигнал нищо особено, но трябва да се има в предвид и това на кои отбори е бил такъв. И не съм съгласен, че е по-слаб треньор от Ил. Илиев. Знаеме той какво направи и в Берое и в Левски, че и някъде по Африка се пробва. С Локо постигна някакви добри резултати, но сега Войнов не прави ли същото с този отбор? Така че, ако го сравняваме с Ил. Илиев, би трябвало да дадем за пример именно Локото. Също е верно, че с тези футболисти едва ли ще постигне нещо, за това трябва да се направи една нормална селекция - не казвам звездна, а НОРМАЛНА.
И нека не си правим илюзии, че поне в близко бъдеще ще имаме нов собственик, или по-добър такъв. Пак казвам, че споменавам Войнов с оглед ситуацията в отбора.
https://www.vbox7.com/play:a18b01edd6


Е айде сега. Ил. Илиев почти направи Левски шампион, преди Митов да осере последните мачове. Все си мисля, че ако не го бяха изгонили Левски щеше да вземе и купата и шампионата. Всеки отбор в сезона има и спадове и тогава изгонването му беше грешка.

Митов не о``а последните мачове, би Лц, а последния го о``а един защитник, на който и името вече не помня. А за Илиев, дори и да си прав, и той едва ли ще иска да се върне.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Какво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот Вълчан » 20 май 2017 19:13

Воинов ще е поредният които агитката едва ли ще изтърпи повече от 5 месеца.Ще бъде поредният некадърник за хора които даже не са го виждали как играе....По добре някои отвън за да се престане със тази практика футболисти дали много на отбора преди години да ги изкарват некадърници и парашутисти и там подобни....

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Какво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот korteneca » 20 май 2017 19:36

Вълчан написа:Воинов ще е поредният които агитката едва ли ще изтърпи повече от 5 месеца.Ще бъде поредният некадърник за хора които даже не са го виждали как играе....По добре някои отвън за да се престане със тази практика футболисти дали много на отбора преди години да ги изкарват некадърници и парашутисти и там подобни....

С такъв собственик и директор много трудно някой ще постигне успехи.
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Какво ще кажете за Воин Войнов?

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 20 май 2017 20:01

ПФК „Левски“ си има треньор. Добър или лош – Н. Митов е назначен на този пост и докато го заема, ще бъде най-малкото некоректно да коментираме негов заместник или заместници. Отделен въпрос е, дали тези евентуални заместници изобщо имат желание да поемат „Левски“ в настоящия момент. Иначе клубът има собственик и ръководство, от чиято компетенция е изборът на треньор. И последно, но не и по значение: По мое скромно мнение с наличния мат'рял, който понастоящем разхожда свещената синя фланелка (с известни изключения), дори триумвиратът Конте-Моуриньо-Клоп (изборът е условен) да акостира на стадион „Георги Аспарухов“, ще ни добута най-много до мечтата на левента от Микре – второто място... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga и 44 госта