Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 0:1 FT

Модератори: modor, kartago, rhaegar, Rivaldo10, SkArY_9, ntodorov, TodorT, paceto, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

Виж резултатите

realno
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |21.05.| 17:30

Мнениеот realno » 18 май 2017 11:39

Оранджевото тирето ни беше конкурент за второто място с 10т зад нас и ни задмина, сега Дунав за третото. Не знам да желая ли победа или загуба, за да не си помислят от ръководството, че при победа имаме отбор за догодина. До къде я докарахме.

Живко6461
Контакти:

Мнениеот Живко6461 » 18 май 2017 11:58

metodito написа:
Живко6461 написа:Съществува вероятност "Дунав" да играе мачовете си от предварителните кръгове на Лига Европа на Градския стадион в Русе. Но за мачовете в групите и за пролетните кръгове ще трябва да се насочи към други градове. Може би София. Защо не Букурещ?
Съществува вероятност друг български отбор, чийто стадион не е лицензиран за ЕКТ, да пожелае да играе мачовете си от предварителните кръгове на Лига Европа в Русе. Ако Ако Градският стадион в Русе бъде лицензиран.
Рибата вече не е в морето. В кой ли тиган ще попадне?

Имам предвид, че вероятността още тази година да играят за ЛЕ не е никак малка. Гонзо абдикира от Европа, Локото... едва ли. Вероятността ЦСКА-София да не получи лиценз за Европа е голяма (макар че Боби е в изпълкома и... знаеш, няма неща де не може да станат), а Лудогорец - най-вероятно ще спечели Купата.

Съгласен съм, че "Дунав" имат шанс да играят в Лига Европа. Според информацията на FCD по всяка вероятност Градският стадион в Русе ще получи лиценз за предварителните кръгове. Тогава дискусията за други стадиони изразява "поглед" в бъдещето след предварителните кръгове.
Позволих си бележката и защото засега от българските отбори само "Лудогорец" са сигурни участници в ЕКТ. Около ЦСКА-София има неяснота от организационен характер. Пред "Ботев" има два пътя към ЛЕ. Но не и гаранции, че ще ги извървят. За съжаление "Левски" също не е сигурен. Особено с оглед на текущото състояние на отбора и вероятността за бараж. От доста време изтъквам опасността от неприятно развитие. "Черно море" може би наистина абдикира. Класирането и резултатите на "Локомотив" Пловдив в последните кръгове не дават основания да бъдат отписвани. И други отбори имат амбиции. Според мен не са без основание. Има различни варианти, при които "Дунав", въпреки доброто представяне през целия сезон, да не достигне дори до бараж.

На линия
hydetoshi
Контакти:

Мнениеот hydetoshi » 18 май 2017 12:42

Дидо написа:От къде намери тази стара снимка на стадиона?
Вече има осветление (което за сега не е необходимо),стоежа който се вижда е вече готов това е залата Бустрад арена
И по темата вече е време за първа победа на уж обновения Градски стадион прогноза 3-1
Билетите станаха от 8 на 10 лева и едва ли ще се напълни стадиона както на първия домакински мач.

Снимката е чисто нова. Направена е с дрон по време на мача с Локо(Пд).Ясно се виждат играчите на терена и пълните трибуни. Има си осветление. Това отзад не е Булстрад Арена а Ялта.Залата е от другата страна(за справка) Вижда се и Практикер в дъното. И.т.н. Не знам каква снимка гледаш. Мачът е с Левски,което е кофти(за прогнозиране),защото всички мачове на Левски са тройни. Затова бих казал,че Дунав има шанс и да спечели.
Последна промяна от hydetoshi на 18 май 2017 12:59, променено общо 1 път.

На линия
hydetoshi
Контакти:

Мнениеот hydetoshi » 18 май 2017 12:58

hydetoshi написа:
Дидо написа:От къде намери тази стара снимка на стадиона?
Вече има осветление (което за сега не е необходимо),стоежа който се вижда е вече готов това е залата Бустрад арена
И по темата вече е време за първа победа на уж обновения Градски стадион прогноза 3-1
Билетите станаха от 8 на 10 лева и едва ли ще се напълни стадиона както на първия домакински мач.

Снимката е чисто нова. Направена е с дрон по време на мача с Локо(Пд).Ясно се виждат играчите на терена и пълните трибуни. Има си осветление. Това отзад не е Булстрад Арена а Ялта.Залата е от другата страна(за справка) Вижда се и Практикер в дъното. И.т.н. Не знам каква снимка гледаш. Мачът е с Левски,което е кофти(за прогнозиране),защото всички мачове на Левски са тройни. Затова бих казал,че Дунав има шанс и да спечели.

Е доколкото разбирам снимката е била друга в началото,а после е сменена. Аз явно късно съм се включил. Sorry!
А за евротурнирите ще кажа,че в момента няма български отбор(без Лудогорец),който да е готов да играе в Европа. Така,че класирането за Европа не знам каква цел е сама по себе си. И такива врели и кипели като Локото и Черно море затова бягат по тъча. На Лудогорец му смениха регламента,което автоматично им намалява шанса за успех с 50-60%. ЦСКА може би са една идея по-добре от другите,но тях пък вероятно няма да ги пуснат да играят. Като цяло на всички отбори стадионите им са като селски ливади. Така,че какви евротурнири и някой наистина ли се вълнува от това?

g3_ev2
Контакти:

Мнениеот g3_ev2 » 18 май 2017 13:30

realno написа:Оранджевото тирето ни беше конкурент за второто място с 10т зад нас и ни задмина, сега Дунав за третото. Не знам да желая ли победа или загуба, за да не си помислят от ръководството, че при победа имаме отбор за догодина. До къде я докарахме.

Ей това е проблемът на Левски, драги приятелю - имперското футболно мислене! Левски продължава да строи играта си с убеждението, че най-важно е, използвайки техника в пас и дрибъл и известна бързина, да се създаде хаос в защитата на противника и в настъпилата бъркотия да се вкара. Да, някога, когато ахилесовата пета на нашите отбори беше лишеното от рационална стратегия, единично посрещане в средата на терена, най-често от позиция, Левски жънеше триумф след триумф, особено с наличието на по-класни изпълнители за такава тактика. Но, в интерес на тази тактика, Левски играе, макар много усърдно, с хъс и енергия, прекалено шаблонно и неизобретателно при посрещането в средата на терена - именно там изобретателната игра разстройва тактиката на противника и настъпва объркването, което вие търсите в крайната фаза на атаките си. И онези просто ви издебват... На пръв поглед Левски все мачка, все има надмощие, все удря греди, но точките не стават и не стават, както се очаква.
Шансът на Левски е в колебливата игра на Дунав главно поради умората при сравнително къса резервна скамейка. Но в Дунав има забележителни тактически единици и много добре построена игра. Сработи ли, виждате, че и Лудогорец често остава с пръст в устата (1 победа за Дунав и два равни мача от 4 играни - не може да е случайност или "пускане").

Потребителски аватар
Red_Neck
Контакти:

Мнениеот Red_Neck » 18 май 2017 14:20

2:1 ми изглежда логичен резултат.
Едните едва събират 18 човека група, а другите се борят за ЕКТ.
"С миший скок в шубрака
мишчицата малка
скочи в тъмнината,
църка и се вайка:
Кой ли да порежа,
надника да взема?"

fonkez
Контакти:

Мнениеот fonkez » 18 май 2017 15:29

Очаквам много труден мач, а и като гледам ще вали и дъжд! Да видим и трактУр как си е свършила работата с дренажа! Дано да се напълни стадиона, но ако вали дъжд ще е трудно! Мисля, че Дунав ще излъже Левски с едва 1:0! Не очаквам мач на високи обороти!

Потребителски аватар
FCD
Контакти:

Мнениеот FCD » 18 май 2017 15:53

realno написа:Оранджевото тирето ни беше конкурент за второто място с 10т зад нас и ни задмина, сега Дунав за третото.

Това разбира се няма как да се случи, ако ще ние все да бием трите кръга до края, а вие все да падате. Няма кой да ви отстрани от тройката. Ние просто ще се пробваме за 4-о място, защото още имаме шанс. Но шансът до голяма степен ще зависи от финала за Купата и непосредствено предстоящата ни среща с вас. В нея ще се види израснали ли сме достатъчно, за да заслужим такова право. Предстоят ни три финала както казва старши треньорът ни. За вас - не чак толкова.

gihuelo
Контакти:

Мнениеот gihuelo » 18 май 2017 17:29

Мнение от gihuelo » 16 май 2017 09:52

прогноза 1:1 и жълт картон на Бурабия :o
.................................................................................
Надцених ви срещу Лудогорец !
Сега 2:1 за Дунав, жълт картон за Прохазка и дебют за Сонер Полат.
Кашчей:
"Порше, Ферари, Ламборджини, Ролс Ройс, Бентли, Остин Мартин.. не продават заедно толкова, колкото продава Фолксваген."

1982:
Порше, Ламборгини ("gh" на италиански се чете "г" ) и Бентли са част от Фолксваген

Потребителски аватар
stoyankd

Мнениеот stoyankd » 18 май 2017 22:07

Red_Neck написа:2:1 ми изглежда логичен резултат.
Едните едва събират 18 човека група, а другите се борят за ЕКТ.

Превръщаш се в основен автор във форум Левски. Толкова ли е важно за теб, във всяка тема да напишеш поне една пълна глупост?

Върни се в “Левски”