Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 23 юни 2017 19:27

Виж за Лукин нямам обяснение. Мисля, че допуснаха голяма грешка. Пелето е допуснал. И после Даниел Боримиров.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Живко6461 » 23 юни 2017 19:55

metodito написа:Виж за Лукин нямам обяснение. Мисля, че допуснаха голяма грешка. Пелето е допуснал. И после Даниел Боримиров.

Аз коментирам само отзивите относно напускането му. Не одобрявам "гледането на видео".

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот way » 23 юни 2017 20:54

Митов колко нови иска? Тея играчи заплата ще искат и няма да играят сигурно половината ...още чакам Сандберг да влезе да играе повече от 2 мача

Потребителски аватар
zap_lv
Мнения: 698
Регистриран на: 04 юни 2009 17:12
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот zap_lv » 24 юни 2017 00:07

way написа:Митов колко нови иска? Тея играчи заплата ще искат и няма да играят сигурно половината ...още чакам Сандберг да влезе да играе повече от 2 мача

Колкото трябва .За един пост като не трепериш за титулярното си място почваш да се лигавиш . Трябват ни 22 играча на абсолютно еднакво ниво за да имат стимул да тренират по-добре и извънредно ,за да спечелят титулярно място(разбирай финикииски бонуси) и чак тогава слабия футболист става среден ,средния силен ,а силния по-силен. Виж Нар като е титуляр нон стоп какво прави на терена като знае ,че няма заместник .Ако го изхвърлят от групата 2-3 мача на четвъртия мач сам ще бие другия отбор.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 24 юни 2017 11:44

На кой залагате да е "попадение" в селекцията? Лично аз, на Буш. А може да е "Черната сила"? Или сърба? Не знам защо си мисля, че от този Панайотов ще излезе нещо. Шест асистенции са си шест асистенции, макар и във втора полска.

Вижте на какво попаднах:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=N8KJlP2wn44[/youtube]

Ми не изглежда като "второразряден футбол". Алекс Колев с гол. А Панайотов с кой номер е тук?

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Живко6461 » 24 юни 2017 12:36

metodito написа:На кой залагате да е "попадение" в селекцията? Лично аз, на Буш. А може да е "Черната сила"? Или сърба? Не знам защо си мисля, че от този Панайотов ще излезе нещо. Шест асистенции са си шест асистенции, макар и във втора полска.
Вижте на какво попаднах:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=N8KJlP2wn44[/youtube]
Ми не изглежда като "второразряден футбол". Алекс Колев с гол. А Панайотов с кой номер е тук?

Второразреден си е футболът. Полски второразреден. Среден полски второразреден. Макар и да е от I Liga. Макар и клубът да има "история". Реалности.
Аз пожелавам успехи на "Левски"! И на всички футболисти на "Левски". Включително на Панайотов, на Буш, на Мапуку! Без значение от конкретното мнение на който и да е пишещ във форума. Включително и пишещи, които по някакви причини приемат някои от новите футболисти с отрицателни нагласи, с ирония и обиди. Дори и с некоректни статистически данни. Без да оспорвам правото им да си публикуват мненията.

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот onegavon » 24 юни 2017 12:39

Погледнато от вашата камбанария, нормално е да ви изглеждат класни отбори от типа на Стал и техните играчи. :)

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 24 юни 2017 18:06

Живко6461 написа:Включително и пишещи, които по някакви причини приемат някои от новите футболисти с отрицателни нагласи, с ирония и обиди. Дори и с некоректни статистически данни. Без да оспорвам правото им да си публикуват мненията.


[offtopic]Пич, ти пи*ка да си играеш с нея, нямаш ли си?[/offtopic]

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот Живко6461 » 24 юни 2017 20:36

metodito написа:
Живко6461 написа:Включително и пишещи, които по някакви причини приемат някои от новите футболисти с отрицателни нагласи, с ирония и обиди. Дори и с некоректни статистически данни. Без да оспорвам правото им да си публикуват мненията.


[offtopic]Пич, ти пи*ка да си играеш с нея, нямаш ли си?[/offtopic]

Въпросът ме изненада. Но ще отговоря. Форум е. Дискутираме. Понякога излизаме от темата. Нищо.
Имам си. Но не си играя с нея. Използвам я за други две дейности. Аз съм доволен от функционирането ѝ.
С цел да ти бъда полезен ще ти задам въпрос и ще добавя информация. Защо питаш? Ако проявяваш интерес към чужди пишки ще те разочаровам. Не я употребявам в органи (отвори) на мъже или поне такива, които изглеждат като мъже. Съжалявам! Не се отчайвай. Ако търсиш ще си намериш.
Няма да спечелиш от мен ако си сутеньор, сводник и т.н. Все още се справям сам с търсенето и намирането.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21345
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Трансферно лято (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот metodito » 25 юни 2017 11:17

[offtopic]М, извинявай, човек. Нещо не ми влияе добре жегата.[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 79 госта