Лудогорец (Разград) - Левски (София) |0:0 FT

Модератори: modor, kartago, rhaegar, Rivaldo10, SkArY_9, ntodorov, TodorT, paceto, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Победа за Лудогорец
43
31%
Равен
32
23%
Победа за Левски
65
46%

Общо гласове: 140

Потребителски аватар
koisa
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |0:0 FT

Мнениеот koisa » 16 апр 2017 20:39

Vura написа:Лудогорец е настоящето и бъдещето. :lol:

Докато има такова Киро Гела. След това ще припознаваш, отново. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)

Офтопик:
Image

ImageImage

Потребителски аватар
damyanov1963

Мнениеот damyanov1963 » 16 апр 2017 21:05

1982 написа:Това е така, ама аз не им се смея, че падали с 0:6 от Арсенал, докато ти, не стига, че 7 години 1 отбор даже не успявате да биете в Европа и падате поголовно от всякакви клоуни, си седнал сочиш тях ..... Арсенал, ако ви набарат вас, със 16:0 ще ви обрулят.

п.п.: не знам за кой "наш форум" ме питаш, аз отбор вече нямам, съответно и "мой форум" ........ и не виждам защо да не списвам чат-пат във вашия, така както ваши фенове редовно пишат по чуждите форуми. Ама на тях не им държиш сметка, нали ??! ;)

Значи не си съвсем прав. Аз не им се смея за Арсенал, а просто им припомням, заради техните напомняния за Левски. Е, Левски е играл и с по-големи отбори от Арсенал, но с 6 на 0 още не е падал. А за "нашия" форум те попитах, понеже ми прави впечатление, че повече си в него, отколкото в "бившия ваш". Иначе нямам нищо против да ни "гостуваш", ти поне не си вулгарен и циничен, като някои бивши твои съотборници ;)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Player
Контакти:

Мнениеот Player » 16 апр 2017 21:08

С парите които има Лудогорец, така наречените му успехи са направо нищожни. С играчи за милиони и Горно Надолнище може. Там няма свободни агенти, няма дори и задължителни юноши както трябваше миналата година. Все се контузваха на 5-тата минута. А за спора за стотинките с общината от която щяха да бягат за повече от смешни. Ако Левски имаше играчи за толкова милиони, всяка пролет щеше да играе в групи на Европа и нямаше да пада от жалки скандинавци. Дори последните ни станаха абонати. А у нас щеше да е шампион още март месец. Иначе с по-скромни пари се видя къде е Лудогорец, като падна в последната минута при първия опит. А издънката с Милсами е епична на фона на парите, между двата клуба.

Потребителски аватар
Vura
Контакти:

Мнениеот Vura » 16 апр 2017 21:22

Ще, ще... :lol: :oops:

Потребителски аватар
damyanov1963

Мнениеот damyanov1963 » 16 апр 2017 21:24

Vura написа:Ще, ще... :lol: :oops:

Доизкажи се де, или нещо те секна :lol:
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
AN71
Контакти:

Мнениеот AN71 » 16 апр 2017 22:13

Вура шнура само за възпитание не ми говори защото не искам да ти отговарям, че мога да отнеса бан само ще те попитам ти преди 6-7 години на кой отбор беше фен отворко или и ти като припознавачите си много отворен аз и преди 40 години пак бях от ЛЕВСКИ, а ти едва ли си бил фен на Разград сега много отворени станахте също като ония гледате титли и купи .Аз съм от град Монтана и дори и да дойде някой като гелосания и направи отбора 10 пъти шампион и дори ШЛ да бие наред аз ще съм ЛЕВСКАР моето момче.Жив и здрав да си радвай се. Ама тук ти говоря за морал или за някаква ценностна система която явно ти и такива като теб не притежавате.

Потребителски аватар
Eminem
Контакти:

Мнениеот Eminem » 17 апр 2017 02:44

Тези от Лудогорец тук във форума, не знаеха, че съществува такъв отбор до преди 7-8 години, а сега големи фенове го раздават.
БЕгайте от тука, глорихънтъри. Лудогорец зависи само и единствено от киро. Тръгне ли си и клуба си тръгва. Станете на нашата възраст и тогава се отваряйте.
Светлият лъч били.....Аз не виждам някаква позитивна промяна за българския футбол от техните успехи. Успехите са си за вас, за останалите няма промяна.

На линия
Потребителски аватар
1982

Мнениеот 1982 » 17 апр 2017 11:21

Player написа:С парите които има Лудогорец, така наречените му успехи са направо нищожни. С играчи за милиони и Горно Надолнище може.

Във времената на Чорни и вие имахте не по-малко пари, ама дори не се и доближихте до успехите на Разград.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
damyanov1963

Мнениеот damyanov1963 » 17 апр 2017 13:07

1982 написа:
Player написа:С парите които има Лудогорец, така наречените му успехи са направо нищожни. С играчи за милиони и Горно Надолнище може.

Във времената на Чорни и вие имахте не по-малко пари, ама дори не се и доближихте до успехите на Разград.

Ами Чорни беше изгонен, тъкмо когато Левски тръгна напред, как да стане това?
Ама това не го пишеш нали?
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Vura
Контакти:

Мнениеот Vura » 17 апр 2017 13:23

Изгонен, но даваше милиони за трансфери още дълги години. Ще ми трябва цял ден, за да изброя позорните ви отпадания в Европа. :lol: :oops: Какво значение има на колко години е Лудогорец, като само за четири участия в ШЛ и ЛЕ... надминахме всички рекорди на останалите БГ отбори? :lol: Домусчиеви са двама. Не се притеснявайте. :lol:

Върни се в “Левски”