Лудогорец (Разград) - Левски (София) |0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Победа за Лудогорец
43
31%
Равен
32
23%
Победа за Левски
65
46%
 
Общо гласове: 140

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |0:0 FT

Мнениеот koisa » 16 апр 2017 21:39

Vura написа:Лудогорец е настоящето и бъдещето. :lol:

Докато има такова Киро Гела. След това ще припознаваш, отново. :lol:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |0:0 FT

Мнениеот damyanov1963 » 16 апр 2017 22:05

1982 написа:Това е така, ама аз не им се смея, че падали с 0:6 от Арсенал, докато ти, не стига, че 7 години 1 отбор даже не успявате да биете в Европа и падате поголовно от всякакви клоуни, си седнал сочиш тях ..... Арсенал, ако ви набарат вас, със 16:0 ще ви обрулят.

п.п.: не знам за кой "наш форум" ме питаш, аз отбор вече нямам, съответно и "мой форум" ........ и не виждам защо да не списвам чат-пат във вашия, така както ваши фенове редовно пишат по чуждите форуми. Ама на тях не им държиш сметка, нали ??! ;)

Значи не си съвсем прав. Аз не им се смея за Арсенал, а просто им припомням, заради техните напомняния за Левски. Е, Левски е играл и с по-големи отбори от Арсенал, но с 6 на 0 още не е падал. А за "нашия" форум те попитах, понеже ми прави впечатление, че повече си в него, отколкото в "бившия ваш". Иначе нямам нищо против да ни "гостуваш", ти поне не си вулгарен и циничен, като някои бивши твои съотборници ;)
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |0:0 FT

Мнениеот Player » 16 апр 2017 22:08

С парите които има Лудогорец, така наречените му успехи са направо нищожни. С играчи за милиони и Горно Надолнище може. Там няма свободни агенти, няма дори и задължителни юноши както трябваше миналата година. Все се контузваха на 5-тата минута. А за спора за стотинките с общината от която щяха да бягат за повече от смешни. Ако Левски имаше играчи за толкова милиони, всяка пролет щеше да играе в групи на Европа и нямаше да пада от жалки скандинавци. Дори последните ни станаха абонати. А у нас щеше да е шампион още март месец. Иначе с по-скромни пари се видя къде е Лудогорец, като падна в последната минута при първия опит. А издънката с Милсами е епична на фона на парите, между двата клуба.

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |0:0 FT

Мнениеот Vura » 16 апр 2017 22:22

Ще, ще... :lol: :oops:

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |0:0 FT

Мнениеот damyanov1963 » 16 апр 2017 22:24

Vura написа:Ще, ще... :lol: :oops:

Доизкажи се де, или нещо те секна :lol:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |0:0 FT

Мнениеот AN71 » 16 апр 2017 23:13

Вура шнура само за възпитание не ми говори защото не искам да ти отговарям, че мога да отнеса бан само ще те попитам ти преди 6-7 години на кой отбор беше фен отворко или и ти като припознавачите си много отворен аз и преди 40 години пак бях от ЛЕВСКИ, а ти едва ли си бил фен на Разград сега много отворени станахте също като ония гледате титли и купи .Аз съм от град Монтана и дори и да дойде някой като гелосания и направи отбора 10 пъти шампион и дори ШЛ да бие наред аз ще съм ЛЕВСКАР моето момче.Жив и здрав да си радвай се. Ама тук ти говоря за морал или за някаква ценностна система която явно ти и такива като теб не притежавате.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12755
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |0:0 FT

Мнениеот Eminem » 17 апр 2017 03:44

Тези от Лудогорец тук във форума, не знаеха, че съществува такъв отбор до преди 7-8 години, а сега големи фенове го раздават.
БЕгайте от тука, глорихънтъри. Лудогорец зависи само и единствено от киро. Тръгне ли си и клуба си тръгва. Станете на нашата възраст и тогава се отваряйте.
Светлият лъч били.....Аз не виждам някаква позитивна промяна за българския футбол от техните успехи. Успехите са си за вас, за останалите няма промяна.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |0:0 FT

Мнениеот 1982 » 17 апр 2017 12:21

Player написа:С парите които има Лудогорец, така наречените му успехи са направо нищожни. С играчи за милиони и Горно Надолнище може.


Във времената на Чорни и вие имахте не по-малко пари, ама дори не се и доближихте до успехите на Разград.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |0:0 FT

Мнениеот damyanov1963 » 17 апр 2017 14:07

1982 написа:
Player написа:С парите които има Лудогорец, така наречените му успехи са направо нищожни. С играчи за милиони и Горно Надолнище може.


Във времената на Чорни и вие имахте не по-малко пари, ама дори не се и доближихте до успехите на Разград.

Ами Чорни беше изгонен, тъкмо когато Левски тръгна напред, как да стане това?
Ама това не го пишеш нали?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |0:0 FT

Мнениеот Vura » 17 апр 2017 14:23

Изгонен, но даваше милиони за трансфери още дълги години. Ще ми трябва цял ден, за да изброя позорните ви отпадания в Европа. :lol: :oops: Какво значение има на колко години е Лудогорец, като само за четири участия в ШЛ и ЛЕ... надминахме всички рекорди на останалите БГ отбори? :lol: Домусчиеви са двама. Не се притеснявайте. :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 39 госта