Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 5:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

2016
Мнения: 77
Регистриран на: 10 апр 2016 09:12

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 5:0 FT

Мнениеот 2016 » 09 апр 2017 20:52

TodorT написа:Този мач не трябва да ни заблуждава! Този мач не носи позитиви за никой друг, освен за Крушарски! Станислав Иванов и Тунде са на едно ниво. Повече няма какво да коментираме.

Понеже виждам , че разбираш тази игра да попитам. Как разбра , че един изиграл...насе мача и един с 1 мач са на едно ниво?

2016
Мнения: 77
Регистриран на: 10 апр 2016 09:12

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 5:0 FT

Мнениеот 2016 » 09 апр 2017 21:04

Не напразно пиша рядко и се регистрирах скоро в този замиращ форум. Тук определени хора се опитват да налагат мнение и да влияят с непозволени средства на другите. Форумът е в сайт на Нова тв. Да обяснявам ли повече? Не напразно повечето от тук не са добре приети на " Г. Аспарухов".

Потребителски аватар
отец Онуфри
Мнения: 329
Регистриран на: 21 сеп 2014 10:57
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) |09.04| 17:30

Мнениеот отец Онуфри » 09 апр 2017 21:06

Готвача написа:За да няма спорове по резултата едно 5-0 ще ви подхожда най много.Отдавна не съм срещал подобни прогнози,така че е редно да ви напомня за съществуването и на подобни резултати.Мача е 1 ,стига император Камбур 1ви да не реши нещо друго.Но аз предпочитам Левски да победи,все пак е домакински мач и това дава предимство и на моя отбор.


Честито, правилна прогноза. Дано си заложил на този резултат.

И на мен ми се струва че Локото бойкотираха, особено последният гол на Краев много смърди. Но както каза някой по-горе, това е техен проблем. Юношите са ни бъдещето. Искам ги и в мачовете срещу ЦСКА-София и Лудогорец.


Image

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10152
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 5:0 FT

Мнениеот шивача » 09 апр 2017 21:18

Пълна пародия е тоя мач. ТОТО от всякъде. Ей по тоя начин си продавате футболистите и като излезат навън лъсва голотата им. Навремето Гонзо, един напълно посредствен футболист, къде чрез медиите, къде с дузпи и голове срещу сателитите(спартак пл, черно море, беласица) и няколко истински гола срещу нас, макар да беше и най-слабия на терена, го продадоха за сума пари и навън пълен провал. В Краев има нещо, но като за България, за навън не става. Ако ще и 40гола да вкара. А Локото отново доказаха, че са трагични артисти и ще има шамари довечера...
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 5:0 FT

Мнениеот koisa » 09 апр 2017 21:24

Толкова лесно победихме, че чак не мога да се зарадвам като хората. Толкова положения не сме имали в последните 10 мача.
Дали е бойкот или нещо друго играта на Локо Пд няма как да знам на 100%, но вероятно ще си проличи в следващите мачове.
Браво на Митов, че пусна младите да поиграят. Добре се представиха, но нека не изпадаме в крайности, че едва ли не с тях ще мачкаме по 5:0 всеки мач. Да се пускат за по 30-35 мин. всеки мач и ще разберем кои са готови да изместят чужденците.
Надявам се, че резултата и лесната победа няма да заблудят Митов и играчите.
Браво на всички и само Левски!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
veni__85
Мнения: 6844
Регистриран на: 07 окт 2008 17:30
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 5:0 FT

Мнениеот veni__85 » 09 апр 2017 21:24

От 2-3 години насам сигурно поне 10 пъти съм писал в този форум, че трябва да се налагат повече млади момчета, за сметка на измислени чужденци . Много често бях репликиран ,че сме нямали качествени юноши.
Много съм доволен, че днес 5 момчета от школата ни направиха страхотен мач. Нека следващия кръг да са повече.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 5:0 FT

Мнениеот olimpi » 09 апр 2017 21:35

Учудаващо лесна победа, срещу неудобен съперник (последните мачове). Браво на малките, играха нахъсано, а неигрането на Локо си е техен проблем. Като има кой да раздава пасове + нахъсана игра и преса се видя, че нещата може да станат.

Следващият мач ще се разбере къде сме.
Последна промяна от olimpi на 09 апр 2017 21:49, променено общо 1 път.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 5:0 FT

Мнениеот damyanov1963 » 09 апр 2017 21:45

Някой има ли идея кой бойкотира Локо и защо? Или по инерция ще си пишеме, че щом Левски бие, значи има нещо гнило!? Не беше ли въпрос на време нападението до се отпуши, след толкова пропуски? А шивача още не може да забрави терора, който Гонзо им налагаше всеки мач, толкова бил слаб, че и с разбита глава им вкарваше!
Сета започна и за Краев да се заяжда. Абе, аланкоолу, вие за литексчията десподов, за един гол срещу това Локо цяла тема направихте, какъв талант бил и какво бляскаво бъдеще имал, а Краев, че им направи цели 4 не ставал за чужбина! Момче, стегни се малко и не се излагай повече с простотийте си!
А на Тео му пожелавав да дава прогнози за всеки мач на Левски!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 5:0 FT

Мнениеот popokutepetel » 09 апр 2017 22:00

Локомотив Пд са много зле. Мачовете вече им дойдоха много на тези пенсионери и се видя резултата.
Видя се, че Левски има потенциал, а така също се видя, че двете маймуни, особено Тундето са повече от излишни на Герена. Да се надяваме да ги натирят скоро и на тяхно място да се привлече нещо качествено.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (Пловдив) | 5:0 FT

Мнениеот Player » 09 апр 2017 22:01

Ето резултат който ни подхожда срещу всеки в България на Герена. Дано започне пак да се случва често. Любопитно е само дали Краев не влезе в историята на футбола ни с тези 4 гола на неговата възраст. Не се сещам някой по-млад да е вкарвал четири. Може да излезе някой от архивите, но да си кажат журналистите, ако се сетят.
Иначе дреме ми, дали другите са имали проблеми и какви са били. Бием, кеф ми е и няма какво да развали удоволствието. Важното е че Краев уцели вратата от ситуации в които други не можаха. В много мачове досега резултата можеше да е същият за нас, но като правим пропуск след пропуск и заминава увереността в играчите и накрая им вкарат нелеп гол. Като си вкараш 2-3 гола до почивката и нещата потръгват перфектно. противника се демотивира и греши и нещата стават още по-лесни.
Симпатягите от Дунав бият Лудогорец, остана за нас да направим същото след 5 дни.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 113 госта