Черно Море (Варна) - Левски (София) - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 20 мар 2017 20:19

Победа за Черно море
37
47%
Равен
9
11%
Победа за Левски
33
42%
 
Общо гласове: 79

Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот levski4ever86 » 01 апр 2017 21:03

blue_lavina написа:Приятели,
мисля че драматизирате излишно! Факт е, че положенията бяха на наша страна. Случаен гол ни лиши от точка или три край Каварна. Индивидуална грешка на Лукин - случва се! На мен отбора ми като цяло си ми харесва, мирише ми на футбол (както Херо обича да му мирише на футбол) мисля, че имаме добро бъдеще с 2-3 силни попълнения, само Нар, Минев и Огнанов да се махнат! Идват мачовете на истината в първата шестица, след това ще теглим чертата дали ще сме достоен подгласник на зеления шампион от делиормана

На мен ми мирише на некадърност на всяко едно ниво. Къде видя футбол в ритни-топката и треньорските решения само ти си знаеш. :roll:
[center]България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/ByfNCqX.png[/wrapimg][/center]

blue_lavina
Мнения: 128
Регистриран на: 02 мар 2017 20:45

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот blue_lavina » 01 апр 2017 21:21

levski4ever86 написа:
blue_lavina написа:Приятели,
мисля че драматизирате излишно! Факт е, че положенията бяха на наша страна. Случаен гол ни лиши от точка или три край Каварна. Индивидуална грешка на Лукин - случва се! На мен отбора ми като цяло си ми харесва, мирише ми на футбол (както Херо обича да му мирише на футбол) мисля, че имаме добро бъдеще с 2-3 силни попълнения, само Нар, Минев и Огнанов да се махнат! Идват мачовете на истината в първата шестица, след това ще теглим чертата дали ще сме достоен подгласник на зеления шампион от делиормана

На мен ми мирише на некадърност на всяко едно ниво. Къде видя футбол в ритни-топката и треньорските решения само ти си знаеш. :roll:


Това е като чашата с вода, която единия я виждал наполовина пълна, а другия наполовина празна. Футбол видях в ювелирните отигравания на Аниете, острите набези по крилата, интелигентната игра от играча на мача - Краев. Нар беше малко като муха без глава, а Тунде би бил доста полезен като втори нападател. Истината е, че Николай Митов няма бог знае какъв избор при определянето на състава. За младоците на пейката нямам богати впечатления, разчитам на Спас Русев да развърже кесията за нови попълнения навреме и имаме дълга и качествена скамейка преди евро-кампанията.
Сърце, душа....... за Левски София

vvessel
Мнения: 4206
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот vvessel » 01 апр 2017 21:36

Не съм гледал мача , но гледах репортажа и останах с впечатление, че морето пак ни излъгаха. Доста положения пред тяхната врата, левашки пропуски на Бабатунде и чиста дузпа срещу Краев. За морето също може да се даде дузпа, нищо, че играта е неволна. Иначе имаха 2 положения, едното след индивидуална грешка и това е. Левски сами си се бият, щото няма кой да вкарва. Това е истината според мен, от това което съм гледал и предните мачове.
Най-вероятно въобще да не се класираме за евротурнирите, но дори и да се класираме, според мен Русев показа, че няма бъдеще в Левски и няма кой да даде пари за Играчи.
Тъжната действителност на първи април. Не е шега работата :(

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот sin4ec » 01 апр 2017 21:37

Не мога още да повярвам, че паднахме от тези буфосинхронисти...това не е истина, не е сериозно. :(
Левски трябва да изхвърли поне 10 човека и да играе с деца от школата.
Това така повече не може да продължава!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Вълчан » 01 апр 2017 21:43

levski4ever86 написа:Няма да стане докато държиш Пиргов резерва на Лукин и слагаш Прохазка на бека. Огнянов е мега зле и въпреки това титуляр за сметка на Аниете. Атаката ни е повече от трагична, направо ялова.
Този отбор на Левски и аз бих го победил с едно правилно нареждане на 10 дървета пред вратаря.

Този Митов нещо странни схеми прави.Тактик явно някакъв ще излезе.... :) :)

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Player » 01 апр 2017 22:58

Не знам какво тренират, но има огромна нужда от мощ в атака. Да понаучат играчите ни като излязат сами срещу вратар, да се опитат да го финтират , а не да му подават топката. Доста такива пропуски се насъбраха този сезон. Един път се опита наш човек да финтира вратар и ни дадоха дузпа заради нарушението на боядисания вратар.
Иначе не мога да разбера бояджиите, за калъфката ли мечтаят вече, че само за второто място живеят.

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 01 апр 2017 23:25

Е казах, че няма как да стане с нереални пропуски и малоумни грешки в защита. Един нечовешки пропуск пред противниковата врата, една малоумна грешка в защита и всичко отива на кино.

Тъпото е, че Черно море въобще не са по-добри, просто нашите сами се биха.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 01 апр 2017 23:26

sin4ec написа:Не мога още да повярвам, че паднахме от тези буфосинхронисти...това не е истина, не е сериозно. :(
Левски трябва да изхвърли поне 10 човека и да играе с деца от школата.
Това така повече не може да продължава!

Стига па ти с тия деца, мениджър ли си им :D

И аз искам наши момчета, но чак цял отбор, готов за непрекъсната игра в елита нямаме. Дано не изтърват тия, дето имаме и в близките години могат наистина да си ЗАСЛУЖАТ място в първия отбор. Търпение и надежда..
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Sinite ot Sofia » 01 апр 2017 23:49

Стига драми, бе! Факт е, че в момента повече приличаме на отбор със селски манталитет - силно у дома, неузнаваеми навън.. обаче е виден прогреса в играта. След ерата "Топчо - треньор" ( безкрайно уважение за футболиста Елин) ще е необходимо време, за да заприличаме на Левски! Вярно е също така, че имаме и не малко футболисти, които не стават за Левски.. Огнянов, Нар, Бабатунде, Сукуна... с няколко качествени, ама наистина качествени, попълнения лятото ще сме доста сносен отбор. Има разлика от играта при Топчо и тя е в положителен аспект. Митов няма избор, нямаме пейка на този етап. С едно стабилно ядро от футболисти ( вратарите, Минев, Пиргата, Прохазка, Костадинов, Аниете и БУРАБИЯ) + 2ма, 3ма качествени играчи и няколко обещаващи юноши ( Кабов, Краев, Стаси и Найденов).. Левски ще го бъде.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот ShooterMan » 01 апр 2017 23:52

Единствените буфосинхронисти бяха тези в синьо и живеещите в друг свят техни фенове. Не знам за кой път се наточваха за 3-ки и 4-ки и за кой път изяждат голямото дърво от моряците! Не знам защо вие, хвалипръцковци се мислите за НЯКАКЪВ отбор с някаква стойност по-голяма от нас. Нищо подобно, само устите и претенциите ви са големи....за това пак ви натрихме носленцата и пак подсмърчате и тоя не бил за Левски, оня не бил....а кой е? Меси? Роналдо? Ххахахахахаха :mrgreen:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта