Черно Море (Варна) - Левски (София) - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 20 мар 2017 20:19

Победа за Черно море
37
47%
Равен
9
11%
Победа за Левски
33
42%
 
Общо гласове: 79

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот KIL » 02 апр 2017 09:52

sin4ec написа:
Kris_men2000 написа:Левски играе навън. Дефакто е гост. А като гост ЛЕВСКИ е пълна нула и жива скръб. ФАКТ. Значи сто процентова загуба от морето. ФАКТ. Твърда единица. ФАКТ. А и Митов каза отиваме в Каварна за победа. Два пъти го каза Митов това и две загуби като гости. Факт. Значи следва трета сигурна загуба. Отивам в еврофутбола и залагам мощно. Домакински отбор сме си и това е самата истина. Повече от един гол с триста зора не можем да вкараме на който и да е домакински отбор. ФАКТ.

Левски ще бие в Каварна. ФАКТ!


Ех,Синчец,мечтите са едно,реалностите и ФАКТ-ите друго...
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот KIL » 02 апр 2017 09:58

batmanlevski написа:ДВЕ чисти дузпи за нарушения срещу Краев, задържане и спъване , втората трябваше и да е с червен картон ,а защо не бяха дадени ,само можем да гадаем ! иначе ако Нар и Огнянов излязат може и да бием , не само ,че не помагат , ами направо си пречат !


Батмане,Ватмане...ех...,вЕрваш ли си? А кривата ракета? А космоса? А "наводнения" терен?...
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) - 1:0 FT

Мнениеот koisa » 02 апр 2017 10:34

Саше, тема за мача с Левски нямате ли, че си осрал нашата тема точно както вашите играчи се осраха с еклери преди мача със Спартак Плевен през 1977-ма? :roll:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) - 1:0 FT

Мнениеот damyanov1963 » 02 апр 2017 13:03

Гледам черноморци налазили яко форума на Левски, а като влезеш в техния вдигат вой до шамандурите.
Иначе имам задочен въпрос към Митов - След, като победата над ЦСКА се дължеше на Топузаков, последвалите загуби на кой се дължат?
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) - 1:0 FT

Мнениеот damyanov1963 » 02 апр 2017 13:28

И тази загуба дойде след разговора на Боримиров с футболистите, който беше казал, че повече така не може!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) - 1:0 FT

Мнениеот PSvilenov » 02 апр 2017 18:56

Последното добро оставено от Петрович с централната двойка Александров и Пиргов бе също развалено от Ники Жадното . За кво ми го играе тоя Лукин като ще се маха след няколко месеца ? На всичко отгоре и грешки прави . Яблонски червен картон можеха да му дадат за тая ръчичка първото полувреме , ама извади късмет . Ех , тоя отбор ... Кога ли ще спра да го гледам и да се нервирам с тия паляци

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 02 апр 2017 23:54

ShooterMan написа:Единствените буфосинхронисти бяха тези в синьо и живеещите в друг свят техни фенове. Не знам за кой път се наточваха за 3-ки и 4-ки и за кой път изяждат голямото дърво от моряците! Не знам защо вие, хвалипръцковци се мислите за НЯКАКЪВ отбор с някаква стойност по-голяма от нас. Нищо подобно, само устите и претенциите ви са големи....за това пак ви натрихме носленцата и пак подсмърчате и тоя не бил за Левски, оня не бил....а кой е? Меси? Роналдо? Ххахахахахаха :mrgreen:

Драги ми Смехурко,
Уважавам Черно море като отбор, за който съм сигурен, че никога не влиза в уговорки и като тим, който винаги се бори. Но в този мач моряците взеха каквото взеха благодарение на двама "сини" футболиста. Те самите (от Черно море) заслуга за успеха нямат. Никаква. И преди да обясняваш кой каква стойност има се замисли над този факт, защото Черно море с нищо не показа, че е по-добър от Левски. Замисли се между другото и над класирането. Сегашното и това за последните.. 10 години да речем. Или 30, както пожелаеш.

Следващия път може да няма фрапиращи пропуски, нито подаръци от защитата. Интересно би било, дали тогава отново ще дойдеш да пишеш в този форум?
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) - 1:0 FT

Мнениеот Onq » 03 апр 2017 09:02

Голямо замисляне стана. Аз като се замисля, за последните 10 години имаме две купи, а вие колко трофея имате?

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) - 1:0 FT

Мнениеот Кролик » 03 апр 2017 09:35

Не знам вие какво видяхте в този мач, ама аз видях 2 безумно слаби отбора. Видях и съдия, който май е по-добре веднага да става депутат. Пълна трагедия ... Браво моряци, но ми се иска повече футбол на терена.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) - 1:0 FT

Мнениеот wilge » 03 апр 2017 10:35

damyanov1963 написа:И тази загуба дойде след разговора на Боримиров с футболистите, който беше казал, че повече така не може!

Сигурно разговорът е бил за изказванията им, а не за играта. Я прочети интервюто на Краев. Горд и с високо вдигната глава излизал от терена. Били се раздали максимално. Моят коментар е, че след като си горд и с високо вдигната глава след максимално раздаване на терена и си загубил от Черно море (нищо против моряците), значи твоето и на себеподобните ти място не е в Левски. Разликата между истинския Левски и сегашното подобие се разбира от изказването на Павел Панов в което казва как след загуба от Реал Мадрид са се срамували да излязат от съблекалнята и е имало сълзи в очите им. Почвам да се замислям сериозно заслужава ли си човек да си хаби нервите с тези самодоволни безхаберници със средняшки манталитет.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 104 госта