Черно Море (Варна) - Левски (София) - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 20 мар 2017 20:19

Победа за Черно море
37
47%
Равен
9
11%
Победа за Левски
33
42%
 
Общо гласове: 79

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) - 1:0 FT

Мнениеот damyanov1963 » 03 апр 2017 12:42

wilge написа:
damyanov1963 написа:И тази загуба дойде след разговора на Боримиров с футболистите, който беше казал, че повече така не може!

Сигурно разговорът е бил за изказванията им, а не за играта. Я прочети интервюто на Краев. Горд и с високо вдигната глава излизал от терена. Били се раздали максимално. Моят коментар е, че след като си горд и с високо вдигната глава след максимално раздаване на терена и си загубил от Черно море (нищо против моряците), значи твоето и на себеподобните ти място не е в Левски. Разликата между истинския Левски и сегашното подобие се разбира от изказването на Павел Панов в което казва как след загуба от Реал Мадрид са се срамували да излязат от съблекалнята и е имало сълзи в очите им. Почвам да се замислям сериозно заслужава ли си човек да си хаби нервите с тези самодоволни безхаберници със средняшки манталитет.

Прочетох изказването на Краев и не искам да го коментирам. Бях на мача с Реал през есента на 79-та, за който говори Пальо и трябва да кажа, че наистина имха основание да се срамуват, защото тогава просто не играха нищо! Все едно че бяха излезли на терена не за мач, а за тренировка. Толкова слаба и безидейна игра не бях виждал на онзи отбор на Левски, който за мен е най-добрия от всички, които съм гледал. Виж, на реванша в Мадрид излязоха коренно преобразени и то пред 100 000 зрители на Бернабеу, играха, все едно че те са домакини, паднаха с два на нула, но Емо Спасов изпусна две стопроцентови положения на празна врата, някъде от малкото наказателно поле, така че ако на Герена бяха играли както трябва, нищо чудно да ги бяхме отстранили.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот sin4ec » 03 апр 2017 22:14

Betchualeng Arnaikem написа:Стига па ти с тия деца, мениджър ли си им :D

И аз искам наши момчета, но чак цял отбор, готов за непрекъсната игра в елита нямаме. Дано не изтърват тия, дето имаме и в близките години могат наистина да си ЗАСЛУЖАТ място в първия отбор. Търпение и надежда..

Не съм им никакъв, но 7 мача чакаме Нар да отиграе една топка...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот Кролик » 04 апр 2017 09:34

sin4ec написа:
Betchualeng Arnaikem написа:Стига па ти с тия деца, мениджър ли си им :D

И аз искам наши момчета, но чак цял отбор, готов за непрекъсната игра в елита нямаме. Дано не изтърват тия, дето имаме и в близките години могат наистина да си ЗАСЛУЖАТ място в първия отбор. Търпение и надежда..

Не съм им никакъв, но 7 мача чакаме Нар да отиграе една топка...


Ако можеше да я ритне от правилната страна, отдавна нямаше да е в България ... Тук футбола не се цени, важното е шефовете да са много велики и да взимат важни решения.
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) |01.04.2017| 17:30

Мнениеот FCD » 04 апр 2017 12:57

nikiobicata написа:Защото в Дунав играеше страхотно и ги влачеше на гърба си. Не мога да разбера защо в другите отбори играят добре, но като дойдат в Левски се спичат?

Прочетох няколко подобни мнения, включително в предишни теми. Искам да ви кажа, че го наблюдавам в Дунав още от Б група, когато Огнянов беше изтеглен при нас бидейки преди това в забвение, зарязан и без перспектива. Веско има нюх за такива играчи. Най-отговорно ви казвам, че той не е влачил отбора на гърба си. Точно обратното е. Отначало той беше мега зле и дето се вика на празна врата не можеше да вкара. Но отборът го влачеше на гръб много дълго време и дори когато все още беше "ялов", ние само го мотивирахме и аплодирахме. Насърчавахме го всеки мач, докато дойде моментът да си повярва, да се отпуши и да заиграе добре. Но това беше един дълъг процес. Важно е в каква среда играеш, футболът е колективен спорт. Сам по себе си дори най-добрият футболист може да тлее, ако другите 10 са в асинхрон или неподходящи спрямо неговия стил. Ето затова е така. И все пак, по ирония на съдбата, видяхте, че вкара точно срещу Дунав, като тогава това беше ключов момент, за да не загубите мача. Иначе в светлината на горното отношението му при напускането на нашия клуб даже не искам и да го коментирам. Беше ми станал любимец, а накрая ме шокира.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14078
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Черно Море (Варна) - Левски (София) - 1:0 FT

Мнениеот damyanov1963 » 04 апр 2017 21:48

Я, ама то можело да се водят и нормални дискусии и диалози във форума, без обиди(поне не груби) и други глупости!
(Е, може би с някои изключения).
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ugly bug, Киро Пора и 40 госта