Левски (София) - Ботев (Пловдив) |2:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 19 мар 2017 17:50

Победа за Левски
35
46%
Равен
13
17%
Победа за Ботев
28
37%
 
Общо гласове: 76

Потребителски аватар
Заклет Левскар
Мнения: 2735
Регистриран на: 15 фев 2012 10:39
Skype: Оранжево небето .....
Местоположение: Етрополе

Re: Левски (София) - Ботев (Пловдив) |2:0 FT

Мнениеот Заклет Левскар » 20 мар 2017 11:25

W84me написа:
Заклет Левскар написа:
W84me написа:Не знам на Костадинов какви са му претенциите, обаче не може да даде пас по земя на 10 метра от него.... :oops:

Аз бях на ОС и знам какви са му претенциите. Боримиров ги каза.
Двойно ....

Ами нали са му го предложили? Той пак е отказал.

Баш двойно - не са му предложили, а той си го сака.
Павел Колев:
Литекс са лицензирани за Б група, но имат нови документи, че стават ЦСКА и сега се разглеждат документите. Очакваме това да се случи и този отбор да играе в А група - на Националния стадион Васил Левски.

Мика СТОИЧКОВА РАМАДАН

THE G.A.M.E
Мнения: 49954
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски (София) - Ботев (Пловдив) |2:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 мар 2017 16:54

Най-хубавото от мача бяха головете, хубави и добре изработени.
Другото важно са 3-те точки и увеличаване на преднината пред пребоядисаните.

Т'ва е.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1382
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Левски (София) - Ботев (Пловдив) |2:0 FT

Мнениеот olimpi » 21 мар 2017 10:34

Най-радващото е победата. Имаме вратарче, което има още доста неща да чисти в играта, но това е най-стабилният ни пост. Два гола от игра, още няколко пропилени възможности и изненада суха мрежа. Митов има бая работа, явно е голям мотиватор, отборът ни пак изглежда оста тежък (сефте), но с една идея играе по-добре от този на Топчо.

А Ботев бяха ясни, от години идват н...ни на Герена, още на Ихтиман е 1-0 за нас. Не знам кой гледаме о техните, но с изкл. на Неделев и донякъде Косоко (който има много да учи, явно има физика но но няма акъл) другите са дръвца.

Неделев има поглед и пас и шут, но лесно се неутрализира и не участва в защита, а и не е сигурно дали иска да играе при нас. Може да го подлъжем с участие в ЕКТ.

Защитата поне в центъра изглежда стабилна, Яблонски е попадение и чакам с нетърпение да играе двойка с Пиргов.

Определено ни трябва качествен десен бек, защото Прохи го мъчим там и май е единственият заедно с Бурабия, на който му пука. Веско вече издиша, но има проблясъци като вчера, а и там нямаме алтернатива.

Мечката как игра при Дедо и как играе сега, не знам какво претенции може да има, направи един куп нарушения, пасовете му са на разстояние 3-4 метра (на по-голямо са неточни). Крилата ни...само името им е такова, Огнянов поне даде пас за втория гол. В нападение сме трагедия, Тунде може да вкара само от чиста позиция явно .

Има много работа по отбора.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, tmanolov и 46 госта