Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 12 мар 2017 16:34

Победа за Берое
19
28%
Равен
6
9%
Победа за Левски
44
64%
 
Общо гласове: 69

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот ЕМИЛ » 12 мар 2017 17:45

Зорлем правим отборчета като Берое отбори .... :|

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 12.03.2017 |

Мнениеот HardWork » 12 мар 2017 17:47

kempesmario написа:Трябва да оставиме Митов, да си направи селекцията от футболисти и тогава съм сигурен, че Левски ще изглежда по друг начин. На 100% ви гарантирам, че ако се даде шанс на Митов, ще имаме супер отбор до 1 година. Гаранция.

Те един път го оставиха така в Монтана и изпаднаха! Освен това Митов успя да загуби спечелена титла 2013, с наследен готов отбор! В Гоце Делчев Митов се провали, в Септември средна работа. Според мен имате нереалистични очаквания към Митов, той е един доста посредствен треньор без никакви успехи ;) ...

Fratla
Мнения: 23
Регистриран на: 16 фев 2017 21:52
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот Fratla » 12 мар 2017 17:56

Ебаси майката, бесен съм! Връщам се от почивка днес, очаквах подем в играта ни а то какво?!!! За какво бихме в неделя?! За да се осерем срещу Берое?

gihuelo
Мнения: 5699
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 12.03.2017 |

Мнениеот gihuelo » 12 мар 2017 18:08

THE G.A.M.E написа:НЕлогична загуба.
НЕочаквано за мен, имахме доволно положения, дори за победа.
Липсва ни последният ( голов ) пас, без точност при него, трудно може ситуацията да е на 100 % удобна.
Не знам защо се опитвахме толкова много да центрираме, вместо това трябваше да се опитват удари.
Стигахме безпроблемно до пеналта на домакините и от там се опитваха всевъзможни подавания, вместо да се стреля от 15-на - 20 метра.

Как да е... Загуба като загуба.
Положителното е, че направихе толкова положения, колкото нямахме общо от началото на полусезона.
Трябва да се работи върху последният пас и ударите от средна дистанция.
Днес добре играха Роман, Яблонски и Бурабия, а никак не лошо включване имаше Сукуна.


Явно съм гледал различен мач.
Сгреших в прогнозата си . Бях сигурен ,че е двойка. Но нещата са явно много зле. Имаше и дузпа за Берое.Общо взето срещу Пирин, Дунав,Локо(ГО),Берое вместо поне 10 точки само 2! За първи път виждам полупразен стадион в Стара Загора и то на мач с Левски!

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот koisa » 12 мар 2017 18:11

Аз поне не видях големи грешки около състава и решенията на Митов. Вината е изцяло в играчите и лошото им моментно състояние. Подготовката ли е сбъркана, нещо на психична основа ли има... И аз очаквах след победата над Литекса да се вдигнат като отбор и ако не с игра поне два-три мача на мускули да вземат. Нищо такова обаче... Все същата каша след напускането на Петрович. Не мога да си го обясня след като казват, че всичко им е платено и имат пълно спокойствие на тренировките. Феновете са зад отбора дори повече, отколкото когато бяхме първи без загуба. :geek:
Имат всички предпоставки на света за да се раздават в мачовете и да играят за публиката. Вместо това виждаме некадърност на макс, която се покачва с всеки изминал мач, както и пълно бездушие. :roll:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот black sea » 12 мар 2017 18:22

Какво стана бе, сини шампиони. След като бихте напълно незаслужено ЦСКА-то (според играта и създадените положения), се помислихте за много велики, за пореден път. Тотално слаби сте. Втори сте просто, защото другите са пълен...майтап, абсолютни аматьори.

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот Vura » 12 мар 2017 18:25

Литекс Юнайтед ще са втори преди плейофите. :lol:

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9292
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот mikata » 12 мар 2017 18:45

Миналия кръг тирето изпусна да ни разгроми :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38915
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот tevez » 12 мар 2017 18:56

Не знам по телевизора как изглеждаше, но на живо много добре си пролича, че Нар, Огнянов, Костадинов, Сукана и Аниете трябва да се махнат незабавно. Особено Нар скъса нервите на всички в сектора. Толкова прост мангал, а Огнянов, ако съм на Митов, цяла седмица ще му наредя да центрира от корнер, докато се научи да не праща топката до другото флагче. Нито от игра, нито от статични положения знаят как и къде трябва да се центрира.
Единствено Бурабия, Минев и донякъде Тунде, но той само с желание, но не и качества, може да се кажат, че знаеха за какво са на терена. Яблонски игра също прилично, но си изтърва човека при гола. На Минев му е най-тежко, защото и първото, и второто полувреме, пред него играеха идиоти( Нар и Огнянов).
Беше ясно, че който вкара първи гол, ще победи. Реанимирахме един труп. Феро да прати по една бутилка уиски на играчите.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 12.03.2017 |

Мнениеот Red_Neck » 12 мар 2017 19:02

damyanov1963 написа:То вие и от последния да паднете в предишния кръг, с/у Левски излизате пределно мобилизирани, така че очаквам всичко от този мач. А за еуфорията от победата над ... и аз не знам вече как да наричам този отбор, ДО НЯКЪДЕ си прав. Но съгласи се, че след слабите резултати, които показахме преди нея, си заслужава и да се порадваме.

Дамянка, една седмица радост стига ли? ;)
Чакаме нова тема за.... статичните положения :) :mrgreen:
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 78 госта