Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 12 мар 2017 16:34

Победа за Берое
19
28%
Равен
6
9%
Победа за Левски
44
64%
 
Общо гласове: 69

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот W84me » 12 мар 2017 20:06

Vura написа:
W84me написа:
Vura написа:Литекс Юнайтед ще са втори преди плейофите. :lol:

Ще бият Лудогорец?


Не, Ботев ще ви бие. :lol:

Е и? Куца ти математиката?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот Vura » 12 мар 2017 20:43

W84me написа:
Vura написа:
W84me написа:
Vura написа:Литекс Юнайтед ще са втори преди плейофите. :lol:

Ще бият Лудогорец?


Не, Ботев ще ви бие. :lol:

Е и? Куца ти математиката?


Нищо не ми куца.

Левски-Ботев 1:2
Локо-Пд-Литекс 0:1
Черно море-Левски 1:0
Литекс-Лудогорец 0:0

:lol:

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот Sinite ot Sofia » 12 мар 2017 20:52

Неприятна загуба само седмица след успеха над литекс. Мача с люляците го взехме благодарение на страхотната ни публика, на мускули, с левскарщина. Ако е имало заблудени, че сме играли кой знае какво, жалко за тях. Истината е, че след подготовката сме свалили и без това посредственото си ниво. Необходимо е време, за да започнем да играем по - правилно и аз съм сигурен, че Ники Митов ще ни вдигне. Днес играхме добре, колкото и странно да звучи на някои.. и само неумението ( не е малшанс, НЕумение е) пред гола ни коства победата. И още нещо.. с разни колеги тук съм спорил доста за Бурабия.. дано най - накрая сте осъзнали колко качествен футболист е той и как на този етап е единствения футболист с визия и фантазия в този отбор.. и не, мнението ми не е изградено само от този мач, "пипа" я момчето и това си личи в отиграванията му. Антон Огнянов е пълен потрес, скован от напрежение! Нищо не ни остава тоя сезон, с изключение на изразителни победи над гнусни отборчета като този следващия, който ще ни гостува на Герена. За това, и най - вече заради Левски, аз Ви приканвам - елате на стадиона!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот W84me » 12 мар 2017 20:55

Vura написа:
Нищо не ми куца.

Левски-Ботев 1:2
Локо-Пд-Литекс 0:1
Черно море-Левски 1:0
Литекс-Лудогорец 0:0

:lol:

Е да, тия прогнози за сгромолясвания ги слушаме от лятото на 2016, все някога може и да се сбъднат :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот Player » 12 мар 2017 21:00

Резултата е лош. Играта я бива. Умението да се вкарва гол е зле. Хубавото в този мач беше Бурабия. Как така другите в средата не се раздадоха малко заради него. Той направи каквото можа, а тези около него пропиляха каквото можаха. Огнянов и Костадинов не знам какво правят на терена.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот Eminem » 12 мар 2017 21:02

Ако лятото не се направи чистка и не се вземат качествени играчи, по-добре да не играем в ЕКТ.

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот matador » 12 мар 2017 21:18

ЕМИЛ написа:Зорлем правим отборчета като Берое отбори .... :|

Вие пък големият отбор където сте със страхотният футбол които играете :mrgreen: През това десетилетие имат няколко трофея вие колко имате ? :mrgreen:

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот PFC Litex » 12 мар 2017 22:59

Срамни съдийски отсъждания.
Мача не съм гледал, но дадоха същите в една спортна емисия новини и това определено е гавра с футбола.
Изображение

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот tiamat » 12 мар 2017 23:07

Sinite ot Sofia написа:Неприятна загуба само седмица след успеха над литекс. Мача с люляците го взехме благодарение на страхотната ни публика, на мускули, с левскарщина. Ако е имало заблудени, че сме играли кой знае какво, жалко за тях. Истината е, че след подготовката сме свалили и без това посредственото си ниво. Необходимо е време, за да започнем да играем по - правилно и аз съм сигурен, че Ники Митов ще ни вдигне. Днес играхме добре, колкото и странно да звучи на някои.. и само неумението ( не е малшанс, НЕумение е) пред гола ни коства победата. И още нещо.. с разни колеги тук съм спорил доста за Бурабия.. дано най - накрая сте осъзнали колко качествен футболист е той и как на този етап е единствения футболист с визия и фантазия в този отбор.. и не, мнението ми не е изградено само от този мач, "пипа" я момчето и това си личи в отиграванията му. Антон Огнянов е пълен потрес, скован от напрежение! Нищо не ни остава тоя сезон, с изключение на изразителни победи над гнусни отборчета като този следващия, който ще ни гостува на Герена. За това, и най - вече заради Левски, аз Ви приканвам - елате на стадиона!


Аз, от каквото видях от репортажа, ми изглежда да сме ги изтървали... :) За Бурабия винаги съм бил на твоето мнение, МНОГО футбол има в него, а далечните му удари трябва да са задължителна инструкция за всеки мач.

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 12 мар 2017 23:18

tiamat написа:
Sinite ot Sofia написа:Неприятна загуба само седмица след успеха над литекс. Мача с люляците го взехме благодарение на страхотната ни публика, на мускули, с левскарщина. Ако е имало заблудени, че сме играли кой знае какво, жалко за тях. Истината е, че след подготовката сме свалили и без това посредственото си ниво. Необходимо е време, за да започнем да играем по - правилно и аз съм сигурен, че Ники Митов ще ни вдигне. Днес играхме добре, колкото и странно да звучи на някои.. и само неумението ( не е малшанс, НЕумение е) пред гола ни коства победата. И още нещо.. с разни колеги тук съм спорил доста за Бурабия.. дано най - накрая сте осъзнали колко качествен футболист е той и как на този етап е единствения футболист с визия и фантазия в този отбор.. и не, мнението ми не е изградено само от този мач, "пипа" я момчето и това си личи в отиграванията му. Антон Огнянов е пълен потрес, скован от напрежение! Нищо не ни остава тоя сезон, с изключение на изразителни победи над гнусни отборчета като този следващия, който ще ни гостува на Герена. За това, и най - вече заради Левски, аз Ви приканвам - елате на стадиона!


Аз, от каквото видях от репортажа, ми изглежда да сме ги изтървали... :) За Бурабия винаги съм бил на твоето мнение, МНОГО футбол има в него, а далечните му удари трябва да са задължителна инструкция за всеки мач.

Изтърва съдията да свири 2 дузпи за Берое и отивахте на разлика. Кюскане 90 минути и 30 центрирания и това всичко срещу Берое, които в момента нямат никакъв отбор.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 95 госта