Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 04 мар 2017 17:04

Победа за Левски
52
41%
Равен
26
20%
Победа за госта
50
39%
 
Общо гласове: 128

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот PFC Litex » 05 мар 2017 11:58

Щом са прибегнали до това да събират снимки, на които се виждат забранени от УЕФА транспаранти, да търсят съдействие за наказания, явно вчера доста сериозен удар им е нанасен.
Изображение

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 04.03.2017 |

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 05 мар 2017 12:10

TodorT написа:Mач като мач. Малко по-нервен, но нищо особено. И не, не искам да се заяждам. Аз не припознавам този отбор като ЦСКА и за мен този мач не е дерби. Но да се върна на мача.... Както каза Сардукар, нещо като "секс за една вечер"- хубаво ти е, но нищо особено :lol: ...

+1 :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 04.03.2017 |

Мнениеот ralka_levskarka » 05 мар 2017 12:22

PSvilenov написа:
NOMER14 написа:
ralka_levskarka написа:Идвам да видя как е хавата, щото ми е яко на душатааа :lol: :lol:

П.С. 19 коеф на полувремето влезе отлично :mrgreen:

Стигна до 21 през второто полувреме, но от суеверие не слагам на такива мачове.

[offtopic]29 го мернах аз около 60тата минута[/offtopic]

[offtopic]Изтървала съм :mrgreen:[/offtopic]
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 05 мар 2017 12:37

Добра победа за излизане от кризата.
А че е срещу Клуб съставен и подкрепян от Левски-мразци, е просто бонус. :lol:

На мен продукцията ни не ми хареса, но победителите не ги съдят.
Още повече, че около този двубой се създаде излишно напрежение.
Играчите в червено имаха два силни периода, но си пропиляха с лека ръка положенията.
През останалото време, ние се мъчихме да добутаме топката до пеналта на съперника и там к'вото дойде.
Факт е, че гостите играха по смислено, но неумението пред гола, им изигра кофти номер.

Харесват ми изказванията на Митов след срещата.
Осъзнава чудесно, че тимът играе лошо ...
Дано успее да поуспокои обстановката, тези играчи са показали, че могат да играят добре и печелившо.

P.S.

Отлично включване на Бурабия, не само заради центрирането към Яблонски.
С него заиграхме малко... По разумно.
Силен мач и на самият чех.
За Кръстев... Каквото и да се напише, ще е малко.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 04.03.2017 |

Мнениеот LSFC 1914 » 05 мар 2017 12:48

PSvilenov написа:Каквото повикало такова се обадило. Всичко се връща. Дузпа няма . Яблонски пичагата тръгна да се свлича още преди контакта . Колкото имаше дузпа срещу Преслав Йорданов дето изръмби ребрата на Йоргата първият мач толкова имаше и днес . Съдбата си знае работата . 8-)


Я пак си помисли дали няма дузпа ?!

Изображение

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот Jordan1914 » 05 мар 2017 13:01

Честита победа!Велик ЛЕВСКИ СОФИЯ,велик Сектор Б!Велика Южна девизия в Сектор А!Искам да попитам можем ли някъде да намерим статистика по колко хора е имало на всеки сектор,защото от А сектор се виждаше кристално ясно,че В сектор,който по ппц е с по-малък капацитет от А,беше на 70% пълен,а А се пръскаше по шевовете и да не ми говорят ти къде са с цветовете на дъгата,че били ни надпяли.Аз такова обединение между Б сектор и А не бях виждал скоро.Хората само чакаха да се запее от сектор Б и запяваха с тях.Велик ЛЕВСКИ СОФИЯ! <3

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот matador » 05 мар 2017 13:02

THE G.A.M.E написа:Добра победа за излизане от кризата.
А че е срещу Клуб съставен и подкрепян от Левски-мразци, е просто бонус. :lol:

На мен продукцията ни не ми хареса, но победителите не ги съдят.
Още повече, че около този двубой се създаде излишно напрежение.
Играчите в червено имаха два силни периода, но си пропиляха с лека ръка положенията.
През останалото време, ние се мъчихме да добутаме топката до пеналта на съперника и там к'вото дойде.
Факт е, че гостите играха по смислено, но неумението пред гола, им изигра кофти номер.

Харесват ми изказванията на Митов след срещата.
Осъзнава чудесно, че тимът играе лошо ...
Дано успее да поуспокои обстановката, тези играчи са показали, че могат да играят добре и печелившо.

P.S.

Отлично включване на Бурабия, не само заради центрирането към Яблонски.
С него заиграхме малко... По разумно.
Силен мач и на самият чех.
За Кръстев... Каквото и да се напише, ще е малко.

Общо взето и голяма част от феновете на Левски бяха на мача да покажат ,че мразят Ловеч срещу Локо ГО никакви ги нямаше.Много лошо впечатление ми при отменение гол малко като талибани реагираха :evil: Левски с тази игра трудно ще запази това второ място с късмет ще вземе някой друг мач ама като цяло едва ли ще са достатъчно.

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот Rivaldo10 » 05 мар 2017 13:04

Jordan1914 написа:Честита победа!Велик ЛЕВСКИ СОФИЯ,велик Сектор Б!Велика Южна девизия в Сектор А!Искам да попитам можем ли някъде да намерим статистика по колко хора е имало на всеки сектор,защото от А сектор се виждаше кристално ясно,че В сектор,който по ппц е с по-малък капацитет от А,беше на 70% пълен,а А се пръскаше по шевовете и да не ми говорят ти къде са с цветовете на дъгата,че били ни надпяли.Аз такова обединение между Б сектор и А не бях виждал скоро.Хората само чакаха да се запее от сектор Б и запяваха с тях.Велик ЛЕВСКИ СОФИЯ! <3

Утре ще има официални цифри, "В" е по-голям от "А".
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот Rivaldo10 » 05 мар 2017 13:06

matador написа:Общо взето и голяма част от феновете на Левски бяха на мача да покажат ,че мразят Ловеч срещу Локо ГО никакви ги нямаше.Много лошо впечатление ми при отменение гол малко като талибани реагираха :evil: Левски с тази игра трудно ще запази това второ място с късмет ще вземе някой друг мач ама като цяло едва ли ще са достатъчно.

Хе, хе, на кой му пука за второто място! От клуба да градят силен отбор за лятото, а ако са на твоя акъл за второто място, още сега да се измитат! Време е в Левски да влязат кадърни и можещи хора!
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот MAXIMUS » 05 мар 2017 13:11

Честита победа на геренци ! Предполагам не сте спали от вълнение ! Нормално и няма нищо срамно. Победата си е победа! Хубавото е, че на последните два мача между отбора на доносниците и ЦСКА идват повече зрители от обичайното. Дано тази тенденция се запази и увеличи за в бъдеще. И постепенно да се намали и полицейското присъствие.
Последна промяна от MAXIMUS на 05 мар 2017 13:12, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 150 госта