Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 04 мар 2017 17:04

Победа за Левски
52
41%
Равен
26
20%
Победа за госта
50
39%
 
Общо гласове: 128

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12794
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот Eminem » 05 мар 2017 23:03

Avanti_Ragazzi написа:Всъщност Б и Г сектор бяха смазани, направо размазани от половин сектор А! С което за пореден път се доказа, че Южна Дивизия е най-добрата УЛТРА организация в България! Защото когато една фракция направи така, че дори в друг сектор, не нейния, да може да организира хората около себе си и да смаже всичко друго на стадиона, значи наистина е УЛТРАС! Така, че всеки ден в който ЮД не е в Сектор Б, това е загубено време и безвремие за тази трибуна!

Евала момчета и дано всеки мач сте в А сектор, без да ви пука дали на някой "МЪЖ" с мозАк му пука от това! Защото за пореден път доказахте, че ЮД е истинското биещо сърце на Сектор Б! Живи и здрави момчета и САМО ЛЕВСКИ В СЪРЦАТА НИ - ЗАВИНАГИ!!!

Факт! Мястото на ЮД е в сектор Б. Едни други трябва да се махнат оттам. Сектор Б е жалък без ЮД!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22617
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот NOMER14 » 05 мар 2017 23:25

И един въпрос:
Бодуров след мача без да иска се изпусна, че теренът бил много сух и топката отскачала при пасовете и затова знаели, че няма как да се доберем до вратата им с технични пасове. Можело да им да вкараме от статични положения, за което били готови. Че топката отскачаше, бе видно от 4-5 нескопосани наши далечни удари към врата на противника. Играта на гостите се свеждаше до преса, изритване на топката в нашата половина с надежда по-повратливите им офанзивни футболисти да използват наша грешка. Такава тактика използваше и Младенов с оня бившия.
Та въпросът ми е - защо като домакини допуснахме теренът да не бъде полят преди мача? Преди дни едни негърчета не пожелаха да играят като гости, щото прехвърчал снежец.
Апропо: най-правилното решение на Митов за мача, че сложи Краев титуляр. Това е единствения ни футболист, който може да тръгне да се надлъгва с противников играч.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот W84me » 06 мар 2017 11:23

NOMER14 написа:И един въпрос:
Бодуров след мача без да иска се изпусна, че теренът бил много сух и топката отскачала при пасовете и затова знаели, че няма как да се доберем до вратата им с технични пасове. Можело да им да вкараме от статични положения, за което били готови. Че топката отскачаше, бе видно от 4-5 нескопосани наши далечни удари към врата на противника. Играта на гостите се свеждаше до преса, изритване на топката в нашата половина с надежда по-повратливите им офанзивни футболисти да използват наша грешка. Такава тактика използваше и Младенов с оня бившия.
Та въпросът ми е - защо като домакини допуснахме теренът да не бъде полят преди мача? Преди дни едни негърчета не пожелаха да играят като гости, щото прехвърчал снежец.
Апропо: най-правилното решение на Митов за мача, че сложи Краев титуляр. Това е единствения ни футболист, който може да тръгне да се надлъгва с противников играч.

Бурабия също, Аниете, ако е във форма.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
dafquezz
Мнения: 1171
Регистриран на: 06 мар 2010 17:25
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот dafquezz » 06 мар 2017 12:38

Моите 5 стинки по няколко ключови теми:

- Не знам защо, ама за първи път не ме е яд като ни биете по тоя баламски начин. Може би щото знам, че тоя отбор не е точно моя и вече не ми пука толкова много колкото преди. Много ми хареса мача, наистина. Два коренно различни отбора, всеки си гонеше своите цели доколкото умее, с променлив успех. При нас имаше някакви зачатъци на смислен футбол, създадоха се положения, вие пък се събрахте и играхте мъжки и като отбор, с което успяхте да компенсирате изоставането спрямо нас в техническо отношение. Много ми хареса и двата отбора как играха, за пръв път. Абсолютно си заслужихте победата.

- Спрете се с тия дузпи, че се излагате. Беше си 100% дузпа, точно както и на Преслав есента. И в двата случая атакуващите играчи "си изработиха" дузпите, и това е напълно ОК. Изработената дузпа не е по-малко дузпа. Бил тръгнал вече да пада - ми да не си му влизал, или да си играл първо с топката. Това, че противника вече е тръгнал да пада преди съприкосновението първо е много трудно да се види без повторение, и второ, не е никакво оправдание. Китанов влезе безумно и си плачеше за дузпа, това е положението. За Йоргачевич важи същото - Преслав го прееб@, това е.

- По темата за автентичността също е време да се спрете. И на малоумните е ясно, че тва не е баш ЦСКА, и на същите тези малоумни е ясно, че това няма никакво значение. Еб@л съм ви купите и титлите - аз си скъсвам задника от бачкане по цяла седмица, искам в почивния ден да гледам ония червеничките с четирибуквеното име или нещо близо до него как играят на порутения стадион в Борисовата. Дреме ми 31 титли ли имали, 301 ли, 4, 5, 0 или колкото там - докато играе там отбор с тоя цвят и това име, това ще е моя отбор. Имам си достатъчно мои си грижи на главата, та да се затормозявам с фалита на нечия си фирма. Фирми и АД-та бол, ама феновете са си все едни и същи, никой не е докарал нови цесекари от Ловеч. Не съм точил аз фирми и не съм ощетявал аз държавата, та да се чуствам гузен. То всъщност тия неща вече и вие ги разбирате очевидно, съдейки по мощното "Бий чорбата по главата" в края на мача. Накратко - едно АД може и да умря на 9 Септември, ама дербито оцеля, колкото и някои фанатици да се хващат за буквата и да твърдят друго. Аз такава радост в сектор Б след победа над Литекс не съм виждал.

- Много ме изкефи вратарчето ви, ама то това при вас си е традиция. Между другото, вместо да се обиждаме едни други, е хубаво да си отворим очите малко, щото имаме немалък повод за радост. В тоя мач е много възможно да е играл един бъдещ гръбнак на националния ни отбор. И двамата вратари са нелоши млади наши таланти, при вас Краев и Костадинов ми правят много добро впечатление, при нас - Чорбаджийски. Като добавим Колев, който просто нямаше ден, и Десподов, който не игра, но си е талант отвсякъде, ето ви половин отбор от млади български играчи. Така и така никъде няма да се класираме повече, спокойно могат да играят тия момчета вместо разни негри. Трябва да се радваме, че изобщо ги има.

В заключение, и едните и другите - отпуснете се, не се хващайте за дребни подробности дето нямат общо с футбола. Гледайте си кефа, радвайте се на играта, ебавайте се с противника, но недейте да мразите. С негативизъм вредите само на себе си.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12275
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот TristaNNN » 06 мар 2017 12:43

Аз искам да отлича две неща след мача, останалото вече е казано в темата:
- Левскарският дух на публиката! Мернах няколко хибридни мнения в темата, викат че доминирали :lol: , няма лошо, във форума всеки има право да се излага както намери за добре. Обаче дали все пак някой отчете, че публиката влезе на стадиона в момент, в който клубът е с неясна собственост, предвещават ни фалит, с уволнен треньор, с две точки от три мача срещу посредствени отбори. И пак, в почивен ден, когато народът масово се е изнесъл извън столицата, стадионът пак бе пълен с левскари! Не мисля, че друга публика е способна на такава безкористна любов към любимия си тим, не и в толкова повратен за клуба момент! Голям сектор А! Защо, е описано прекрасно от един колега, по-нагоре.
- Лукин! Блестящ мач за това момче, напук на слабата подготовка и контузията, беше непобедим на втория етаж и като цяло същинска стена за хибридните нападачи с кафяв цвят на кожата.
А билетчето и картинките (по-скоро липсата им :mrgreen: ) ще ми е скъп спомен за този звучен син шамар в оранжево-етрополската, борческо-безочливата муцуна!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 06 мар 2017 15:51

Red_Girl написа:Я бързо се пребройте колко мозАци има във вашия сектор или е само зган без мозаци??? :lol: :lol:


То и вие може да отворите учебниците по история и да проверите кога започва ПСВ и кога България влиза в нея, ама все тая?

Едни и същи идиоти са и едните и другите, дето пишат тия глупости!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот Kotooshu » 06 мар 2017 16:15

Откровено със Стойкас Стоилас!

https://www.facebook.com/SouthDivision/videos/1690634120963544/

Култов :lol: :lol: :lol:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот 1982 » 06 мар 2017 18:09

Ебати дебила, изглежда като дебил, говори като дебил ...... еми, дебил си е. :lol: :lol: :lol: Жалко само, че Симеон Мечев е толкова калпав стрелец, светът наистина няма нужда от такива отрепки, като придворния благоевградски помияр на Гришата.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот Groucho » 06 мар 2017 20:51

dafquezz написа:Моите 5 стинки по няколко ключови теми:
- По темата за автентичността също е време да се спрете. И на малоумните е ясно, че тва не е баш ЦСКА, и на същите тези малоумни е ясно, че това няма никакво значение.

Фирми и АД-та бол, ама феновете са си все едни и същи, никой не е докарал нови цесекари от Ловеч.

Има хора, които не са малоумни и автентичността на един клуб е от значение.

АД-та бол, но в лиценза, с който ЦСКА-София играе професионален футбол този сезон се споменават само думичките клуб, клубно лицензиране, футболен клуб "ПФК Литекс - Ловеч"АД и смяна на името на същия футболен клуб, смяна на заявен стадион от Ловеч в София и т.н. В този документ се говори само за клубове, никъде не се споменават думите "фирма" или "дружество". Този документ се издава на клуб, а не на фирма или дружество.

Ако за малоумните е ясно, че ЦСКА-София не е баш ЦСКА, но част от тях почват да тръбят по социални мрежи и медии, че ЦСКА-София влиза в мачовете с Левски след серия от няколко дербита без загуба, за по-малко малоумните не е много ясно как точно се случва този фокус. По темата за автентичността привържениците на ЦСКА-София е хубаво да се спрат, докато Ганчев не направи нещо, което да доведе до някаква по-сериозна приемственост между ЦСКА-София и ЦСКА.

Потребителски аватар
Red_Girl
Мнения: 15496
Регистриран на: 27 дек 2010 19:52
Skype: Имам.
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски (София) - ЦСКА-София (София) | 2:1 FT

Мнениеот Red_Girl » 06 мар 2017 22:22

Avanti_Ragazzi написа:
Red_Girl написа:Я бързо се пребройте колко мозАци има във вашия сектор или е само зган без мозаци??? :lol: :lol:


То и вие може да отворите учебниците по история и да проверите кога започва ПСВ и кога България влиза в нея, ама все тая?

Едни и същи идиоти са и едните и другите, дето пишат тия глупости!

По един за всички :D
[rimg]https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/16939493_1371839696211580_5769080620689710294_n.jpg?oh=574d78fe558c8af4cf8ba7cb545baf08&oe=5968DE54[/rimg]
шивача написа:Левски винаги е носел срам. Първо на родината, после и на феновете на отбора. Но всяко зло за добро, затова е създаден и ЦСКА ;)

[offtopic][rimg]http://prikachi.com/images/123/6869123u.jpg[/rimg][/offtopic]
Изображение


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vlong и 68 госта