Дунав (Русе) - Левски (София) |28.02.2017| 2:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |28.02.2017| 2:2 FT

Мнениеот popokutepetel » 28 фев 2017 18:59

Я днес имало мач. И гледам, че Левски пак не е бил и само благодарение на дузпата не са паднали.
Прочетох и интервюто на Топчо как пак не му се получили нещата. Добре, че Дедо дет за нищо не ставаше понатрупа някоя точица на есен, щото Тъпи отбор в първата шестица не може да класира. Вече веднъж го доказа като благодарение на него Левски повтори най-лошото си класиране в цялата си история. Сега ще сме шести.
И да не се чудят, че стадиона и кабрио сектора е празен. Днес изобщо съм забравил, че играят и слава богу не съм си късал нервите да ги гледам и по телевизията.

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |28.02.2017| 2:2 FT

Мнениеот Serafim » 28 фев 2017 20:25

THE G.A.M.E написа:Реалноста е такава, че по скоро спечелихме точка, от колкото да съжаляваме, че не сме били.
Добре че беше неадекватната игра на бранителя на русенци, инак си падахме.
За цял мач 2 ситуации, и то не от така-наречените 100-ви.

За играчите не би трябвало да има значение, какво ще се случва с Клуба след сезона.
Те са тук сега, вземат си парите, ако се чувстват поне малко професионалисти, трябва да играят на макс. Колкото до Топузаков... 3-ти мач и 3-та различна схема.
За какво подготвяше това 3-5-2 в подготовката, след като се отказа от него след едно полувреме, едвали и той самият знае отговорът.


Точно така е. Предвид колко то тия играчи няма да останат в клуба, след края на сезона. Мечката, Де Ноер, Лукин, Сандберг.. сигурно и още ще има. Тях ги боли дали Спас ще дава пари или не (което автоматичн значи, че положението ще е както преди - пари няма много, ама се крета). Нищо не ги е натоварило толкова, само се търсят тъпи извинения за слабата им игра и това просто е най-удачното.

Огнянов бе скандално слаб. Втори мач подред. Просто не знам... Най - добре да се върне схемата и подредбата на Петрович - Аниете ляв външен нападател (крило), Нар в дясно, в центъра Прохазка и Бурабия.

Потребителски аватар
Rivaldo10
Мнения: 17260
Регистриран на: 17 май 2008 19:18
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |28.02.2017| 2:2 FT

Мнениеот Rivaldo10 » 28 фев 2017 20:38

Егати жалкарите, грам идея няма в тези... Огнянов е всичко друго, но не и за Левски, ако не искаме да тънем в посредственост още дълго де...
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/01/339228a163748b01.jpg[/wrapimg][/center]

tipin
Мнения: 73
Регистриран на: 15 юли 2011 17:34
Контакти:

Re: Дунав (Русе) - Левски (София) |28.02.2017| 2:2 FT

Мнениеот tipin » 28 фев 2017 23:29

Само да ви кажа, като гостувате друг път в Разград, не се насилвайте да викате и пеете!
От този плексиглас не се чувате изобщо. Все едно сте под водата.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14077
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Какво значи - ЛЕВСКАРСКИ ДУХ?

Мнениеот damyanov1963 » 01 мар 2017 01:35

Напоследък и то най-вече след загуби на Левски, слушам изказвания от сините футболисти, за левскарският дух - дали го е имало, или нямало! За това пак ще дам един пример, който съм го давал и предишните години.
Есента на 1977-а година. Мач м/у Левски и ЦСКА. Левскарите излизат с половин отбор, т.е. с повечето резерви и юноши, защото най-добрите бяха контузени и наказани.
Стайков - счупена глава, Панов и Краси Борисов - счупени крака, Киро Миланов - наказан до живот без състезателни права от цесекар №1 - милко балев!
Преди мача дават анкета по телевизията кой ще победи. От 10 души, седем казват победа за ЦСКА, двама -равен и само един - победа за Левски. Тогава бях на 14 години. С по големият ми брат не изпускахме мач на Левски, но тогава той се отказа и аз отидох сам. На излизане от нас, той ми каза - за какво ще ходиш на стадиона бе, не виждаш ли с какъв състав ще играем, тия ще ни утрепят!
Аз пък му казах - айде на бас, че ще ги бием с 4:0! При което той се изсмя и затвори вратата.
Е, наистина ги бихме с 4, но на един, като почетния гол, цесекарите го вкараха 5 минути преди края, а сектор Г се радваше, все едно са станали европейски шампиони :lol:
Няма да забравя гола на Гелето Станков с шут от центъра за 4:0, след който Лафчис прекоси цялото игрище за да го прегръща...
На сектор Б тогава бяха дошли булка и младоженец, направо от сватбата и един поп - може би и това оказа някакво влияние в/у резултата...
Когато се прибрах в къщи, брат ми ме гледаше втрещен и каза - абе ти, верно за малко да познаеш, че ще ги биеме с 4:0!
Ето това беше левскарският дух!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Какво значи - ЛЕВСКАРСКИ ДУХ?

Мнениеот Живко6461 » 02 мар 2017 07:46

damyanov1963 написа:Напоследък и то най-вече след загуби на Левски, слушам изказвания от сините футболисти, за левскарският дух - дали го е имало, или нямало! За това пак ще дам един пример, който съм го давал и предишните години.
Есента на 1977-а година. Мач м/у Левски и ЦСКА. Левскарите излизат с половин отбор, т.е. с повечето резерви и юноши, защото най-добрите бяха контузени и наказани.
Стайков - счупена глава, Панов и Краси Борисов - счупени крака, Киро Миланов - наказан до живот без състезателни права от цесекар №1 - милко балев!
Преди мача дават анкета по телевизията кой ще победи. От 10 души, седем казват победа за ЦСКА, двама -равен и само един - победа за Левски. Тогава бях на 14 години. С по големият ми брат не изпускахме мач на Левски, но тогава той се отказа и аз отидох сам. На излизане от нас, той ми каза - за какво ще ходиш на стадиона бе, не виждаш ли с какъв състав ще играем, тия ще ни утрепят!
Аз пък му казах - айде на бас, че ще ги бием с 4:0! При което той се изсмя и затвори вратата.
Е, наистина ги бихме с 4, но на един, като почетния гол, цесекарите го вкараха 5 минути преди края, а сектор Г се радваше, все едно са станали европейски шампиони :lol:
Няма да забравя гола на Гелето Станков с шут от центъра за 4:0, след който Лафчис прекоси цялото игрище за да го прегръща...
На сектор Б тогава бяха дошли булка и младоженец, направо от сватбата и един поп - може би и това оказа някакво влияние в/у резултата...
Когато се прибрах в къщи, брат ми ме гледаше втрещен и каза - абе ти, верно за малко да познаеш, че ще ги биеме с 4:0!
Ето това беше левскарският дух!

damyanov1963, това е един от знаменитите мачове на "Левски". И то срещу ЦСКА. И аз съм го споменавал в този форум като пример за проявен левскарски дух. Когато футболистите, които излизаха със синята фланелка не знаеха, че трябва да се страхуват от съперника. Заслужава си да споменеш и другите голмайстори. Особено втория.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: csimoen2, honda и 42 госта