Спас Русев си тръгва от Левски ?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22571
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Окончателно: Спас Русев си тръгва от Левски

Мнениеот NOMER14 » 26 фев 2017 22:09

Зайо, здравей - къде се губиш няколко дена?

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Окончателно: Спас Русев си тръгва от Левски

Мнениеот 1982 » 26 фев 2017 22:13

[offtopic]Бях по мои си мероприятия. 8-) 8-) Хубави истории. :mrgreen:[/offtopic]
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Окончателно: Спас Русев си тръгва от Левски

Мнениеот TristaNNN » 27 фев 2017 14:02

Rivaldo10 написа:Как тръста придоби 10% акции? Колко пари дадоха за тях? 0 лева, 0 стотинки, подарени им бяха! Колко пари осигуриха от тръста срещу тези си акции? 0 лева, 0 стотинки! Спря ли Васко Колев да реве и всява интриги? Не! Болната му амбиция да управлява Левски е крайно несъстоятелна! Кур за Васко Колевщината!

Според мен имаш много грешна представа за Колев и Тръста. Никой не иска да управлява Левски, а да бъде един вид стопер за далаверки от типа кредит след кредит. И ако според теб, когато някой като Тонев или Русев почне да си прави кредитните схеми на гърба на любимия ни клуб, всички трябва да му пляскат, вместо да му размахат пръста под формата на така наречените от теб средства като " реве и всява интриги", то лошото за бъдещето на Левски. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Окончателно: Спас Русев си тръгва от Левски

Мнениеот TristaNNN » 28 фев 2017 12:50

kiril.a.d написа:А вие, ако искате се самоуспокоявайте и лежете върху размислите на "типични" левскари, като Тристан...
Аз си мислех, че той е само провокативна мразеща личност, спрямо ЦСКА, а то се оказва че...толкова и обича "Левски", колкото да изтъква, че "Левски" не е като ЦСКА ;) - ми самозаблуждавай се човече, твоя си работа!

Тристан ти е изключително благодарен за психоанализа на тема какво люби и мрази, но го счита за изключително ненужен, неправилен и неуместен.
Коментарът му беше насочен към такива персони като теб, които с престорената си червена загриженост мътят с глупости главите на и без тоав обърканите ни сини колеги. И тъкмо затова Тристан реши да внесе някои уточнения и да използва възможността да сравни положението при нес сега с положението при красноармейците преди безславната кончина. Пък ти, нали си пич, остави клетия Тристан да си се заблуждава и ако държиш продължавай с "...То и цесекато беше така....". Твоя си работа.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Окончателно: Спас Русев си тръгва от Левски

Мнениеот kiril.a.d » 01 мар 2017 12:40

TristaNNN написа:
kiril.a.d написа:А вие, ако искате се самоуспокоявайте и лежете върху размислите на "типични" левскари, като Тристан...
Аз си мислех, че той е само провокативна мразеща личност, спрямо ЦСКА, а то се оказва че...толкова и обича "Левски", колкото да изтъква, че "Левски" не е като ЦСКА ;) - ми самозаблуждавай се човече, твоя си работа!

Тристан ти е изключително благодарен за психоанализа на тема какво люби и мрази, но го счита за изключително ненужен, неправилен и неуместен.
Коментарът му беше насочен към такива персони като теб, които с престорената си червена загриженост мътят с глупости главите на и без тоав обърканите ни сини колеги. И тъкмо затова Тристан реши да внесе някои уточнения и да използва възможността да сравни положението при нес сега с положението при красноармейците преди безславната кончина. Пък ти, нали си пич, остави клетия Тристан да си се заблуждава и ако държиш продължавай с "...То и цесекато беше така....". Твоя си работа.

:lol: е и аз съм ти изключително благодарен, за потвърждението на анализа ми, на думите ми!!! - прочети си писанието и писанието и прочети моето, и...ако имаш още останала някоя гънка на мозъка, изпържен от омраза, може и да разбереш потвърждението на думите ми, което си направил ;)
И да, направих този анализ, защото аз разбрах, че е насочен срещу мен, тъй като ти, като мразещ индивид, си свикна само на ответна омраза, от тези, които мразиш и не можеш изобщо да разбереш, какво е това човещина?!
И точно заради такива като теб, обичащо-мразещи, казах, че спирам да се занимавам с вас, тъй като сами ще си провалите клуба/отбора, както стана при нас, от същите обичащо-мразещи!!!
И да, то и ЦСКА-то беше така, но никъде не се случват абсолютно същите повторения, но идентичността на ситуацията, се повтаря при други отбори! - ама и това няма да разбереш,защото си обичащо-мразещ ;)...
Обичащ, та лежащ на "стари лаври" - твоя успокоителен анализ
И мразещ, с мисълта, при нас не може да стане като със...загубеното ЦСКА ;)
Е, "който се смее последен, най-добре се смее"! - е каза народа ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12241
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Спас Русев си тръгва от Левски ?

Мнениеот TristaNNN » 06 мар 2017 11:46

Да, така, а сега - аре у лЕво.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта