Честит рожден ден на Станимир Стоилов

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

MJ23
Мнения: 238
Регистриран на: 14 май 2012 15:34
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Станимир Стоилов

Мнениеот MJ23 » 13 фев 2017 13:57

Да му е честит рожденния ден на Мъри! Жив и здрав да е и винаги толкова успешен в треньорството! Дай боже някой ден да има късмет и да се реализира и в някое от по-големите първенства, защото според мен има качества и може да ги реализира по-лесно в чужбина, отколкото в България (за мое съжаление). Все пак се надявам някой ден отново да се завърне в Левски и да има възможността да реализира идеите си и да докаже още веднъж, че в момента е може би най-добрия български треньор (мое мнение).
ЛЕВСКИ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА!!!

Потребителски аватар
angelco77
Мнения: 2005
Регистриран на: 07 апр 2013 16:17
Местоположение: ловеч
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Станимир Стоилов

Мнениеот angelco77 » 13 фев 2017 14:03

Честит юбилей!
За УЕФА сте чисто нов клуб, за БФС сте си Литекс. А общото е, че за всички вие не сте ЦСКА. :mrgreen:

SlaviaSofia1913
Мнения: 24
Регистриран на: 18 фев 2011 08:37
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Станимир Стоилов

Мнениеот SlaviaSofia1913 » 13 фев 2017 14:28

Да е жив и здрав и дълги години да е успешен треньор!

Все пак кортенецът трябваше да спомене че Мъри има още една шампионска титла - със Славия!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Станимир Стоилов

Мнениеот Red_Neck » 13 фев 2017 16:09

ЧРД и от мен ... :)

Нещо темата издиша ;)
От 90 до 95 не е играл в Левски, .... защото 93-94 беше при нас .... даже вкара поне един гол ... със сигурност ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3984
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: CTAHKO

Мнениеот Странджата » 13 фев 2017 16:26

Дошло е вече време за референдум - Аскюу или Станкуфграт :) Че кат' се наредят, мила моя майнольо, град до града - Димитров, Симеонов, Станков ...

Потребителски аватар
М. Стоилов
Мнения: 192
Регистриран на: 13 юли 2013 14:13

Re: Честит рожден ден на Станимир Стоилов

Мнениеот М. Стоилов » 13 фев 2017 17:20

Благодаря Ви за хубавите пожелания!

П.С. С уважение Станимир Стоилов

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Честит рожден ден на Станимир Стоилов

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 13 фев 2017 17:20

Red_Neck написа:ЧРД и от мен ... :)

Нещо темата издиша ;)
От 90 до 95 не е играл в Левски, .... защото 93-94 беше при нас .... даже вкара поне един гол ... със сигурност ;)

За посочения период Мъри е играл в "Левски" през сезон 1990-91 (30 мача за първенство + 8 за купата), сезон 1991-92 (26 мача за първенство + 9 за купата + 1 в ЕКТ) и сезон 1994-95 (27 мача за първенство + 2 за купата + 2 в ЕКТ). Ръководството ще обърне внимание на автора на темата (респективно на клубния сайт), когато пускат такава статистическа информация да я поднасят в добре смлян вид, така че да бъде усвоена и от по-слабо развитите в умствено отношение потребители във форума. :)
http://levskisofia.info/player/stanimir-stoilov/
Иначе е нормално да помниш гола на Мъри срещу "Левски" - през онзи период въпросът беше не дали ще паднете от нас, а с колко ще паднете, защото бяхте толкова импотентни, че някой левскар трябваше да бележи голове и за вас... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Станимир Стоилов

Мнениеот korteneca » 13 фев 2017 17:57

SlaviaSofia1913 написа:Все пак кортенецът трябваше да спомене че Мъри има още една шампионска титла - със Славия!

Както е публикувано в официалния сайт на отбора, така съм го постнал в темата. Не е в мен вината, че не са споменали Славия и ЦСКА. ;)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Честит рожден ден на Станимир Стоилов

Мнениеот Red_Neck » 13 фев 2017 18:12

Captain Stottlemeyer написа:
Red_Neck написа:ЧРД и от мен ... :)

Нещо темата издиша ;)
От 90 до 95 не е играл в Левски, .... защото 93-94 беше при нас .... даже вкара поне един гол ... със сигурност ;)

За посочения период Мъри е играл в "Левски" през сезон 1990-91 (30 мача за първенство + 8 за купата), сезон 1991-92 (26 мача за първенство + 9 за купата + 1 в ЕКТ) и сезон 1994-95 (27 мача за първенство + 2 за купата + 2 в ЕКТ). Ръководството ще обърне внимание на автора на темата (респективно на клубния сайт), когато пускат такава статистическа информация да я поднасят в добре смлян вид, така че да бъде усвоена и от по-слабо развитите в умствено отношение потребители във форума. :)
http://levskisofia.info/player/stanimir-stoilov/
Иначе е нормално да помниш гола на Мъри срещу "Левски" - през онзи период въпросът беше не дали ще паднете от нас, а с колко ще паднете, защото бяхте толкова импотентни, че някой левскар трябваше да бележи голове и за вас... 8-)

Другарю милиционер, въпросът е принципен - или наистина във вашия клуб работят пълни аматьори, или .... удобно и целенасочено пропускате факти от биографията на СС ;)
Ние на ченгесарски прийоми сме се нагледали .....
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Red joker
Мнения: 6993
Регистриран на: 11 авг 2013 16:59

Re: Честит рожден ден на Станимир Стоилов

Мнениеот Red joker » 13 фев 2017 19:47

korteneca написа:
SlaviaSofia1913 написа:Все пак кортенецът трябваше да спомене че Мъри има още една шампионска титла - със Славия!

Както е публикувано в официалния сайт на отбора, така съм го постнал в темата. Не е в мен вината, че не са споменали Славия и ЦСКА. ;)

Това говори много за официалният ви сайт,както и другите му „пропуски“ :idea: ;)
С ВРАГ ВРАГУВАМ-МЕРА СПОРЕД МЕРА,С БЛАГ БЛАГУВАМ -ВЕРА ЗАРАД ВЕРА!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 82 госта