Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Ozzimozzi
Мнения: 7122
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот Ozzimozzi » 19 фев 2017 08:20

W84me написа:Един приятел ми каза преди мача, че Левски ще падне с 1:0. В интерес на истината познава точните ни резултати много често. Докараха ни до параноя, да се съмняваме в честността на отбора си.

Казвай ги тези неща по-рано, та да изкараме по някой лев! :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот mikata » 19 фев 2017 08:54

Аз съм на почти 40г. вчерашния мач бе най-слабия и жалкия който съм гледал :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот metodito » 19 фев 2017 09:59

W84me написа:Един приятел ми каза преди мача, че Левски ще падне с 1:0. В интерес на истината познава точните ни резултати много често. Докараха ни до параноя, да се съмняваме в честността на отбора си.

А, сефте! Нали Гаджев и Йовов саботираха? Какво стана след като ги няма. Нали Гаджев беше големия проблем. И Пламен Иванов го няма. В шампиона на Румъния е. Нали беше некадърник? Ам "дъртата мастия". Изгонихме го и цъфнахме.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 15:0

Мнениеот PSvilenov » 19 фев 2017 14:14

Pragmatichen написа:
PSvilenov написа:
buhata_prime написа:Колко българи има в състава на Левски? За един преател питам...

Нещо не ти се получи . Деветима са .


Деветима, ама друг път, стартирахте с ОСЕМ чужденци и ТРИМА българи.
В хода на мача сменихте чужденец за чужденец и сменихте 2-ма българи за българи, т.е. пак завършихте с 8 чужденци мача...друг път като следиш състава, чети правилно, защото livescore com не лъже! ;)

Ти откъде се взе не знам , ама явно нямаш достатъчно акъл да осъзнаеш , че подчертавам как фен на Лудогорец ми говори за българи в състава като всичките им резерви са чужденци включително . :?

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот Jordan1914 » 19 фев 2017 14:39

Зле,зле и пак зле!Незнам бойкот ли да го нарека,незнам липса на акъл ли да го нарека,но за пореден път Топузаков доказа,че няма мислене на треньор.Толкова ли е трудно да разбере,че Аниете не е за централен нападател,толкова ли е трудно да го сложи зад Сукна и Баба,а Прохазка да играе като халфбек на мястото на това недоразумение Сашо Александров!Цяло първо полувреме Сашко и Нар пазеха Минев и Сандберг,никакъв помисъл за атака,никаква идея.Жалко,но оглед на мачовете,явно само ако вземем нещо следващата седмица на "Арена-Г.Аспарухов",защото който си мисли,че в гостуванията в Пловдив,Стара Загора,Варна и Разград ще вземем нещо жестоко се лъже.Топузаков се оказа същата жена,като Стоев,искал атакуващ футбол и излиза със Сашо селския бек,като халф бек....това беше унижение навръх денят на Апостола.А най-лошото е ,че на 4-ти март ще се пее ЛЕВСКИ умре,защото ЦСКАтирето,няма да изтърве шанса да ни довърши,както ние направихме по-рано през сезона,защото макар и фалшив тирето играят футбол,жалко,но факт!САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот W84me » 19 фев 2017 14:53

Какъв бойкот? От кого, за какво?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Jordan1914
Мнения: 791
Регистриран на: 19 фев 2017 14:29
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот Jordan1914 » 19 фев 2017 14:59

W84me написа:Какъв бойкот? От кого, за какво?

Колега,просто се надявам да има бойкот,подозирам го в СашоАлександров и Г.Костадинов(поради договорите),а не наистина да сме толкова слаби,защото все още не мога да си обесня,къде беше вчера играта от контролите.Не,че тогава беше кой знай какво,но ако бяхме играли като мача с Партизан,Теплице нямаше да паднем!Само се моля,следващите мачове да не виждам Сашо циганина и Сандберг след титулярите,а Аниете,Сукуна и Баба да са титуляри и съм 100% сигурен стане ли това,ние ще изглеждаме коренно различно!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот trokadero_ » 19 фев 2017 17:00

Става ясно , че от цялата ви подготовка и селекция се е получило едно нищо ;) Топузаков не може да е сериозен треньор за този отбор.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот Red_Neck » 19 фев 2017 17:27

За мен си беше чист бойкот.
В мач срещу опашкар да не направиш една читава атака за 90 минути, да нямаш един удар в очертанията, едно статично положение в близост до вратата .... не е от неможене, от нежелание е.
Играеш срещу Пирин, не срещу Парма на Дзола!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот Cheradonna » 19 фев 2017 20:18

С нетърпение очакваме синчеца,мм1914,оор и другите знайни и незнайни герои да дойдат в нашият подфорум и да ни обяснят,как всичко е по мед и масло,да споделят така уж между другото някоя дума за тирето,някой лаф за Ловеч дори може да изтърват без да искат,ама няма лошо,тая едничка радост им остана.Няма ги обаче,що ли?Жалко за истинските левскари имам много приятели от вашите,но уверено вървите по нашият път,като скачени съдове сме на го забравяйте и когато решите да дойдете да ни се подигравате,се замислете...Това е положението,тепърва ви предстоят такива срамни мачове...не ,че ние сме няква сила неземна,също сме слаби,но поне при нас засега се усеща желание за работа..докато вашето е пълна апатия,а сега с новият акционер,цирка ще е пълен. ;)
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: mrw8 и 41 госта