Контрола: Левски - Теплице | 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Контрола: Левски - Теплице | 0:1 FT

Мнениеот batmanlevski » 05 фев 2017 20:22

стилът на Топозаков си личи , безцелно ритане на топката , яко кюскане и никаква идея в атака , този колкото по-бързо бъде изгонен от Левски толкова по-добре !
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Контрола: Левски - Теплице 05.02.2017 15:00ч.

Мнениеот batmanlevski » 05 фев 2017 20:27

levski4ever86 написа:Свиквайте момчета, за без пари толкова.

то и при Люпко нямаше пари ама водихме 6 точки ,сега изоставаме 7 , май проблема е друг ....тренера,тренера !
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !

[wrapimg=]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10301117_1432328167037561_8238237856843780182_n.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: Контрола: Левски - Теплице 05.02.2017 15:00ч.

Мнениеот levski4ever86 » 05 фев 2017 20:38

batmanlevski написа:
levski4ever86 написа:Свиквайте момчета, за без пари толкова.

то и при Люпко нямаше пари ама водихме 6 точки ,сега изоставаме 7 , май проблема е друг ....тренера,тренера !

Не е до треньора, липсва класа в отбора и това е видно дори за малките деца.
Играчите отговарят на състоянието на клуба.
С тези играчи толкова! Майстора знаеше, че няма да задържим дълго първото място.
[center]България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/ByfNCqX.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Контрола: Левски - Теплице | 0:1 FT

Мнениеот popokutepetel » 05 фев 2017 20:56

batmanlevski написа:стилът на Топозаков си личи , безцелно ритане на топката , яко кюскане и никаква идея в атака , този колкото по-бързо бъде изгонен от Левски толкова по-добре !


Ти пък. Те за отлични резултати му увеличиха договора ти искаш да го гонят :)

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Контрола: Левски - Теплице | 0:1 FT

Мнениеот popokutepetel » 05 фев 2017 20:59

stoyankd написа:И това обобщение само от резултата на една контрола!? Най-гадното,че сульо и пульо плюват по легендите ни, наричат ги как ли не,забравяйки какво са направили за Левски. Русев е прав за едно, Левски е това, което са си заслужили всички-феновете, ръководство и играчи.


Това е обобщението за целия престой на Топчо като треньор.

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Контрола: Левски - Теплице | 0:1 FT

Мнениеот ehh » 05 фев 2017 22:26

Аз в репортажа видях едно - ниската класа на играчите ни попречи поне да не загубим. Топчо се мъчи нещо да прави, радостно е, че реши да направи някаква генерална промяна в тактиката, но дървенията, с която разполага е сериозна. Няма как да се иска нещо повече
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Контрола: Левски - Теплице | 0:1 FT

Мнениеот Долно уйно » 05 фев 2017 23:06

forever bluet написа:Простичко и лесно е да опишеш това, което представлява Левски в момента. Отличен вратар,прилична защита,безидейна ботушарска средна линия и тотално бездарни нападатели. Добавяме некадърен треньор и безхаберен собственик и това е. Другото е празен Стадион и така и ще бъде!

Това, че някой е легенда и трябва да се ползва с имунитет ли?
На ПРОФЕСИОНАЛЕН футболен клуб, му трябват ПРОФЕСИОНАЛИСТИ, а това че някой бил леганда професионалист не го прави.
Колкото по-скоро разбереш, толкова по-добре.
Мястото на легендите е в ложата.
И тате може, и бате може, но козата си сака пръча.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
Sorcerer
Мнения: 97
Регистриран на: 24 сеп 2013 20:45
Контакти:

Re: Контрола: Левски - Теплице | 0:1 FT

Мнениеот Sorcerer » 06 фев 2017 08:06

Kris_men2000 написа:...Той и Дрогба първите мачове в Манчо беше кръгла нула но никой не роптаеше...


Я там, разкажи ми още нещо за Дрогба в Манчо, че това съм го пропуснал :mrgreen: ...

За играта ни- това което играеме откакто Топчо ни е тренер, с нищо не се е променило. Сменил бил тактиката и какво от това, когато я няма Идеята?!? Играчите били виновни- тцъ не съм съгласен. Когато един треньор няма ясна визия, за това какво точно да изисква от отборът си, то същия този отбор се лута в безпътица.
Левски това е България

Потребителски аватар
balef
Мнения: 1493
Регистриран на: 17 юли 2008 21:03

Re: Контрола: Левски - Теплице | 0:1 FT

Мнениеот balef » 06 фев 2017 12:41

Топчо има да учи много още за да бъде старши треньор на Левски !
На Левски може единствено и само на този етап да помогне Димитър Димитров - Херо но Спас Русев дреме и май-въобще не му пука за Левски и за съжаление стадиона пак ще ни бъде празен................ !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12218
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Контрола: Левски - Теплице | 0:1 FT

Мнениеот TristaNNN » 06 фев 2017 12:46

Хм, много негативизъм лъха в темата, нямам представа защо мненията са толкова апокалиптични, при положение, че се коментира контрола, в която не мога да кажа, че бяхме надиграни от съперника.
Цяла есен имаше рев, че Левски трябвало да играе с двама нападачи. Сега, след като най-накрая заиграхме, нов рев що се бърника тактиката. Опитваме да въртим две схеми 3-5-2 и 4-4-2, що се експериментирало? Ако пък си бяхме останали със старата схема, вероятно щеше да се реве що пък не се експерименира. :roll:
Иначе тия чехи си бяха здрави момчета, бая единоборства взеха, но с риск да се повторя, не мисля, че ни надиграха. Като цяло си мисля, че с трима централни бранители ставаме по-солидни отзад, като според мен допускаме грешки, защото отзад се въртят почти всички налични бранители, а така се губи синхронът между тях. Но това не ме тревожи особено, контролите са за тая цел. Може би халфовете ни са малко по-мудни, но това може да се отдаде на зверската преса на чехите в центъра, която пък позволява да се ползват фланговите опции. Има какво още да се желае и там, но всяко нещо с времето си. Нападателите - явно идеята ще е да борим противниците с един здрав черен таран и един по-пъргав и техничен до него в лицето на Аниете или Нар, а когато двамата пресират в централанта част на терена, ми прави впечатление, че се крадат топки, което дава възможност за ударни контри. При постепенни атаки пък, някой от халф-бековете успява да изскочи зад гърба на заспалите противникови бекове, да получи топката, която след като се насочи в противниковото наказателно, от втора линия вече се включват и вътрешните халфове и става страшно, стига да не се правят фрапантни пропуски. Сякаш, идеята на играта ни е малко да успим опонента си с подавания в нашата половина и после - бой, изненадваща атака през някой от фланговете. Това при 3-5-2. При 4-4-2 имах резерви, че ще ни лъснат фланговете, но вчера ми направи вчетатление, че и Прохазков и Принца помагаха в отбрана, така че и тук ще стане сработката.
Горе главите и Само Левски!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта