Контрола: Левски (София) - УФА | 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4266
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Контрола: Левски (София) - УФА

Мнениеот Вълчан » 01 фев 2017 19:15

Едно време и за Стоилов се приказваше така.Същите тези разбирачи сега го молят да се върне.Кои не харесва Топчо да не го гледа.За какъв капацитет може да става дума като това е треньорът със наи калпава селекция за без пари и наследени куци футболисти като цяло.Смотаният сърбин хвана лесните мачове и при първите по сериозни се осра и избяга.

Потребителски аватар
Син до гроб_
Мнения: 2447
Регистриран на: 01 яну 2013 11:32
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - УФА

Мнениеот Син до гроб_ » 01 фев 2017 19:17

Тема за мача....коментари колко слаб треньор е Топчо. Еби му мамата, не е нормално това нещо. Не е левскарско.
Нашата сила обединява победители !
Нашата воля създава герои !
Нашата любов не търпи окови !
Защото нашето име задължава ! То е легенда и слава !
ИМАТЕ ТОЧНО 1914 ПРИЧИНИ ДА ОБИЧАТЕ ВАШИЯ ЛЕВСКИ !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9216
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Контрола: Левски (София) - УФА

Мнениеот mikata » 01 фев 2017 19:26

Спас не дава пари за опитен треньор за това ще караме с Топчо,единствената задача през пролетта е да вземе и трите мача с Литекс- София,ако не ги вземе да си ходи :idea:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Контрола: Левски (София) - УФА

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 01 фев 2017 21:58

Дано всичко да протече нормално и да няма контузии и бойни сцени, че руснаците ритат яко без значение от характера на мача ... :!:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

csimoen2
Мнения: 584
Регистриран на: 18 фев 2010 10:33
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - УФА

Мнениеот csimoen2 » 02 фев 2017 09:11

Вълчан написа:Едно време и за Стоилов се приказваше така.Същите тези разбирачи сега го молят да се върне.Кои не харесва Топчо да не го гледа.За какъв капацитет може да става дума като това е треньорът със наи калпава селекция за без пари и наследени куци футболисти като цяло.Смотаният сърбин хвана лесните мачове и при първите по сериозни се осра и избяга.


Не знам къде видя лесни мачове, като същите футболисти при Стоев миналата година ни мъчиха зверски с 1:0 и всяко второ гостуване беше загуба...

Ако ми кажеш, че отбора при Лючко не ти хареса срещу Марибор (само малшанс ни лиши от продължаване напреде), както и срещу Лудогорец (1:0), мачове с победи 3:0, 4:0 и т.н. значи си абсолютен лаик...

Само направи справка при Топчо колко гола получихме, откакто пое отбора, с колко късмет взехме мачове с 1:0 и т.н.

Айде стига от заблудени фенове като теб, изпаднали в посредственост и т.н.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - УФА

Мнениеот Red_Neck » 02 фев 2017 10:05

Ще ми се да хвърля един поглед на контролката ви ;)
Излъчването на картина потвърдено ли е?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32322
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - УФА

Мнениеот modor » 02 фев 2017 10:23

Red_Neck написа:Ще ми се да хвърля един поглед на контролката ви ;)
Излъчването на картина потвърдено ли е?

http://levski.bg/live
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
bluelagoon_1914
Мнения: 43
Регистриран на: 12 яну 2017 14:40

Re: Контрола: Левски (София) - УФА

Мнениеот bluelagoon_1914 » 02 фев 2017 10:26

Засега никак не ме впечатлява Сукуна. Бековете са си бедствие и няма решение и това си е.
Ти си знаеш какво си...... ;)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - УФА

Мнениеот Red_Neck » 02 фев 2017 10:29

modor написа:
Red_Neck написа:Ще ми се да хвърля един поглед на контролката ви ;)
Излъчването на картина потвърдено ли е?

http://levski.bg/live

Мерси!
[offtopic]... дано не предавате пак с ... охранителна камера ;)[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3141
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Контрола: Левски (София) - УФА

Мнениеот wilge » 02 фев 2017 10:33

csimoen2 написа:
Вълчан написа:Едно време и за Стоилов се приказваше така.Същите тези разбирачи сега го молят да се върне.Кои не харесва Топчо да не го гледа.За какъв капацитет може да става дума като това е треньорът със наи калпава селекция за без пари и наследени куци футболисти като цяло.Смотаният сърбин хвана лесните мачове и при първите по сериозни се осра и избяга.


Не знам къде видя лесни мачове, като същите футболисти при Стоев миналата година ни мъчиха зверски с 1:0 и всяко второ гостуване беше загуба...

Ако ми кажеш, че отбора при Лючко не ти хареса срещу Марибор (само малшанс ни лиши от продължаване напреде), както и срещу Лудогорец (1:0), мачове с победи 3:0, 4:0 и т.н. значи си абсолютен лаик...

Само направи справка при Топчо колко гола получихме, откакто пое отбора, с колко късмет взехме мачове с 1:0 и т.н.

Айде стига от заблудени фенове като теб, изпаднали в посредственост и т.н.


csimoen2, какво му обясняваш на този! Или е провокатор, или е малоумен. В този форум много хора мразят Майстора. Заради постъпките му, заради характера му, заради годините (!?) му. И всеки е прав. Но никой не е оспорвал качествата и успехите му. Люпко е твърде висока летва за нашите пишман треньори. Според мен сега Топчо тръгва по- уверено от Мъри преди време. Дали ще го настигне по успехи само времето ще покаже. Хайде да се договорим така: НЕКА КОМЕНТИРАМЕ ТОПЧО СЛЕД КРАЯ НА СЕЗОНА! Да му дадем време да работи на спокойствие (СР вече му го даде) и да докаже на всички става или не става за треньор на клуб като Левски. Базирайки се на видяното в контролите до сега забелязвам наченки на нещо по- различно, по- атрактивно, ако е и по- резултатно би било добре. Може пък да е на прав път човека. Пък и нали чакаме още две класни попълнения! Всичко е в главата на СТР и в краката на играчите.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта